objektivni zkusenost s BAR

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 07:24

to, že mi Lloyd prodává zboží na fakturu s odpočtem daně jako firmě je mezi firmami normální standartní věc, nakupuji zboží takto všude na světě a v řádu stovek kamionů každý rok...v tom problém nevidím, vystavil mi fakturu, kterou poslal mailem a já ji obratem zaplatil,...základ problému dle mého není, že mi prodává na fakturu, ale to, že to zboží, na které vyinkasoval peníze pro mne asi všechno nemá skladem, i to bych pochopil a klidně počkal protože nemusím mít všechno hned, stát se totiž může cokoli, a že nám se už takových věcí stalo,...... ale proč si vymýšlet, nechat se zapírat a lhát? To mi štve nejvíc...........Já učím svoje lidi, že když vznikne problém s dodáním, tak je třeba okamžitě zákazníka kontaktovat a to pokud možno dříve, než se po zboží začne shánět on a pravdivě informovat o vzniklé situaci, sice si občas zákazník zanadává, ale ocení, že je v obraze a že se věci řeší. Nejhorší je lhát nebo nereagovat a nechat zákazníka v nevědomosti a bez informací...a že si taky dříve někteří moji lidé byli schopni vymyslet hovadiny typu: shořel kamion na cestě, vykradli kamion zrovna s vaším zbožím atp, jen aby se zákazníka na chvilku zbavili....no, jsem zvědav, jestli dostanu nějakou odpověď na maily a faxy dnes nebo jestli bude Lloyd či Andrea na telefonu..Od minulého týdne mám dceru na studiích v Anglii, tak už začínám i zvažovat, že ji pošlu k nim do obchodu....


Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 24 zář 2008 09:23

Josephe, kdysi jsem psal jak to s mym prvnim objednani z BAR bylo u mne ... oni jsou to podle vseho spíš Irové a podle méhou soudku furt hulí.... telefonátům jsem se nejdřím divil pak nervoval apak smál, dneska už tam volám kvůli upřesnění.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 09:44

Aleši, já nemám pocit, že by mi to zboží neposlali, nebo že by nevrátili peníze, přeci jen vystupují jako firma a žádní darebáci to asi nejsou, ale jestli jsou to Irové, tak mi to pasuje k mým zkušenostem z Irska z letošního léta,....zlatý lidi, ale člověk by je někdy přetáh řemenem,....na všechno dost času, a životní krédo: ono se to nějak vyřeší.....tak uvidíme, já jsem to téma založil jen proto, aby v rámci objektivity měli lidé i jiné zkušenosti s BAR než jen ty tvoje pozitivní a mohli se připravit na možné problémy, a pak ještě musím přiznat, že i když se na webu u nich objevilo na začátku září něco ve smyslu, už si nepamatuji přesně, že pro nával práce přechodně neberou nové klienty, tak se mi snažili vyjít vstříc a objednávku potvrdili, i když jsem nový klient....(možná proto, že jsem se odvolával na tebe :wink: )
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 11:01

já už se taky musím smát,......

tak další díl pohádek ovčí babičky v podání BAR:

řekl jsem si, že zkusím telefonát před otvíračkou, vzal to tam nějaký chlap a Lloyd prý nebude ani zítra, po dlouhém vysvětlování a naléhání prohlásil, že zásilka čeká na vyzvednutí kurýrem a že to kurýr určitě vyzvedne v následujících dvou dnech (to je zřejmě jejich naučená fráze :-) ), že tam prý už několik dní TNT nebylo.....když jsme argumentovali tím, že to už říká Lloyd od minulého týdne a že víme od TNT , že u nich vyzvedává zásilky každý den a byli tam jak v pátek, tak v pondělí i včera,...tak si najednou vzpomněl, že tam byli ale prý sám neví, proč zásilku neodvezli, ale že to urgentně napraví......

Největší problém nastane, že v sobotu odjíždím na dovolenou a jestli nááááhodou zásilka přijde, bude to v období, kdy to nebudu moci přijmout a zkontrolovat, protože moc nevěřím, že tam bude vše dle objednávky....
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 24 zář 2008 11:32

Joseph:
Chápu tvoje rozhořčení, přce jen tohle zacházení by naštvalo asi každého. Já k tomu musím jen doplnit, že sem si od nich poprvé objednával asi před 3týdny. Klasicky přez košík a pak už jen čekal až ztrhnou peníze a pošlou to. Byla to tedy malá objednávka za 2000Kč. Ale v pondělí objednáno ve čtvrtek strhli peníze a v pondělí doručeno až domů. A poštové "celých" 6 liber.
Takže asi záleží co objednáváš a jaké máš štěstí. Tak přeju prevné nervy a určitě to nějak dopadne, ještě se nestalo aby něco nějak nedopadlo :wink:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 24 zář 2008 16:42

Ztrhnou si jen co ti pošlou toho bych se nebál, pokud jsi chtěl aby byla zaásilka poslaná jen komplet potom to kompletujíííí... Je to divné mně se nikdy nevymlouvali ba TNT mně poprvé řekli rovnou že se na to asi Michael zapomněl podívat :-))
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 19:03

Tak mi to nedalo a ještě jsem po obědě kontaktoval faxem tu Andreu a zřejmě asi do Lloyda rýpla,…nevím. Výsledkem bylo, že jsem dostal mail od Lloyda (o kterém ráno říkali, že nebude v práci ani dnes ani zítra).

cituji:

Josef
Your parcel was originally due to be collected friday, but the couriers didn't turn up, after a little bit of arguing with them they have finally picked it up.
Tracking number is …vymazal jsem……
You can track it here: http://www.tnt.com/express/en_gb/site/home.html
We have been busy but normally things are quicker, we have had staff holidays and a gamefair in the Uk which we attended so things need to improve , I know !

Best wishes
Lloyd

Takže radši budu věřit, že za to mohl ten guy od TNT ;-) ……

ALEŠI prosím poradˇ:

Číslo poslali jedno, ale platil jsem dvě poštovné, jedno na munici (musí se prý posílat odděleně od zbraně) a druhé na ostatní věci. Myslíš, že to mohli poslat pod jedním Tracking number i když jsou to dvě balení? Nerad bych, aby mi po těch nervech přišly jen diabolky :-) . Snažil jsem se obratem, jak jsem dočetl Lloydův mail od něj tuto informaci získat, ale zatím zase bez úspěchu…..Na TNT zatím zásilka není pod číslem vidět, ale když jsem tam volal, říkali, že pokud se zboží dnes vyzvedávalo, tak bude zásilka na webu až zítra…
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 24 zář 2008 19:12

Pokud ti skutečně posílají střelivo tak opravud odděleně ( nebudou přece vyzbrojovat poštáka co ti tu flintu ukradne )
Pokud to převzalo dnes TNT tak večer je to v Hamburku a zítra v čechách - očekavej v pátek dodání. Poštovné bude určitě dvojité ...... ( počítam 46 liber flinta + 46 liber optika :-) )
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 19:20

poštovné jsem platil dvakrát, očekával jsem od Lloyda dvě Tracking numbers, ale dostal jsem jedno, takže dotaz zní: měl jsem dostat dvě čísla nebo pod jedním číslem můžou být dvě zvlášť zabalené zásilky? Protože, pokud jsem měl dostat dvě čísla a Lloyd mi dal jen jedno, pořád je ve hře, že nevím, zda mi jdou jen diabolky nebo to ostatní....protože zaplaceno bylo všechno a neavizoval, že by něco neposlal... :(
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 24 zář 2008 19:26

Zalezi na tom co jsi objednal ... QuickFill a diabolky chodi prez RoaylMail - pusky a optika - kuse - luky prez TNT
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Joseph
Příspěvky: 32
Registrován: 25 srp 2008 14:12

Příspěvek od Joseph » 24 zář 2008 20:08

to Alexxxus:

takto mi to rozdělil Lloyd do faktury, kterou jsem zaplatil,.....takže nevím, co mi vlastně nyní pod tím Tracking number TNT veze,.....a Lloyd samozřejmě zase nereaguje na fax ani na mail, aby mi to upřesnil a aby mi řekl, kdy dodá zbytek, protože teď už je asi jasné, že vše mi to TNT asi neveze ...

Package 1:
Hw100s .177................L699.95
spare mag .177............L22.95
menace 4.5-18x56........L229.99
Harris HBR bipod..........L59.95
Anschutz safety box x2....L7.98
vfg .177 x2......................L7.00
Pellet Pouch - Large Size - Light Brown - 1 x............................L17.95
Universal Bubble Spirit Level - mounts onto dovetail - 1 x...........L23.50
Doskosport - GunGuard SE Series Rifle Case - Black ABS Single Rifle Case - 1 x...L29.95
MDE Complete Charging Kit - for all Rifles except Buddy Bottle Rifles - 7 Litre 300 bar - 1 x...L139.95
total......L1239.17
less vat = L1055
+ postage..L58 = L1113

Package 2 ( we cannot send pellets with guns)
defiant 4.50 x2................L23.98
predator .177 x2..............L19.80
destroyer .177 x2.............L9
killer x2...........................L8.80
penetrator 9.5grains.........L11.50
Dynamic PCP - PCP1.177cal 4.50 head size - 1 x..L11.95
total......L85.03
less vat= L72.37
+ postage L38 = L110.37

P.S. I když jsem objednal 7l lahev, pořád zůstává v platnosti ta moje objednávka na ty dvě lahve plus jedna hadice od tebe......
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 24 zář 2008 20:29

Čéče to bude balík jako hovado, je to přeně tak střelivo oddělil.... máš ho 10 krabiček cca 3,5 kg...
Ovšem jak bude balit flašku s flintou do jednoho balíku to bude tedy něco ......
To bude pan Balík. Poštovné bude hlavně za velké rozměry než za váhu.
Ale faktem je že mně posílal 2 + 2 flinty příslo to pondělí a uterý ... ale podání bylo ve stejnej den ... a kdoví co děla TNT .... posledně jsem jim volal jestli pro mne nic nemají .... řekli mně že nemají a 10 minut na to mně volal závozník jestli jsem doma že pro mne mají balík ..... takže ono je vše možné
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 24 zář 2008 21:01, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
clear43

Příspěvek od clear43 » 24 zář 2008 20:32

We have been busy but normally things are quicker
totalna blbost ja som na tx200 hk cakal viac ako mesiac po uhrade.
ked som to tu pisal tak ste neverili :wink:
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

pokracovanie

Příspěvek od igi_79 » 28 zář 2008 23:44

15.9. - odoslal som objednavku na HW100T
18.9. - prisiel mi email od Lloyda za mam previest 741.95GBP na ich ucet, este v ten den som zadal prikaz
23.9. - dnes mi anglicka banka zauctovala za prevod penazi, poslal som email Lloydovi nech checkne ci dosli
23.9. 23:48 - citam toto vlakno prvykrat...
25.9. - posielam 2. email - kedy odoslu moju objednavku alebo ci nahodou to neodoslali, ze budem prec, aby mi poslali TNT tracking number...
26.9. - Lloyd odpoveda na email z 23.9. Citujem: "Money has arrived, thankyou" - ani o slovo viac. 2. email este asi necital.... tak snad v pondelok ho precita :lol:
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 29 zář 2008 00:20

Moje peníze odešly 23.9. Pak píšu email 25.9. ať zkontrolují stav účtu. Zatím neodepsaly, ale doufám, že dnes mi odepíšou :? Chtěl bych to zboží mít už do konce týdne doma. Asi chci moc...Lloyd si potáhne z brčka, usměje se a prohlásí: "no stress" :D
Odpovědět