Obchod/strelnice v okoli Pardubic

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Coronair

Obchod/střelnice v okolí Pardubic

Příspěvek od Coronair » 20 led 2009 08:41

Zdravim, chystám se pořídit svoji první pistoli. Zatím nemám úplně jasno, ale rozhoduju se mezi 9mm a pak by to byl buď glock 17 nebo 19. A nebo 22LR a pak něco jako beretta 87 Cheetah. No a moje otázka, kde se dá na Pardubicku nejlépe vybírat. Nejlépe dobře vybavená střelnice...


Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 20 led 2009 12:10

Na Pardubicku o dobře vybavené střelnici vhodné k tomu, co popisuješ, nevím.
ALE: v HK je BARA, která provozuje jak prodejnu zbraní, tak střelnici. Dále potom Radek Dufek, který má lepší přístup, než BARA (ví o zbraních víc), ale nemá střelnici. V Pardubicích je potom ještě možnost domluvit se na střelnici OMS na Hůrce, kde provozuje prodejnu zbraní a střeliva p. Tomášek, nicméně má tam spíše myslivecké zbraně a nevím, jaký má sortiment pistolí skladem.
Takže bych pro začátek poradil postup: 1. zavolat na 466 301 550 a ptát se po p. Tomáškovi, domluvit s ním možnosti. 2. zavolat na střelnici Bara na 495 535 371 a zeptat se na možnosti vyzkoušení zbraní.
Coronair

Příspěvek od Coronair » 20 led 2009 12:23

Ok, díky za tip. A neví někdo, jestli ještě funguje Trefa?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 20 led 2009 12:57

Trefa uz neni.

BARA HK uz zase funguje, prevzal to tam nekdo jiny nez kdo to vedl donedavna, ale funguje .. a v prodejne mi dokonce nabizeli odzkouseni zbrane, takze tam by problem byt nemel..

Tomasek v Pardubicich je orientovat prakticky pouze na myslivost, tam bych toho moc necekal .. ma tam tusim jen nejake CZ 75 Compact za ucelem vyuky a zkousek u uchazecu o ZP..

A jeste je tu strelnice SSK Trebes HK, kde se strili krasne, ale je to sportovni klub a k zapujceni tam jsou jen stare zbrane, zadne nove pistole vam tam nepujci, protoze je nemaji.
Coronair

Příspěvek od Coronair » 20 led 2009 13:11

Díky, ta bara zní nadějně. U p. Tomáška jsem dělal nedávno zkoušky a střílelo se z ČZ 70...
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 20 led 2009 17:24

Zkus Vlastu Bíbra na střelnici v Přelouči.
Odpovědět