Obchod-Lovec.cz

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

maxxmil
Příspěvky: 55
Registrován: 11 zář 2009 22:19
Bydliště: Praha

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od maxxmil » 28 led 2010 12:48

Prijdu, jsem 4. v rade, okenek 5, otevrena 2 a na radu prijdu asi tak za 20 minut. Temer nezalezi, co lide prede mnou potrebuji.
Prijdu, jsem 15. v rade a jsem hotov asi za 30 sec. Odejdu, jen co tu frontu uvidim...


QB 78 cal.177 DL, Delta Optical 4x32 AO, dvoudilna nizka montaz od ACZ.
Bez uprav- Zlate stranky bez desek na str.257 na 30cm
Bludimir
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2010 14:28
Bydliště: Brno

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od Bludimir » 22 čer 2010 14:50

Zdravím. Škoda ,že jsem nenašel tyto stránky,než jsem si objednal u firmy Obchod-Lovec nářaďový nůž.
Nevíte jestli existuje nějaká černá listina nespolehlivých eshopů? Rád bych tam tento spolek přidal. Už víc jak
měsíc se z nich snažím dostat zboží nebo peníze. Rád bych varoval ostatní před nákupem v tomto
prapodivném spolku.
katarina
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2010 22:28

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od katarina » 27 čer 2010 22:39

:!: :!: Takisto ľutujem, že som si o "firme" Lovec nezistila dopredu nejaké info. Objednala som si tam náradový nožík, na ktorý bezvýsledne čakám už druhý mesiac. Moje emaily aj telefonáty sú ignorované. Chcem vás varovať, aby ste si dobre zvážili či si od tejto podvodníckej firmy niečo kúpite. :( :!: :!:
pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od pitrs2 » 07 črc 2010 10:50

Tak tady veřejně prohlašuji že slavná firma Lovec s.r.o. jsou zloději, podvodníci, šizuňkové a největší verbež jakou jsem v obchodním prostředí zažil !!!
Více než před dvěma měsíci jsem si od nich nechal bláhově zaslat monokulár exakta za 2.700kč. Kvalita byla skutečně na hovn. tak jsem jim to ještě ten den zaslal nazpět. Po šesti marných telefonátech tomu slavnému šmejtoj, který vůbec nebere telefony, po čtyrech emailech a třech hovorech s prodejcem na kamenným krámě, který potvrdil příjem navráceného monokuláru a ujišťování, že vše zástupci firmy vyřídí se ledy nepohly.
Celou záležitost jsem postoupil České obchodní inspekci a odboru ministerstva obchodu a průmyslu. Věřím, že celá záležitost je státním institucím u prde.. a bude se řešit občansko právním sporem u soudu.
Chtělo by to skutečně nějaký ten registr nesolidních firem, aby jim tady v tom Klondajku nekvetla pšenka!! LOVEC s.r.o. NEBRAT !! :wink:
Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od armyhunter » 12 črc 2010 23:02

Souhlasím. Před koupí good, ale po :( :!:
ellise
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2011 18:48

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od ellise » 11 úno 2011 18:56

Ahoj, přidávám příspěvek pravdy na toto téma, objednávala sem přes int. kšiltovku s čelovkou, podle jiných obchodů levnější než mají ostatni, ale stokorunová částka to není, objednávka byla 16.12.2010 a nic pořád nepřišlo, volala sem psala emaily a jen jednou sem se dovolala bylo mi řečeno, že mají do 10.1. dovolenou a že mi buď příjde o dva dny později baliček a nebo zavolá, a od tý doby ušel měsíc a pořád nic, platila sem to bohužel dopředu :cry:
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od harrykv » 11 úno 2011 21:00

Nemusí být špatný obchodník ale průser může udělat doručovatel. Kdysi jsem si objednal zboží a zaplatil převodem cca 2500,-Kč po 14 dnech čekání jsem volal a tam mi zdělili že zásilka byla vyexpedována a dokonce doručena. Protože byli rozumní začali sami pátrat a vypátrali: předáno DHL od nich předáno PPL a doručeno nečitelnému příjemci s nečitelným podpisem a neexistujícím číslem OP. To by mě zajímalo co s těma pytlíkama do průmyslového vysavače potom dělal. Od té doby je v naší firmě zakázáno platit v e-shopech převodem a objednává se pouze na dobírku.
Bohužel pokud prodejce nezvedá telefon a ani nereaguje na maily tak je to průser.

EDIT: Ještě jsem zapomněl na to že prodejce jak zjistil pochybení u doručovatele sám vyřídil reklamaci služby a ihned odeslal zásilku znova. Ihned mi volali s dovětkem, že onen doručovatel na PPL byl na hodinu propuštěn. Nevím jestli je to pravda, ale poslouchá se to hezky. Každopádně vše vyřídili sami s omluvou.
Naposledy upravil(a) harrykv dne 12 úno 2011 13:05, celkem upraveno 1 x.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 12 úno 2011 09:48

Tak, tak. I já vždy vše zásadně objednávám na dobírku a ještě před tím, než zaplatím, resp. než doručovatel nasedne zpět do auta krabici otevřu a aspoň rychlým pohledem zkontroluju jestli obsahuje opravdu to, co jsem si objednal a případně jestli není zboží poškozené.
Pokud prodejce na dobírku nezasílá, tak je to škoda jeho - ne moje. Na druhou stranu mě tahle moje zásada neumožňuje objednávat ze zahraničí, ale já prostě nerad někomu sypu peníze do kapsy, abych potom měsíc čekal jestli něco příjde a v jakém to bude stavu. Vždy vše pěkně z ručky do ručky...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
maxxmil
Příspěvky: 55
Registrován: 11 zář 2009 22:19
Bydliště: Praha

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od maxxmil » 14 úno 2011 20:11

Co ti otevreni baliku, nez odjede dorucovatel pomuze? Teroreticky budes mit svedka, ale to je vsechno. On s tebou nebude kontrolovat tvoji objednavku nekde v PC u tebe doma.
Pravda je, ze dobirka alespon profiltruje ty nejlinejsi podvodniky typu prodejcu z aukra, co potom vubec nekomunikuji. Ale pokud to nekdo bude mit jako podvodnickou zivnost, tak ti nejaky balik vzdycky posle. Co bude uvnitr a v jakem stavu, to je jina otazka. A je jedno, jestli je to nastrceny nick na aukru, nebo webovy obchod.
QB 78 cal.177 DL, Delta Optical 4x32 AO, dvoudilna nizka montaz od ACZ.
Bez uprav- Zlate stranky bez desek na str.257 na 30cm
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 14 úno 2011 21:56

Trošku nesprávně jsem to napsal - balík pokud možno otvírám dřív než někam plácnu svůj podpis. Když prostě uvidím, že balík neobsahuje to co jsem si objednal, tak ho odmítnu přijmout, resp. pokud je třeba zásilka poškozená, tak můžu s doručovatelem v cuku letu vyplnit reklamační formulář a může si to zase odvézt zpátky. A mám o problém míň... :wink:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
maxxmil
Příspěvky: 55
Registrován: 11 zář 2009 22:19
Bydliště: Praha

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od maxxmil » 14 úno 2011 22:08

Nechci se prit, ale ze by ti nekdo umoznil otevrit balik, nez bys ho ofiko prijal?
A ty okamzity reklamace - asi zalezi, jak ktera firma.
QB 78 cal.177 DL, Delta Optical 4x32 AO, dvoudilna nizka montaz od ACZ.
Bez uprav- Zlate stranky bez desek na str.257 na 30cm
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od harrykv » 14 úno 2011 22:15

Taky tvrdím že to nelze, už jsem to párkrát zkoušel na doručovatele PPL a vůbec jsem se nečapal. Oni ho prostě z ruky vydají proti podpisu a dál je to nezajímá. Ty můžeš reklamovat pouze poškozený obal způsobem že to nepřevezmeš. On to sepíše a odesílá zpět. To je vše co ti umožní. Ale dovnitř se podívat můžeš až po podpisu.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 14 úno 2011 22:38

Říkám, že se to tak snažím dělat pokud to jde. Jedinej u koho jsme s tím měl vysloveně problém byla - jak jinak - Česká Pošta, doručovatel předal balík vzal peníze ani nepočkal jestli balík zkontroluju a nashle - prostě arogance, neochota, téměř až uraženost (úplně slyším doručovatele jak si v duchu říká něco ve smyslu: "Jak by mohly České pošty dodat poškozenou zásilku?! Co si o nás ten člověk myslí.").
Např. když jsem od Šubrta objednával Nikko Stirling 6-24x56 tak s tím doručovatel neměl sebemenší problém (už nevím jestli to bylo PPL nebo GP) a tento postup reklamace u doručovatele má Šubrt uveden přímo v Obchodních podmínkách:
Obchodní podmínky - Zbraně a střelivo Šubrt píše:Kontrola dodávky

Doporučujeme, aby kupující zkontroloval obsah dodávky při převzetí balíku od dopravce. Pokud obsah dodávky není kompletní, zboží je poškozeno nebo zboží neodpovídá uvedenému na přiložené faktuře, reklamuje kupující zásilku přímo u dopravce. Není-li možné z objektivních důvodů provést kontrolu dodávky hned při převzetí zásilky od dopravce, je kupující povinen tak učinit bez zbytečného odkladu do 24 hod a o zjištěných závadách neprodleně informovat prodávajícího.
Nepopírám, že hodně záleží na tom kterém prodejci a doručovatelské firmě, ale pokud tato možnost je, tak ji mají v obchodních podmínkách uvedenou a je to pro mě jedna ze známek spolehlivosti. Musím zkonstatovat, že za celou dobu co objednávám z "netu" jsem díky těmhle zásadám ještě nikdy nikomu vysloveně nenaletěl. Samozřejmě nejraději nakupuju přímo v kameném obchodě, kde si zboží můžu důkladně prohlídnout a vyzkoušet, ale na e-shopech je zase lákavá výhodnější cena. A konečně komu by se chtělo objíždět kamenné prodejny přes půl republiky - pražáci jsou na tom v tomhle ohledu líp, protože spousta prodejců (tuzemských) má sídlo právě v Praze, takže to máte tak říkajíc pod nosem.

P.S.: Našel jsem dodák od té optiky - byl to GP :P
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
login89
Příspěvky: 303
Registrován: 14 dub 2010 11:09

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od login89 » 18 úno 2011 11:38

Jen pro informaci, jak to funguje např. u PPL. DHL to má trochu jinak, Česká pošta je něco jiného, ale ve výsledku je to vlastně podobné.

Člověk, který má dodávku (pronajme si jí, půjčí, vezme na leasing, ap.) uzavře smlouvu s PPL. Domluvený den, kdy má závoz (třeba pondělí - 8:00, úterý 12:00, středa 12:00, čtvrtek 8:00, ad.) přijede do výdejního místa PPL. Dostane cca 100 balíků se seznamem (adresy, telefonní čísla, částka dobírky). Ve čtyři, resp. v osm se vrací zpátky na základnu, odevzdá peníze, papíry, popř. zbylé balíky a jede domů. Za každý doručený balík pak PPL "fakturuje" cca 30 Kč. Tj. za den si vydělá cca 3 000 minus nafta, mobil, amortizace auta, pojištění a další paušální náklady spojené ze živností.

Na doručení jednoho balíku má tedy cca 5 minut (ve městech). Takže nějaké otevírání balíků, "neoprávněná" reklamace (balík od PPL ze skladu převzal neporušený, takže by to bylo na něj, resp. to šlo z jeho pojistky - papírování navíc) tedy nepřichází v úvahu.

PPL a spol. vůbec nezajímá, jestli je v balíku cihla, jaderná bomba, granát, heroin nebo uspaný papoušek. Jejím úkolem je přijmout krabici v bodě A a předat jí v bodě B. Je pravda, že když někomu pošťák doručuje několikrát do měsíce a vždycky dostane dvacku tuzéra a na konci roku čokoládu k Vánocům, tak se dá domluvit ledasco, ale vopruza, který zkouší nesmysly, má chuť tím balíkem spíš vzít po hlavě. :-) Tím neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, jenom konstatuju, že PPL, DHL, pošta, a spol. mají za úkol předat krabici a ne se starat o to, co v ní je.

Edit: A pokud má někdo něco výše uvedeného v obchodních podmínkách, tak je to spíš znak neserioznosti, protože to prostě není technicky možné.
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Obchod-Lovec.cz

Příspěvek od harrykv » 18 úno 2011 12:02

ono tě ta shovívavost přejde až ti dorazí nakřáplá plazmová televize jako mému známému. Ten reklamační proces a zklamání když se těšíš na novou telku jak malé dítě na Ježíška je docela smutný.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Odpovědět