Novy naboj : 8x57 airsoft

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 kvě 2008 13:07

když zustane v laufu tak ji snad vyštouchneš ne :roll:


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 18 kvě 2008 13:09

Golfe myslím že měl na mysli spíš plastové otěry ve vývrtu
vlčák

Příspěvek od vlčák » 18 kvě 2008 13:47

- s tím by snad neměl být problém , u airsoftu se s tím střílí a o problémech s otěrem se nikdo nezmiňuje , asi na to používaji dobrej plast , je fakt že tam jde o hov... , ale tady se střílí ostrejma ... ideální by spíš byly teflonové kuličky , nebo potažené teflonem , ty budou dobře klouzat a nehrozý nebezpečí, že by se natavili otěrem :D
- jinak plast se u zbraní pužívá běžně, brokové náboje mají kontejner z plastu , ty do pistole taky mají pladtovou střelu s kuličkami , tak snad vědi co dělaji :lol:
- jinak vyletět by to mělo, zápalka má úžasnou sílu , když jsem to zkoušel naposledy , tak jsem z větší perkusky vystřelil 4,7mm zápalkou špunta od vína ( 18 mm ) a jak letěl :lol:
Naposledy upravil(a) vlčák dne 18 kvě 2008 13:53, celkem upraveno 1 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 18 kvě 2008 13:49

Hlavně u airsoftu nemáš za tou plastovou kuličkou plamen teplý jako prase. Je to stejné, jako po olovu střílet celopláštěma bez čištění
vlčák

Příspěvek od vlčák » 18 kvě 2008 14:18

nemělo by to mít vliv , je venku rychleji než se začne tavit , maximálně nějaké ožehnutí, to by se měli tavit i olověné kule ... plast má kolem 200 stupňů a olovo 327'C
- každopádně to chce pořádně vyčistit i od toho ostatního bordelu 8)
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 18 kvě 2008 14:19

Hmm, jenže ony se ty olověné kule taví, takže jsi drobet mimo mísu
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 kvě 2008 14:41

myslim že to nebude problem ale je jasný že po střílení pořádně vydrbat lauf. Už jsem vyklepal 5 nábojů ted jen sehnat ty kuličky :twisted:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 18 kvě 2008 15:45

Golfe, ty jsi můj člověk... :D
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 kvě 2008 15:46

ty vogo jestli to bude lítat 50m tak to bude na gut trening :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
vlčák

Příspěvek od vlčák » 19 kvě 2008 21:41

vzpomel jsem si na článek o tréningovích nábojích na zápalku , u kterých fungovala i normální samonabíjecí funkce zbraně, náboj měl samozřejmě speciální konstrukci - více tady : http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=4173&highlight=
- ohledně těch předchozích nábojů, zajímalo by mně , jestli by se dali sehnat i 9mm kuličky :lol:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 kvě 2008 11:06

Asi mi řeknete, že jsem mimo (za což se omlouvám), ale nevidím nějaký smysl tohoto náboje. Neboli k čemu ten náboj bude? Pochopil bych střelbu ze zbraně, která bude upravená, jako "airsoftová", ale jinak?
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
vlčák

Příspěvek od vlčák » 20 kvě 2008 19:16

náboj umožňuje levnou pokojovou střelbu , potřebuješ pouze kuličky , zápalky a nemusíš mít speciální střelnici pro kulové náboje , můžeš si zastřílet kdekoliv, třeba ti stačí kartónová krabice na dvorku , jestli to má takovou přesnost a dostřel jaký uvádějí, tak to máš jako bys střílel ostrejma 8) také by se dalo uvažovat o použití při rekonstrukci bitev , byla by z toho taková airsoftová přestřelka :lol:
( samozřejmě jestli chceš střílet na 100 m tak potřebuješ ostré a pořádnou střelnici )
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 kvě 2008 19:32

Jo, tak to chápu. Na "zablbnótí", jak říkala tetina z Hané. Jen, co na takovou střelbu budou říkat policejní panáčci, bych rád věděl... :(
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 20 kvě 2008 20:13

řeknu ti přesně co na takovou střelbu budou říkat: "Vaše doklady prosím".
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 20 kvě 2008 23:29

Na střelnici nic. A snad nebude problém střílet na střelnici která je schválena třeba jen pro malorážky, nebo pistole. (Ne všude můžeš s 8x57 flintou.) Jistě, chápu že je to něco na způsob nealkoholického piva nebo onanie, ale existuje obojí, a jentak to ze světa asi nezmizí.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Odpovědět