Novinky: Policie chytla dva mladiky, kteri strileli do lidi

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Dzarda

Novinky: Policie chytla dva mladíky, kteří stříleli do lidí

Příspěvek od Dzarda » 05 pro 2006 14:03

http://www.novinky.cz/krimi/policie-chy ... tepto.html

Obrázek

Policie našla pachatele, kteří v listopadu stříleli vzduchovkou do lidí na panelovém sídlišti v Teplicích Proseticích. Pachateli jsou dva místní hoši ve věku 17 a 18 let. K činům se doznali.

5.12. 2006 10:06
TEPLICE - Uvedli, že stříleli z okna jen tak ze srandy a později je napadlo střílet i do lidí," řekla teplická policejní mluvčí Ilona Novotná. Místní se báli útočníka, který si z okna panelového domu své oběti vybíral očividně náhodně a střílel nejen po lidech, ale i po psech a autech. Celkem mají policisté zadukomentováno pět poškozených, po kterých mladíci ze vzduchovky stříleli.

Jelikož zpočátku nikoho vážně nezranili, byl skutek klasifikován jako přestupek proti občanskému soužití. "Policisté nyní hodnotí všechny důkazy a bude se rozhodovat zda nezahájí trestní řízení pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví," uvedla Novotná.

V listopadu byli na sídlišti postřeleni například tři hoši ve věku 13, 17 a 19 let. Že jde skutečně o vzduchovku zjistili policisté poté, co z kůže postřelených chlapců vytahovali diaboly. Prosetické sídliště patří k nechvalně známým lokalitám, kde bydlí dost nepřizpůsobivých občanů a cizinců.


Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Dnešní mládež

Příspěvek od jspalek » 06 pro 2006 20:20

Berou si příklad z televize, za našich mladejch let tohle nebylo, střílelo se akorát v Majoru Zemanovi. Ještě že nešili z malorážky....My jsme vždycky házeli tak nanejvejš pytlíky s vodou... :D
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 08 pro 2006 08:44

Měli kliku, že dostali jen to, co jim dávno patřilo. Já osobně bych si to, co si dovolili oni, netroufnul ani náhodou. Ne snad kvůli tomu, že je to samoúčelná blbina, která zcela postrádá smysl a za kterou mě navíc můžou zavřít (i když i to by tu hrálo roli). Mnohem spíš bych se bál, že okolo půjde někdo s .45 ACP pod bundou, já ho trefím do pr..., on se zcela oprávněně nas... a zatouží mi vysvětlit, co si o mém počínání myslí. Ručně. Nebo ještě hůř z laufu do úst.
Skoro bych řekl, že i z jejich hlediska je dobře, že je chytili. Dříve či později to totiž takhle mohlo (i když nemuselo) skončit.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Odpovědět