Noseni zbrane v zime...

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lala
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2006 06:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lala » 24 lis 2006 03:38

Budete mít spolu vánoce nebo co? A bez kapes, a nemá rád šuplíky a ještě k tomu je to bezdomovec, no myslel jsem že jsme tady na střeleckém fóru :D


Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 24 lis 2006 08:37

Už jsem to poupravil, uznávám, že to bylo trochu zavádějící :lol: :lol: :lol:
Mimochodem nosí Tauruse, podle nálady a oblečení buď 4" nebo 6". Oblékání ve stylu divokého západu není zejména při trempingu obzvláště za sychravého počasí až tak úplně mimo mísu, bo trempa v saku jsem ještě nepotkal, i když znam jednoho co nosí frak a buřinku po vzoru karetních hráčů.
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Alena

Příspěvek od Alena » 25 lis 2006 11:16

ja npriklad ted trenuju rozepinani bundy levou rukou a pravou tasit. kdyz mas sako tak se do spodnich cipu vsijou do podsivky kovovy desticky aby se lip rozepinalo :D
Návštěvník

Re: Nošení zbraně v zimě...

Příspěvek od Návštěvník » 29 lis 2006 00:03

maxim píše:Zajímaji mě vaše zkušenosti s nošením zbraně v zimním období ,které právě nastává .Jaké to je když člověk má tasit zbraň,ale má na sobě hodně ošacení,jako mikina,svetr,bunda+ skřehlé ruce. Nebo ruce v rukavicích.Děkuji za vaše poznatky.
No skús taktické rukavice z NOMEXU (NOMEXOVÉ) používam ich a je to v pohode... používajú ich aj piloti :) môžem len doporučiť...sú tenké a sú na strieľanie, len ak bude riadne mrznúť tak či tak ti bude na prsty zima :) a aj držanie zbrane je v nich lepšie aspoň mne sa lepšie drží zbraň :)
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne 30 lis 2006 11:31, celkem upraveno 2 x.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 lis 2006 00:09

Tukan píše:No, zbraň nosím v zimě jen když jdu na střelnici, to si rozepnu bundu a střílím, pak dám zbraň do pouzdra, zapnu bundu a jedu domů. To je jednoduchý. Nenosím většinou zbraň u sebe, takže to neřeším, ale vím, že pokud ji nemáš blízko těla, tak strašně studí, a když ji máš na těle, tak než ji vyhrabeš, sejme tě kdokoliv. Chce to zvážit, jestli má opravdu cenu tahat sebou kvér všude, kam s pohneš. Tím ti odpadne spoustu problémů. A zopakuj si pravopis, nechci prudit, ale tohle už je moc.
U zbarani je to ako s prezervatívom, radšej mať a nepotrebovať, ako potrebovať a nemať :)
Odpovědět