Normalni den v Kauflandu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kernel

Normální den v Kauflandu

Příspěvek od Kernel » 26 pro 2008 17:09

Beztresně krást? Normálka! Když jsem šel dneska odpoledne nakoupit do Kauflandu, šlo proti mě asi 7 Romů - odcházeli z obchodu opačně, tzn. těmi "dvířky", kterými se vstupuje. Prodavačka mohla říkat co chtěla, ale nešli druhou stranou - přes pokladny. A když míjeli ty pípáky, jeden začal pípat... A oni nic, šli pořád dál, až odešli.

Prodavačka jen pokrčila rameny, že bezpečák tu neni, protože jsou Vánoce. Nikdo je nezastavil, protože by ještě dostal na hubu.

Docela mě to naštvalo, taková až arogance, jak si myslí, že jsou nepotrestatelní. Co myslíte, jak zareagovat v téhle situaci? Policie je k ničemu, vyjdou z obchodu a už je nikdo nenajde.


Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 26 pro 2008 17:43

tohle je úplně "normální", zejména na Kauflandech. Jednou přišel maník s batohem k regálu, seřval doplňovačku, jak to že nemají to nejdražší kafe, které prodávají. potom si začal do batohu cpát to, co tam bylo nejlepší a potom v klidu odkráčel přes pokladny. potom jsme se ještě dozvěděli, že i ten batoh si ukrdl v přední části prodejny. a nikdo jim nic nemůže, všichni se bojí. navíc prodavačky mají špatné zkušenosti s výpovědí na policii, kdy zloděj o nich ze spisu ví vše, včetně telefonu a bydliště, takže mají strach.
jinak ten pípák na kauflandu pípá vždy, když jde někdo opačným směrem. na zboží nereaguje, jelikož na kauflandech (alespň těch co znám) žádné takové zabezpečení nepoužívají.
Uživatelský avatar
Mates452
Příspěvky: 37
Registrován: 29 říj 2008 20:07

Příspěvek od Mates452 » 26 pro 2008 17:50

Já osobně mám s kauflandem přesně opačnou zkušenost...
Dělám v restauraci která sousedí s kauflandem a co pár hodin se bavíme tím, že pár policajtů vyvádí nějakého cikána nebo něco podobného :lol:

U nás v Bouli si tedy já osobně nemůžu na kaufland stěžovat, ale je možné, že ten můj kladný názor se ztratí jak kapka v oceánu.
Kouření zabíjí, ale brokovnice je brokovnice...
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 26 pro 2008 17:57

možná je to jak kde. sem tam nějakýho bezdomovce sice chytí, ale na ty drzý bandy nemají odvahu. navíc je tam většinou jen jeden detektiv a často ne po celou dobu otvíračky, často jsou profláklí i když se střídají, tak je znají a vyhýbají se jim. občas to udělají tak, že se jeden nechá chytit za nějakou blbost, detektiv to jde sepisovat a jelikož tam druhý není, tak zbytek bandy vesele krade.
na druhou stranu na těchto barácích nemají hmotnou zodpovědnost a vydělávají takový prachy, že jim na té troše co se ukrade tímto způsobem asi moc nesejde. jinak by si to hlídali lépe. a zlodějíčci toho vesele využívají. jelikož se v tomto prostředí trochu pohybuju (myslím obchody, ne zloděje), tak už jsem pár zajímavostí zaslech, jak se tam krade ve velkém a většinou jsou to "místní" a ne "zákazníci"
Uživatelský avatar
Mates452
Příspěvky: 37
Registrován: 29 říj 2008 20:07

Příspěvek od Mates452 » 26 pro 2008 18:42

To u nás to maj vyřešený velice jednoduše - máme tam takřka pořád takovou partu mladších lidí, kteří se starají o pořádek. Kdykoliv byl nějaký problém, tak ochotně příběhli... ale je otázkou, jak by se těhle pět lidí tvářilo kdyby na "lov" vyrazila tlupa deseti cikánů :roll:
Kouření zabíjí, ale brokovnice je brokovnice...
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 26 pro 2008 22:11

............
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 27 pro 2008 16:43

To je velký problém všech řetězců prostě se to těžko hlída,zas ale při jejich výdělcích je to zanedbatelné.Jak píšete slušného člověka takováto drzost až zaráží.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 pro 2008 18:16

S krádežemi se počítá, náklady na to jsou už zahrnuty v ceně.
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Příspěvek od caco » 28 pro 2008 08:45

Riešenie tohto problému ponúka epetrov avatar :twisted:
Kernel

Příspěvek od Kernel » 28 pro 2008 09:10

bylo by to jednoduché, rychlé a napořád :)
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaS » 29 pro 2008 09:22

caco píše:Riešenie tohto problému ponúka epetrov avatar :twisted:
Tak ten sotva. To je z Matrixu? Maník zuřivě mačká spouště na pistolích a počítačem jsou doanimované odlétavající nábojnice, záblesky u ústí hlavně a dým po výstřelu. Žádný zpětný ráz, žádný pohyb závěru a evidentně taky žádné vylétavající střely z hlavně :roll:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 29 pro 2008 10:15

2 JirkaS

Moc kecáš a málo píšeš domů :twisted:
Když se na to podíváš, tak pohyb závěrů je samozřejmě vidět :wink:
Nikdo netvrdí že to je reálné, ale ty jsi asi vstával prdelí napřed, že mi haníš Avatara :evil:
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaS » 29 pro 2008 10:31

No musím přiznat že tenhle avatar mně vytáčí pokaždý když si otevřu tohle fórum :lol: protože si to hraje na něco, čím to není :twisted:

Drží to jak prase kost a kdyby z těch 1911tek takto opravdu vystřelil, zlomí mu to obě zápěstí a urazí nos. Navíc sem si ten gif prohlídl v PantShopPro snímek po snímku a ten závěr se ani nehne. To co se může u snímku 25 a 30 zdát jako pohyb závěru je ve skutečnosti odlétavající nábojnice.

Omlouvám se za OT ...
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 29 pro 2008 16:01

tak to jsem vstával prdelí napřed i já :lol:
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 31 pro 2008 10:38

Problém možná bude i v tom, že si ti dotyční "jánošíci" moc dobře uvědomují, že ostraha v supermarketech nemá o nic větší práva, než jakýkoliv jiný smrtelník.........
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
Odpovědět