Norinco

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Juraj

Norinco

Příspěvek od Juraj » 10 úno 2006 21:16

Norinco - je to výhodná investícia? Mám zálusk na NP28 (Colt 9mm) ale váham lebo na fóre mojezbran.cz som čítal veľa zlého. Hlavne čo sa týka presnosti a ja strieľam mierenú.

Prosím, máte skúsenosti?

A čo nová ČZ ST9? Počkať na ňu? No neviem - nemám doma zrovna tlačiareň na prachy :(


Olaf

Norinco

Příspěvek od Olaf » 10 úno 2006 22:09

Juraj,nezlob se ale já si tento příspěvek nemohu odpustit. Nevím jak Ty ale já když jsem poprvé nahlédl na toto fórum, tak jsem nejdřív prolistoval historii a hledal jsem téma, které je pro mne zajímavé. Ty jsi to asi neprovedl, protože jinak by jsi musel zjistit, že během krátké doby otevíráš téma, které najdeš, když otočíš stránku zpět. Tudíž ani nepředpokládám, že někdo ze stálý účastníků bude mít chuť se opakovat.
Juraj

Vďaka

Příspěvek od Juraj » 11 úno 2006 21:16

Ďakujem budem sa snažiť.
Juraj

Ja nestastny zemepan

Příspěvek od Juraj » 11 úno 2006 21:46

Ospravedlňujem sa. Ak niekto môže tak nech odstráni túto tému. Ja len hladám zbraň na mierenú strelbu Standard a už mám z toho hlavu ako bubon :( .
Olaf

Norinco

Příspěvek od Olaf » 11 úno 2006 22:58

Juraj našel jsi to téma"Norinko"? Přeskoč ve zbraních jen na druhou stránku a máš tam k tomu tuším deset příspěvků. Jinak to téma může smazat pouze administrátor, cizí témata mazat nemůžem. Ale pokud jseš tu častěji, tak se zaregistruj a budeš moci mazat a upravovat své příspěvky. Měj se.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 491
Registrován: 11 bře 2006 09:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Roman » 15 úno 2009 18:51

Máte někdo norinco typ 56? Je to samonabíjecí AK.. Víte kde by se dalo koupit?
Odpovědět