nocni HFT laser show, aneb zavod pro Patrika 23.5.2015

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 09 dub 2015 10:39

Na sobotní večer dne 23.5. si dovoluji uspořádat v prostorech CAC Březí u Říčan, originální noční závod HFT spojený s night laser show a bleším trhem aneb "přivez a vystav co chceš, třeba to prodáš..." :D
Na místě bude zajištěno halogenové osvětlení, zázemí v podobě maringotky, táborák, v případě zájmu i občerstvení ( točené pivo, párky, buřty ), v noci pak nějaká ta laser show a samozřejmě samotný závod HFT.
Trať budu s dovolením a s přispěním dobrovolníků stavět já :wink:
Areál bude otevřen po celý den, během dne bude možné na místě vystavit a nabídnout k prodeji ostatním střelcům to co se vám například válí doma v šuplíku a vy to nepotřebujete, ale někomu jinému se to může hodit a rád vám za to zaplatí (jsou myšleny primárně věci spojené se střelbou, případně kempováním atd ). Jinak volný program, pokec, opékání na ohni, nastřelování na zero range, střílení na tréninkové sklopky atd.
Samotný závod bude na 20 stanovišť po dvou sklopkách, takže celkem 40 sklopek, a začne hned po setmění zhruba kolem 21. hodiny. Sklopky budou pro lepší orientaci označeny light stickama.
Startovné bude činit 100.-Kč ( junioři zdarma) a veškerý čistý zisk bude předán Patrikovi na jeho nový kočár :wink: Doufám, že se Patrik zúčastní osobně, trať bude bezbariérová, a peníze se mu budou moci předat přímo na místě.
Hlavní cenou pro vítěze bude věnec těch nejlepších buřtů jaké jste kdy jedli! Nějaké ceny za druhé a třetí místo taky jistě najdu.

Případným zájemcům mohu navíc zapůjčit 3 kusy kvalitních baterek i s držákem na optiku, takže se může zúčastnit i ten kdo baterkou nedisponuje. Jinak, v případě nedostatku baterek se budou dvojice (nebo trojice) tvořit tak, aby v páru byla alespoň jedna baterka a dotyčný vlastník mohl svítit kolegovi/kolegům.
Na místě bude samozřejmě možnost stanování a přespání do druhého dne s tím, že v neděli pokud bude zájem se může jít další (už ale mimozávodní) kolo.
Tak to je asi prozatím vše, případné další věci které mě napadnou budu doplňovat :wink:

Martin K


dycky STEYR
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 09 dub 2015 10:39

Pro představu pár fotek z nočního HFT ve Skýcově a Pyskowicich. Tak doufám, že někdo dorazí :) :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 09 dub 2015 10:53

A přísahám na svou čest, že na tomhle termínu už se nic měnit nebude!! :)
dycky STEYR
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Karlik » 09 dub 2015 12:18

Přihlášení na závody:
http://goo.gl/forms/uVtpRMtRWO

Seznam přihlášených:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Komplet info standardně v kalendáři akcí:
http://www.hft.cz/souteze/icalrepeat.de ... chod-brezi
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od dominyc » 09 dub 2015 13:27

nakazal mu to kubajz tak to předelal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: viz odkaz na druhe forum,,
Jelen team
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Karlik » 26 dub 2015 13:25

Martine, jelikož je závod až v noci a konzumace piva by byla problematická, navrhoval bych zajistit a čepovat v sobotu až do závodu nealkoholické pivo a po závodě pokud bude nálada narazit ostré pivo. Nevím jak jiní, ale já si dám raděj chlazené nealko pivo než nic.

Dále jsem přemýšlel, jak také pomoci, jak přilákat lidi na volné odpoledne. Pokud schválíš, provedu zájemcům odpoledne v čase 14-16 hodin toto: změření rychlosti výstřelu, zmeřím výšku puškohledu a poté zpracování údajů přes PC a Chairgun a tisk taháku s jejich balistickou křivkou soutěžícím. Včera jsem na České kryse debatoval na toto téma a spousta lidí jak viděla v kufru auta tiskárnu, tak to chtěla hned. Nastínil jsem, že by to bylo na akci pro Patrika s volným odpolednem a zájem byl nad očekávání :) .

Co ty na to?
První věc je k diskuzi, kdo z přítomných chce nealko a kdo a jak by zajistil.
Druhou věc zajistím celou sám.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 26 dub 2015 19:20

Jo, samozřejmě, díky. Určitě je to dobrý nápad :wink: .
Jo a abych nezapomněl- Patrik vlastnoručně připraví k obědu případně k večeři guláš :D
dycky STEYR
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Karlik » 26 dub 2015 20:25

Vše skvělé. Já díky Martine, že ses toho ujal a jdeš do této velké akce.
Na guláš se těším Patriku.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 12 kvě 2015 13:02

Termín se blíží, tak to tu budu trochu oživovat :) .
Kdo by chtěl zapůjčit na závod baterku, nechť se hlásí, mám k dispozici 4 kvalitní kousky i s montáží na optiku. Kdo dřív přijde, ten dřív svítí :wink:
dycky STEYR
Smazaný uživatel 5179

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 17 kvě 2015 11:17

Kdo baterku teprve řeší doporučuji montáž jinam než na optiku z vlastní zkušenosti.
Kužel světla osvětlující objektiv je dosti rušivý, v kontrastu s pohledem do optiky.
Sám mám montáž na hlavni a nic mě neruší.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 17 kvě 2015 15:52

Po dohodě s Patrikem bude tento sraz pojat jako takové jeho poděkování Vám všem, kdož jste přispěli jakoukoliv částkou na jeho nové křesílko. Za tím účelem bude na sobotu naplánována spousta doprovodných akcí a jako vyvrcholení pak od 21. hodin zmíněný noční závod HFT.

Areál bude přístupný od sobotního rána, kdy se tam budu já spolu s pomocníky pohybovat a chystat vše potřebné.
Jinak oficiální začátek bych viděl na nějakou 14. hodinu a mimo jiné se můžete těšit na Karlikovo výpočetní středisko ve kterém bude zájemcům přeměřena úsťová rychlost jejich zbraně, změřena výška optiky, tyto údaje posléze zaneseny do Chairgunu a bude jim na místě vytištěn tahák pro střelbu do vzdálenosti 41 metrů ( dle přání i více ) s odpovídající balistickou křivkou.
Dále počítám od 16 hodin se soutěží ve střelbě na Siluetky dle Lipovského vzoru. Pro nesoutěživé střelce bude připraveno ZeroRange se spoustou terčíků, tréninkových sklopek, Alexxxusových krysáků atd.
K občerstvení bude připraven vepřový guláš, ty nejlepší špekáčky ve Středočeském kraji, libové klobásky na opékání, chlazené pivo 11° Svijany - to vše za symbolickou cenu 10,- Kč/kus !!!
Prostě jde jen o to, aby se lidi dobře bavili a užili si to :D
dycky STEYR
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od dominyc » 17 kvě 2015 17:36

Mas u sebe v aute meho jacka na medu ktereho sem si tam dal do chladu a odjel si snim,,tak ho v patek doval,,bez jacka nejezdi :shock:
Jelen team
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 17 kvě 2015 18:04

Jestli ho do tý doby nevypiju... Já mám honey tuze rád!! :lol:
dycky STEYR
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Karlik » 18 kvě 2015 14:55

Jak běží čas a probíhají změny, tak jsem vše nové od Martina dopsal do kalendáře:
http://www.hft.cz/component/jevents/ica ... er_reset=1

Důležitá informace, která nemusí být zcela zřejmá - účast na nočním závodě je dobrovolná!

Hlaste se prosím všichni i vy, kteří závod případně nepůjdete
, čili zúčastníte se aspoň zábavného vzduchovkářského odpoledne a Night laser show. V přihlašovacím formuláři je nově zatržítko, jestli půjdete noční závod nebo ne.
Martin toho bude mít strašně moc na zařizování a potřebuje vědět co nejdříve počet přihlášených, aby věděl, kolik všech dobrot připravit, zajistit.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: noční HFT laser show, aneb závod pro Patrika 23.5.2015

Příspěvek od Martin K » 18 kvě 2015 20:10

Prostě a jednoduše je zván a vítán každý, kdo si chce třeba jen zaplinkat, nebo odstřílet závod na siluetky nebo regulérní noční závod HFT :wink: .
dycky STEYR
Odpovědět