Nezletili mladici znasilnili ctrnactiletou divku

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 12:05

To- Lanky
Přiznám se že už sem párkrát ťal do živého a v jednom případě jsem umravnil i jednoho vyskakujícího fotra.Když de o můj majetek jsem velmi důsledný.
Víš ony děti vyrostou jen tak vysoko jak je necháme.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 12:47

v tom případě ti gratuluji - hlavně k tomu, že se to obešlo bez následných tahanic po soudech a podobně. Jenom ti přeji, aby jednou někdo stejným stylem neumravnil tvé děti a následně ses nedostal sám do role "vyskakujícího fotra" :D Vím, určitě namítneš, že tvé děti jsou slušně vychované a vedené pevnou rukou. Předpokládám ale, že moji rodiče si o mě mysleli to samé - a přestože jsem nikdy nebyl malý kriminálník, z dětství si pamatuju pár lumpáren, které bych si za rámeček nedal. A pánové, přiznejme si to, kdo z nás má naprosto čisté svědomí? Nikdy si nevypůjčil něco, co mu neříkalo pane, nikdy nelezl kam neměl, každého slušně zdravil a s nikým se nepral?
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 12:54

Pokud se moje dítě bude účastnit takového zvěrstva
ja som nenapísal že sa "zúčastní" ale že bude "obvinené" myslím tým, že to voľakto naňho povie, alebo prekrúti fakty.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 12:54

Jinak nikdy sem to nechtěl zvěřejňovat ale dám pár fotek co dokážou děti.
Na fotce je klisna (měla v sobě hříbátko)
Celkem slušně ji naháněly dvě nezletilé kočeny,bez vztahu k živému tvoru!!! Měly koníky pučené a lítali s nimi cesta necesta,beton,šutry,asfalt jak to šlo.Kobylka se vzepřela a tu kočenu sundala.Tak jí honily až jí obklíčily nad strží co máme střelnici.Kobylka jak byla splašená skočila dolů než by se nechala dál týrat.Její majitel co jí půjčil děckám bez dozoru měl je jednu starost.Sundal sedlo a šel hlásit na pojišťovnu nehodu na pastvě!!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 12:57

ještě koník
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 12:59

To- Lanky
Co naděláš,všichni se musíme snažit vychovávat,ne na to prdět.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 bře 2007 13:03

Viem(e) že deti dokážu byť kruté. Ale toto je už dosť mimo témy :|

BTW čo ak ju chceli len chytiť? Kobyla bola splašená. Neviem nebol som tam.

Treba si uvedomiť že nie vždy má pravdu poškodený/mŕtvy.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 13:07

ALKAJ to už neřeš,to je pouhá ilustrace,máš li lepší sem s ní.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 22 bře 2007 14:07

Te klisny je mi opravdu lito - jsou zvirata (predevsim psi a kone), ke kterym mam podobnou uctu, jako k lidem...

ALE...

Tys u toho byl, kdyz ty holky na ty klisne jezdily?
Nebyloto proste o tom, ze se klisna lekla, vzeprela se, holku sundala ze sedla, utekla, holky ji sly hledat, nasly a klisna, jak byla vyjukana to nezvladla a skocila kam nemela?

Vim prd o tom, jak se to stalo, ale nekdy i hodne smutny veci muzou bejt dilem nahody a ne zlobou cloveka...

Dal uz ctete jen vy, co mate chut si precist par OT plku, jak mi tak letely myslenky kolem...

Nicmene souhlasim - dnesni deti a mladez maj uz uplnejinak posunuty hranice toho, co je jeste normalni a co uz ne...
Ono - priznejme si - tohle plati odjakziva... O nasich rodicich nasi prarodice rikali, ze jsou to nevychovanci, kdyz prisel big-beat, byly to rvouni urvany a takhle to z generace na generaci prechazi, clovek starne, mirni se, prijde nova generace, ta je o neco vic "tvrdsi" nez ta stara... Jenze se to ty deistky az stovky let sinulo jaksi pomaloucku, zadny moc velky zmeny... To az v poslednich 10-15 letech to nabralo hodne exponencionalni tvar... A presne bych rekl, cim to - zadny filmy, adny videohry... Ale pristup rodicu... Rodice maj malo casu, okolni svet je na ne tvrdej, nemaj cas na deti - ani na sebe, podle toho se chovaj prave i k detem... Navic obecne uvolneni mravu - "ja si muzu co chci" - prenasi se to ve vychove i na deti... Atd atd... Neni to nic noveho, jen podle me roste pocet rodin, kde to takhle funguje - z toho plyne, ze jaksi "problemovost" se stava normalnejsi a to posouva hranice (kvalitativni i kvantitativni) te problemovosti... Problemove mladeze je vic a je brutalnejsi... A ztriskat spoluzaka nebo znesvetit spoluzacku jim prijde stejne nespravny, jako nam prislo chozeni na tresne na neci zahradu, nebo strileni prakem na vybydlenou tovarnu - taky jsme vedeli, ze se to nema a delali jsme to jako deti.
No a nakonec - moji rodice, kdyz neco provedli, dostali od pana ridiciho na zadek (dneska? asi by sel sedet) - a jak si to dneska pochvalujou - dobre zmalovanej zadek jeste nikomu neublizil a to bylo najednou respektu k okoli... Ja uz dostaval poznamky - no, nemelo to ten spravnej ucinek, ale aspon nejakej - doma jsem dostal vynadano - aspon... A dneska? Rodicum je nejaka poznamka ukradena - maj svoji prace dost, fakan se smeje ucitelum do obliceje a nikdo nezmuze nic... Decka nemaj respekt uz ani k tem ucitelum... Takze spousta tech deti neni vychovavana nikde :-(
Co s tim?
Duslednost - vsude...
Rodicu vuci detem, skoly vuci detem, statu vuci detem i rodicum...
Provede neco dite umyslne? Fajn - je nezletily, neni trestne odpovedny, tak at to rodic zaplati, pripadne si i odsedi... To by se najednou zacalo vychovavat poctive a dusledne...
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 14:09

Výchova dětí je kapitola sama pro sebe. Jedno je jisté - když na to kašlou rodiče, všichni ostatní s tím už nic nenadělají. Před lety jsem jeden rok měl to pochybné "potěšení" učit na základní škole (z aktuálního nedostatku jiných pracovních příležitostí) - a denně jsem litoval, že ve školách byly zrušené tělesné tresty. Jediné, co můžete, je dát dětem poznámku - a na to mi už v páté třídě jeden výtečník řekl, ať mu jich klidně napíšu pět, že je mu to o pr..le. Není se čemu divit, když ji přinese domů, rodiče se zasmějí a shodnou se s dítětem na tom, že učitel je debil. Ale zkuste na něj sáhnout - buďto vám jednu natáhne (ano, i to se stává) a nebo máte na krku žalobu.

Vychovávat je samozřejmě třeba - ale každý pěkně to svoje dítko. Ale nedělejme si iluze - kolikrát stačí, když si váš "slušňák" najde kamarády mezi výlupky méně zodpovědných rodičů a budete se divit, čeho všeho je váš andílek v té správné partě schopen.

EDIT: 2CMK: předběl jsi mne o dvě minuty... :)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 14:29

No naštěstí tam bylo lidí poměrně hodně (chystal se koncert) takže to jejich ,,řádění´´ a i konec klisny vidělo cca 40-80 lidí,já jsem si to akorát zdokumentoval a ohledal místo.Podle stop jim upláchla dál,ona ji kočky vzaly do kleští z obou stran,což pro tu klisničku bylo v úplně špatném místě.Takže její pokus o poslední manévr skokem do koruny stromů nevyšel.Jo co sem neřekl jedna kočena ji hnala koňmo druhá pěšky.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 17:57

s tou klisnou je to docela smutný...Takovejm dětem bych nesvěřil ani morče...

Jinak 2Edelweiss: nemusim bejt ani rodič,aby mi to přišlo nechutný. Moje přítelkyně je o necelý tři roky starší a říkám,že kdyby na ní někdo sáhnul, nikam by se přede mnou neschoval a nikdo by ho nezachránil. Ale na druhou stranu tenhle způsob vymáhání práva je.....no nevim. Asi s lynčováním nesouhlasim. Určitě nesouhlasim. Zkus pominout jejich věk. Představ si sebe,na nějaký párty narazíš na holku,padne ti do oka,ty jí,vyspíte se spolu a ona si ráno uvědomí,že byla sjetá,ožralá atd. a že to s tebou nechtěla,nebo se s ní pohádáš,protože si od toho slibovala narozdíl od tebe víc,než ten sex na jednu noc. A zhrzený ženský jsou potvory a proto řekne,žes jí znásilnil. No a večer si celebrita,protože se toho ujme televize NOVA a na tebe bude každej koukat jak na zvrhlíka, i když tě soud osvobodí...je to dvojjaký....
Ale jestli jí ty fakani fakt znásilnili, uřezal bych jim ty jejich "klacky", že by do smrti chodili ch*át na mísu....
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 18:06

doplňuji: přítelkyně je o necelý tři roky starší,než ta oběť
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 bře 2007 18:27

JJ, ta dnešní mládež, kam to spěje? :wink: :lol:

"Ztrácím veškerou naději v budoucnost našeho státu, až mládež převezme moc do svých rukou. Naše mládež je neukázněná, nesnesitelná, nestálá - jednoduše hrozná."

Hádejte, kdo to napsal? ............ Hesiodos 7.st př. n. l. :lol:


A ještě jeden:
"Naše mládež je zkažená do morku kostí. Je intrikánská a líná. Nikdy nebude připomínat mládež dávných časů. Mladé pokolení dnešních dnů není schopno zachovat naši kulturu."

To je zase text nalezený na amfoře v Babylónu. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 22 bře 2007 19:49

...........
Naposledy upravil(a) milius dne 10 čer 2009 02:38, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět