Nezletili mladici znasilnili ctrnactiletou divku

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 bře 2007 13:03

Vy dva jste se hledali. Lync je uz u nas davno zakazany...

Tenhle pripad neni vubec jasny.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 bře 2007 13:19

No a vtom je ten problém.Není tu ta vymahatelnost práva,strach z postihu je nulový.Takže soudce Lynč okamžitě po události,by mohl plno lumpů od jejich lumpáren odradit.Kruté tresty mívaly vždy odstrašující účinek.Taková palečnice by v případě těchto smradů,měla jistě pozitivní vliv na formování osobnosti (hlavně pro to že by pak měli prsty jak rosnička,což by jim jistě připomínalo jak se mají chovat!)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 21 bře 2007 13:23

... ze rosnicka! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 bře 2007 13:31

JJ, soudce Lynch je výborný nápad! :evil:
Hlavně kdyby se za týden zjistilo, že si to ta holka vymyslela. :evil:
Že?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 bře 2007 13:34

Ona by bola ďalšia :twisted: :lol:
Vik

Příspěvek od Vik » 21 bře 2007 13:35

Máte to kluci teda promyšlený :?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 bře 2007 13:37

Jistě ,tak by bylo pořád co dělat.
To-Kubajz-ano všechny si to vymýšlejí a neboj se veřejné mínění typu,podívejte se na tu děvku znásilněnou jak se nese,ji jistě zavřou ústa.Vlastně to byl dětský žert tak na co si stěžuje.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 bře 2007 14:11

Bylo jí čtrnáct, takže stejně byla pod zákonem, byť do toho třeba šla dobrovolně. Představa že tam k tomu znásilnění došlo a nikdo ty borce nesrovná do latě a oni to třeba v budoucnu udělají znova......... Počkejte, za chvíli se nám dvanáctiletý prachantíci budou smát do obliče a budou si dělat co chtěj.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 21 bře 2007 15:18

Silencer: Za chvíli? Zdá se, že jsi trochu zaspal dobu. Obávám se, že to se už zhusta děje. Ostatně, oni ani tito dva mladíci nevypadali nějak dvakrát smutně. A předpokládám, že mezi spolužáky jsou kingové....
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 bře 2007 16:02

Nechtěl jsem aby vyznělo zase až tak extrémně :wink:
Uživatelský avatar
voc
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2006 08:19

Příspěvek od voc » 21 bře 2007 18:16

Já jen zírám jak mají zastánci soudce LYNCHE jasno.

EDELWEISS: Ty jsi tam u toho musel být! Jak to, že jsi tomu činu nezabránil ? Mel bys bejt potrestán s viníkem. A jestli jsi tam nebyl tak nedělej ukvapené závěry! 16 Ti už dávno bylo tak bys mohl vědět jak se dokážou kolikrát informace překroutit.

SILENCER: Máš pravdu. Holce je 14 a je pod zákonem. Ale těm klukům je 12 !! Stát se to o trochu později tak může být souzena ta dívka a na vše se může pohlížet úplně jinak.

ROZHODNĚ se nikoho nezastávám. Jen jsem přesvedčen, že pravda vyjde najevo a může být všelijaká. Nemám rád ukvapené závěry a rozhodnutí s horkou hlavou ! Každý kdo má jen trochu rozumu to pochopí.

Samozřejmě, že kdybych se k něčemu podobnému co popisují média nachomítl tak dotyční násilníci si už do smrti neštrejchnou, protože nebudou mít čím.
Osobně jsem zastáncem těch nejtvrdších trestů. Ale v případě, že není přímý svědek (nejlépe více) je potřeba být opatrný a vše řádně prošetřit.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 bře 2007 20:13

To-voc
Nemusím u toho být abych věděl že se mi to nelíbí! Ano máš pravdu mám absolutně jasno,jen něco takového zaslechnu a hnedle se mi zvedne tlak.No a protože tohle není první případ co sleduji,naopak pár sem jich měl tu čest poznat osobně.Můžu říct že čím déle se to bude ,,šetřit´´ tím dříve tu holku společnost upraví.Takže nemám obavu že by to byl nějak moc ,,těžký´´ případ.Z pohledu rodiče mám absolutně jasno, je mi absolutně jedno co kdo říká,šmejdi by to neodplacli a hotovo.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 21 bře 2007 21:49

Bejt tu nějakej soudce LYNCH
- tak se tu třeba nědějou takový hnusný kruťárny.

Každý by měl dostat po právu. Odpovídající trest.
15 let žaláře může být pro začátek trest, který má nějakou váhu.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 10 dub 2007 01:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 bře 2007 22:32

jj deviánti do uranových dolů :twisted: Jediná šance co bych jim dal :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Ad znásilnění:

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 00:08

Ad znásilnění:


Představte si tu lidskou zrůdu, jak třeba drží ženskou pod krkem, u toho jí mlátí pěstí a znásilňuje jí. Šíleně se mu to líbí jak ta ženská řve. Aby se mu vůbec postavil, tak jí bije pěstí třeba na jedno stejné místo. Když se vystříká, tak tu ženskou třeba ještě zkope - aby si to víc užil.


Okolí tou ženou bude opovrhovat - když se to proflákne.
Budou mít hemzy typu: taková coura...koledovala si o to, vymyslela si to a pod.

A soudce - když toho šmejda někdo chytí - dá tak 4 roky s tím, že ho můžou na 1/2 pustit.

Je jasné, že u toho textu co jsem napsal tu budou jistí lidé onanovat, myslím ty kteří tu psali něco jako ,,si to přece vymyslela".

Ale mě to připadá jako hnus.
A hlavně mi to nepřipadá mi to moc lidské.
Odpovědět