Neonaciste utoci

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 12 pro 2006 16:35

Pikantérie by byla, kdyby se po pomoci oběti někým ozbrojeným ti z agresorů co přežili včetně oběti ("bo mu hlídaj holku, ne ?") při výpovědi shodli, že se jednalo o natáčení amatérského filmu, který měl zachytit netečnost občanů k sehranému násilí. Z tohoto důvodu "pozůstalí" nejsou příliš žádoucí. :evil:


Walther P99C AS, CZ 550, S 631
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 12 pro 2006 16:55

Coz o to - kdyz clovek takhle vejde za roh a 10-20 metru od sebe vidi 3 frajery, jak kopou do ctvrtyho - to jeste reseni ma - a nekolik (Rambove by se rozutikali tim smerem a nozem by je rozrezali na miste, nekdo by zustal stat a rval na ne, nekdo by to spojil s ranou do vzduchu nebo do zeme - co by bylo bezpecnejsi, ja bych asi zabehl za roh, vytocil 158, nahlasil adresu, zpoza rohu na ne zacal rvat a doprovodil bych to jednou ranou do vzduchu - a bud by utekli, nebo sli na me - nejak si nedokazu predstavit, ze by v klidu kopali dal do toho na zemi).
Pruser ale je, kdyz se tohle stane tak, jak je to tam natoceny, clovek jde a bez varovani k nemu zezadu pribehne frajer a smazne ho na zem - to u sebe muzeme mit co chceme, v tu chvili je nam to na nic :-(
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 13 pro 2006 08:49

Anorektik píše:Pikantérie by byla, kdyby se po pomoci oběti někým ozbrojeným ti z agresorů co přežili včetně oběti ("bo mu hlídaj holku, ne ?") při výpovědi shodli, že se jednalo o natáčení amatérského filmu, který měl zachytit netečnost občanů k sehranému násilí. Z tohoto důvodu "pozůstalí" nejsou příliš žádoucí. :evil:
No, neco podobneho se mi temer stalo. Jednou take vecer ( tma , mlha, zima ) jdu s pritelkyni zizkovskym tunelem ( z Karlina na Zizkov ) a pote, co jsme vesli do tunelu, vidim zhruba veprostred pomerne vysokou postavu v dlouhym kabatu, jak mava sekerou, ale poradnou. No, mel jsem smisene pocity, nemel jsem u sebe kver, jen nuz. Po kratke porade jsme si rekli, ze pujdeme bliz a uvidime ( obchazet pres kopec se nam to nechtelo ), tak jsem jen otevrel pouzdro s nozem a lehce ho povytahl. Teprve kdyz jsme pristli bliz, vsiml jsem si dalsich lidi. Jeden mel nejakou silnejsi baterku a takovy ten destnik, co ho maji fotografove v atelierech a druhy fotak a fotil toho s tou sekerou. Ten pozoval mel na sobe dokonce jeste nejakou masku umrlce, nebo co. Asi to bylo nejaky umeni, ja tomu nerozumim. Ale jen jsem si predstavil, jak by nejaka slabsi povaha vytahla bouchacku hned, jak by videla z dalky tu sekeru a zacala srilet.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 13 pro 2006 09:42

Ten tunel znám dost dobře a řeknu ti: Vidět v noci v tak hnusný díře maníka se sekerou, tak si řeknu:"A jéje. "Texaský masakr motorovou pilou" naživo. Je čas tasit!" A už by to lítalo. Ten chlápek by zřejmě měl smůlu :cry: . Asi jsem holt slabší povaha :oops: .
Skoro se divím, že tohle ty umělce nenapadlo.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 13 pro 2006 10:34

Pro tyto případy, pokud by člověk nebyl primárně napadeným, ale samozvaným obráncem někoho koho dodělávaj na ulici bych doporučil majiteli mobilu vytočit 158 (112 nevolejte, bo bude Váš obličej na Nově a mohli by Vás identifikovat kamarádi dodělávačů) oznamte jméno a místo a stručný popis situace (např. 3 fašouni kopou do hlavy mladistvého, 4. natáčí) hovor neukončit, nahrává se a je to Vaše jediné důvěryhodné alibi mobil hodit do kapsy pak jednat s vědomím že se vše nahrává: např. STŮJ, VAROVNÝ VÝSTŘEL, bližší upřesnění: ty lebkoune zahoď to (i kdyby na mě jenom ukazoval prstem), DOUBLE TAP. Hovor v žádném případě neukončovat před zasunutím zbraně do pouzdra a už relativně v klidu vylíčení situace operátorovi (aby si hlídka nemyslela že Vy jste agressor a podle toho při zahlédnutí zbraně nejednala). Nenechávejte volat někoho jinýho 158, aby z Vás popleta neudělal po telefonu vraha. Doporučil bych eliminovat kameramana (jeho kamera je Vaše alibi č. 2, a pokud je na ní více záznamů tím lépe) stylem dle uvážení aby nestihl smazat záznam. :evil: PS: Bacha na japonské turisty, rádi všechno filmují :?
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 13 pro 2006 10:45

Anorektik píše:...jeho kamera je Vaše alibi č. 2...
...pokud jste si NAPROSTO JISTI, že na ní není... no řekněme něco navíc (teda něco navíc O VÁS). V opačném případě je možná lepší ho nechat záznam smazat (a pak ho smáznout taky).
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Willy
Příspěvky: 52
Registrován: 27 dub 2006 21:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willy » 13 pro 2006 10:58

Anorektik a Slim Jim: kucí já se z vás asi smíchy pomátnu :lol: . Takhle by to nevymysleli ani v barevným filmu. Chtěl bych vidět ten klídek, když kolem vás někdo mává sekerou a vy budete chladně uvažovat.
Jinak tenhle úžasnej a smrdutej tunel znám naprosto perfektně (bydlím kousek od něj) a kdybych tam viděl něco podobnýho v noci a v zimě tak bych asi tasil zbraň do ruky a tu schoval pod rozepnutou bundu a šel se mrknout co se to tam děje. No určitě by mi ale moc příjemně nebylo ...
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 13 pro 2006 16:34

Je to samozřejmě teorie, jak se při použití zbraně "pokud by člověk nebyl primárně napadeným, ale samozvaným obráncem někoho koho dodělávaj na ulici" pokud možno legálně vyhnout soudu. Tebe napadá něco lepšího ? Tedy mimo diktafonu reagujícího na hlas v náprsní kapse bundy ? Včera jsem mimochodem řešil doma (na samotě) poměrně ostrou situaci (jako správnej paranoik jsem šel včera v cca 21.30 přiložit do kotle s nabitym kvérem - věděl jsem že pudu pro uhlí na noc přes oplocenou zahradu), ani bys nevěřil že se taková běžná událost zvrhne v tasení od boku, náboj v komoře, prst na spoušt, jedny prudce otevřený dveře a bleskovou kontrolu zádveří (nevim jak se tomu řiká - dveře se otvíraj dovnitř, já šel z baráku, že by předdveří ?) Dokonce sem zapoměl na možnost kontroly předdveří oknem z kotelny, kryje ho mříž. Dobrý si to pamatovat pro příště. Popis situace: Jdu do kotelny a pro uhlí, nechci si zasvinit domácí tepláky, beru si pracovní kalhoty, je na nich pásek s futrálem, prázdnej futrál je divnej, nabíjím miláška kterej je uložen v rohu gauče ke spaní a ukládám kam patří. Beru si vestu s rez. zásobníkem, nechávam rozepnutou - taktéž hubertus (du nejdřív do kotelny tam je 25 °). Z kotelny slyšim najednou hroznej bengál na zahradě (pes je úplně nepříčetnej, slyšim jak skáče proti dřevěnýmu plotu - to pokud nejde o ožralý spoluobčany normálně nedělá, standartně hluboce vydává, tohle byla směs fistule hlubokýho a vrčení umocněná nárazy do plotu). Výšepopsané opuštění budovy, předpokládám že jeden spoluobčan míří k baráku zatimco druhej dráždí psa přes plot klackem, nic jinýho mě nenapadá. Už jsem venku, zahrada je osvícená, za plotem je tma. Teď mě napadá, že jsem ani nezkontroloval plot terasy před dveřma, ale předpokládal jsem jednoho agressora, protože doufám pes by toho klacku nechal kdyby byla k mání pohyblivá kořist. Slyšim volání (mezi rykem psa) Pane myslivec ! Pane myslivec ! Poďte sem ! od plotu. Za plotem tma. Přistupuji k plotu na délku paže. Teď teprve dochází na emoce - rozhlížím se a dávám si větší dištanc ! Zbraň je v pouzdře, ruka na ní již od úspěšné kontroly předdveří. Byl to cikán tak ožralej že mu chvílema nebylo rozumět, no on pes tomu taky nedodal. Čemu sem ale rozuměl: Zavolejte (jméno exdružky) záchranku, asi sem jí něco způsobil. Chvíli váhám, po dotazu (mají prý mobil ale má vybitou baterku) požaduji kvůli nákladům na případný planý výjezd občanku nebo pas, abych číslo a jméno nahlásil operátorovi. Cikána posílám pro příslušné doklady, on ještě říká něco že jako "ale rychle, já jsem bos". Nechápu. Nanosím si uhlí do kotelny, půl hodiny čekám na osvícené zahradě, chválím psa že pěkně hlídal. Nic se neděje. Jdu dovnitř pro jistotu i se psem. Nedá mi to a tak asi hodinu po incidentu volám Benga - ty jsou zadara, planej výjezd záchranky za tvrdý. Moc by mi to na klidu nepřidalo,(už sem jim (i na ně) párkrát volal jak benga, tak záchranku), kdyby sousedka (asi nejslušnější z jejich famílie) exla kvůli tomu že sem šel klidně spát. Dneska jsem byl na služebně - poslali tam hlídku a ta když přijela tak je viděla před barákem se držet za ruce, už na ně čekali. Záchranku nikdo nepotřeboval. Když to čtu, tak by se sem hodilo: A pohádky je konec (kdyby to ovšem nebyla pravda) Nu což, alespoň jsem potrénoval taktiku :twisted: PARDON ZA OT :oops:
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 pro 2006 17:11

To já jsem včera v noci taky řešil jednu poměrně ostrou situaci.
Ségře chcípal křeček, donesla ho k našim na barák, že chcípne a pak ho zakopem. Křeček už se jen tak třepal, bylo vidět, že je v posledním tažení, skoro jsem mu chtěl dát poslední ránu z milosti ze vzduchovky a přiložit s ním pod kotel, ale nechtěl jsem aby se na mě celá rodina dívala jako na vraha, tak jsem ho dal do koupelny do kýblu, že tam v klidu dodělá sám.
No a v noci jsem šel v polospánku na záchod, vlezu do koupelny a najednou rachot jako hrom a hup z kýblu chce vyskočit křeček, jakoby nic. Ve mě hrklo, srdce mi vynechalo tak tři tepy. Kdybych měl u sebe pistoli, tak střílím rovnou před sebe a kdybych dal dabl tap, tak bych s křečkem vzal i bojler co máme na zdi.
Křeček je čilý jako rybička, jestli tu smrt jenom předstíral, aby se dostal od ségry a jejího děcka a pokusil se o útěk, to nevím, zahrál to dobře, ale každopádně dneska jde z domu, víc než jeden infarkt za týden bych asi nezvlád...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 13 pro 2006 17:18

Kubajzz: Hlavně že jsme oba přežili :mrgreen:
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 13 pro 2006 17:42

Pro odlehčení. :)
2Kubajzz: S tím mám taky zkušenost. Křečci prý běžně upadají do zimního spánku. Žel, o tomto jejich zlozvyku jsme se dozvěděli až u třetího... :evil:
Uživatelský avatar
Willy
Příspěvky: 52
Registrován: 27 dub 2006 21:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willy » 13 pro 2006 18:42

Anorektik: teď už chápu to tvoje uvedené bydliště - vedle sousedů :lol: , tam ale musíte mít veselo :twisted:
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 13 pro 2006 20:22

Jo, to je tady u mě. Bydlim od nich po větru cca 100 m, ale když v září a říjnu pálili obden kabely... Ze života (tedy spíš z naší zvl. školy, znam tam učitelku a její manžel mi to říkal): Ptaly se dětí v naší zvl. škole co dělali o prázdninách (nějaký ty krátký - jenom jeden den, Pá) co dělali o prodlouženém víkendu. Někdo od sousedů jim prý odpověděl: V pátek přijeli strejdové a celou sobotu a neděli sme pálili kabely... Hodilo by se to spíš do vtipů, kdyby to nebyla pravda, asi před 3mi lety se tady ztratilo cca 7 km nějakého signálního kabelu (majetek ČD, neprovozovaná trať ), no a od vloni, nebo kdy byl ten lesní vrah tu chybí cca 2 km kolejnic po obou stranách. Srandy kopec.
Walther P99C AS, CZ 550, S 631
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 14 pro 2006 08:54

Willy píše: Jinak tenhle úžasnej a smrdutej tunel znám naprosto perfektně (bydlím kousek od něj) a kdybych tam viděl něco podobnýho v noci a v zimě tak bych asi tasil zbraň do ruky a tu schoval pod rozepnutou bundu a šel se mrknout co se to tam děje. No určitě by mi ale moc příjemně nebylo ...
Tak to budem temer sousedi. Doufam jen, ze se v tom tunelu nekdy nepostrilime.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 14 pro 2006 09:32

Tak nashle v tunelu, chlapi! Doufám, že budu nejrychlejší :lol: 8) :wink: .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Odpovědět