Nemecky ovcak napadl a vazne zranil dve male deti

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 dub 2007 12:19

Nesla jogošovy svačinku no.Co chceš po blbé krávě :twisted:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 20 dub 2007 12:21

A pak že jsou lidi ke zvířatům bezohlední, když ti cizí paní jde nakrmit pejsáčka :wink:
Brigadier
Příspěvky: 24
Registrován: 22 srp 2006 14:43

Příspěvek od Brigadier » 20 dub 2007 12:38

Asi by bylo zajímavé tu babu nechat s čoklem přijít až k nám... :twisted:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 dub 2007 13:27

No a kdo by vás pak umýval? A to kupé by taky vypadalo jak po výbuchu :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 20 dub 2007 14:04

Mě prohání psi docela často, jelikož chodím běhat kolem řeky, kde jsou louky a často tam chodí lidi se psama. Podotýkám, že jinam chodit nemůžu, pokud nechci běhat po betonu.
To že na mě někteří psi vystartují je celkem na denním pořádku, ale zatím na mě žádný přímo nezaútočil. Akorát jednou jsem slyšel volání majitele a přes louku (cca 300 m daleko) se na mě řítil vlčák s pěnou u huby a vodítkem za sebou. Naštěstí ale neskočil, vyhnul se mi a běhal kolem mě.
Je zajímavé, že někteří psi (jakýchkoliv plemen), když kolem nich běžím mi nevěnují ani pohled, ale někteří by mě nejradši zakousli.

Už jsem přemýšlel, že budu běhat radši s nožem, ale zatím si docela věřím v hand-to-tlama combat. :)
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 20 dub 2007 14:42

tak ten combat bych chtěl vidět... u některých plemen by hand-to-tlama mohlo skončit jako hand-in-tlama :D Kdoví, jestli se o něco podobného nepokoušela ta nešťastná paní, kerá tady byla zmiňovaná.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 dub 2007 15:14

No ten zápas vlastně zápas ani nemohl být,ta pani neměla šanci.Zdravej statore udělá chlapa (ale nemá to v povaze a není to normální chování tohoto plemena!!!) tak do 5minut.Tuhle paní měl ten kousek na zemi po prvním útoku a pak už asi jen běsnil a škubal maso,mmj.staford je v plemenech mistr na stisk,jedním kousnutím je schopen ruku oddělit od těla.Ten pes byl totálně mimo a buď šíleny nebo nasraný.Takže bych si v konfrontaci moc nevěřil na 100% mi dokáže v jedné minutě ublížit víc než já jemu.(pokud mám holé ruce)
Celý případ je zase o lidském selhání a nevhodnému chování k živému tvoru.Pes není hračka a mít psa je o zodpovědnosti,což tak nějak 80% lidí vlastnících psa nepochopilo.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 20 dub 2007 15:36

Přesně tak - podle všeho tam všichni žili v otřesných podmínkách. Je možné, že i tak se svému psu svědomitě věnovali, ale moc bych tomu nevěřil. Podle mne by si člověk měl pořizovat jen takového psa, o jakého je schopný se postarat a kterého je hlavně schopný zvládnout. Tedy někteří raději žádného.
Odpovědět