Nemam rad armadu

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 30 lis 2008 22:36

Protože mi uhýbáš od opdpovědi a smyslu celé té diskuze,jestli není armáda jen parta schovávající se za anonymitu.Sloužící komukoliv,jen pro svůj osobní prospěch.


Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 30 lis 2008 22:37

nedojde-jasně,nemám důvod lhát.Daně platím stejně jako ty,neboj.


Pb-hm,zajímalo by mě,pro co sloužíš,pro tu bandu vyžírků co jsou u moci?Nebuď směšnej,za chvilku z téhle pidizemě bude bastardizovanej stát řízenej sfetovaným vietnamcem společně s cigánskou mafií...Jsi jako jehla v kupce sena....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 lis 2008 22:44

To- nedojde
No tak to nedefinuješ přesně,armáda je byla a bude zcela účelová organizace,to nezmění žádný režim.Toto navazuje na hlavní úkol a poslání a tím je válka,definice války je jasná,jiné politické řešení.
Takže kdo,proč a k čemu má armádu je zjevné,co je ovšem jasné není,jak který systém s armádou nakládá,co po ní chce a jak ji vystrojí či vyzbrojí v době míru.S tím souvisí i to kdo a proč stojí u brány a za kolik.
No a to je právě to co zjednodušuješ,překrucuješ a zamlžuješ,zaujatým jednostranně podaným výkladem.To je to co jsem ti náznakem vytkl,ne že by některé věci nebyli k zamyšlení,to jsou ovšem ty tu rozvahu dusíš dříve než se koná.Místo toho se bavíš tím že se to tu mele!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 lis 2008 22:45

To- Kvakoš
To je spekulace,drž se tématu.
Na tom co se tu děje má podíl každý z nás,nenadávej jen těm nahoře,zasloužíme si to všeci. :wink:
Naposledy upravil(a) edelweiss dne 30 lis 2008 22:53, celkem upraveno 1 x.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 30 lis 2008 22:51

To Eda-MLČIM,MLČIM.... :lol:
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 01 pro 2008 07:48

2 edelweiss: Upřímně si myslím, že diskuze s nevzdělaným a hloupým jedincem je zbytečná (a "nedojde" se takto pro mne vyprofiloval) :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 pro 2008 09:53

To-Biggles
No já ho nechtěl soudit,jsme na fóru tak debata je na místě,ovšem někdy ze zjevných příčin vázne
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 01 pro 2008 15:06

Ke kazde diskuzi musi byt minimalne dvou diskutujicich aby to byla diskuze..... :).
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 01 pro 2008 15:22

Kvakoš píše:nedojde-jasně,nemám důvod lhát.Daně platím stejně jako ty,neboj.
..Nebuď směšnej,za chvilku z téhle pidizemě bude bastardizovanej stát řízenej sfetovaným vietnamcem ..
Přesněji vracíš do kasy,ze které jsi mohutně odberal.
Já sfetovaného vietnamce slepě poslouchat nemusím,kdežto lampasáci z podstaty věci ano.
Ale politiku mi jistě taky udá pro-vietnamskou.A nezabrání mu to v tom ani jeden voják.Prostě si nás koupí :-)
Jo a rasista nejsem,většina lidí kolem mě vidí problém jako já především v protěžování lampasáků( i bývalým),muklů(bez ohledu že většina jich jsou cigáni),flaňdáků a STB.Ale to by bylo již proti pravidlům fóra.

Tak nějak se tady tím nebavím,spíš je mi trochu smutno že se na mojí stranu postavilo tak málo lidí.Ti co se nepochopili kam směřuju ale zjevně platí( i jako penzisty) stát zkrze AČR.
Možná je to samotným složením na Gunshopu,možná jsem jsem špatně vysvětlil svůj odpor k organizaci ,jakým je armáda.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 01 pro 2008 16:36

NEDOJDE: ani se nedivim že se na tvou stranu skoro nikdo nepostavil,vlastně myslím že nikdo :roll: .Tvoje argumenty jsou totiž velebludy,nejmenší plat je 23500,- joooooooo tak to je dobrej for :lol: a na tvou otázku jestli tu jsou i jedinci kteří slouží víc jak 20let tak ti odpovídám že ano třeba náš Smrťák :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 01 pro 2008 17:00

Golfe ja Te mam rad jen presne nevim proc. :). Sve dluhy platim. Omluva za O.T. Event. to smaznete
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 01 pro 2008 17:06

sportovec: no prote že jsem boží :lol: :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 01 pro 2008 18:07

Golf : Az pojedes na Haldu, tak dej vedet :). Snad a doufam, ze je to fakt dnes jiny. Moje doba primeho posuzovani "Veci "je treba ta blbost co vyplodil bolsevik : Copak je to za vojaka . :).
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 01 pro 2008 18:42

K těm filmům,pust si raději Most(1959) nebo Narozen 4. července(1989).
Shlédnutí pomůže lépe vyjádřit můj postoj.
Pro krvelačné obránce vlasti-oba filmy jsou protiválečné :?:

ad 23000kč-snad tato informace nebyla tajná,jen to tu někdo psal jako o minimu po vstúpení.Mě se to zdá samozřejmě moc,zapálení by to měli dělat zdarma.Někdo tu psal,že po uvědomění si,odešel z místa s 50000.
Pokud si nějaký lampasák stěžuje že nemá ani těch 23k,asi málo maká.I když,jak vlastně má víc makat :?: možná by se měl podívat za závoru,za kolik se PRACUJE okolo.
K bezpáteřním lampasákům sloužícím "vlasti" bez ohledu na režim jsem se už vyjádřil.Takový lidi budou vraždit s kýmkoliv,proti komukoliv.Stačí když někdo platí :roll:
Naposledy upravil(a) nedojde dne 01 pro 2008 18:45, celkem upraveno 1 x.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 01 pro 2008 18:45

To nedojde-řek bych že to zaháníš do extrémů.... :roll:
Odpovědět