Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Flax

Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od Flax » 16 kvě 2009 22:28

Zdravim Vas vsechny. Pred par dny jsem se stal cerstvym majitelem plynovky Umarex Colt Government 1911 A1 9mm a rad bych se zeptal, kde se da nakoupit nejlevnejsi akusticke, slepe strelivo. Bezna cena v obchodech je cca. 7,50,- za kus coz mi prijde ukrutne mnoho a na internetu jsem objevil nejlevnejsi za 5,- ale s dopravou cena vzroste na 6,- pri nakupu 50ks. Nemate nekdo nejaky tip? Jinak nekde jsem se docelt, ze je mozne zakoupit take naboje s akustickym a zaroven optickym efektem, kde z hlavne vyslehne ohen. Nevite kde nejlevneji takove nakoupit? Dekuji...


Marhy

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od Marhy » 05 lis 2009 23:26

Flax píše:Zdravim Vas vsechny. Pred par dny jsem se stal cerstvym majitelem plynovky Umarex Colt Government 1911 A1 9mm a rad bych se zeptal, kde se da nakoupit nejlevnejsi akusticke, slepe strelivo. Bezna cena v obchodech je cca. 7,50,- za kus coz mi prijde ukrutne mnoho a na internetu jsem objevil nejlevnejsi za 5,- ale s dopravou cena vzroste na 6,- pri nakupu 50ks. Nemate nekdo nejaky tip? Jinak nekde jsem se docelt, ze je mozne zakoupit take naboje s akustickym a zaroven optickym efektem, kde z hlavne vyslehne ohen. Nevite kde nejlevneji takove nakoupit? Dekuji...
tu cenu osobně neřeším, tak že nemám doporučení. Ale náboje, kde "z hlavně vyslehne ohen" sou například zde :)

http://eshop.strelecky-portal.cz/index. ... 226&id=493
http://eshop.strelecky-portal.cz/index. ... 226&id=495
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od PetrikCZ » 12 led 2010 12:43

ahoj, tahle plynovka se mi na pohled dost líbí. můžeš trošku popsat, jak jsi spokojený - opracování, chod, pojistky atp?
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
chramst
Příspěvky: 427
Registrován: 11 úno 2007 16:05
Bydliště: KYJOV

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od chramst » 12 led 2010 17:13

Pánové optám se. Na co máte ty plynovky? Když dá něco jen ránu a nic neletí ven.
Já ránu raděj utlumím a pozoruji terč kam to jde. Bouchat můžu doma i dveřma a také je to šupa i s odezvou u ženy, taktéž hlučnou.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 491
Registrován: 11 bře 2006 09:51
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od Roman » 12 led 2010 21:00

31.12 to využití má :wink:
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od PetrikCZ » 13 led 2010 15:05

2 chramst: předpokládám, že máš alespoň nějakým způsobem kladný vztah ke zbraním, jinak bys tu nebyl. Tak vynechám řeči co je většinou potřeba přednášet ženskejm a hipíkům. Pokud si zaděláváš na nekonečný flame ohledně plynovka/sebeobrana, tak tě zklamu, o to mi nejde (a je tu už spousta takto zpackaných vláken). Prostě jsem hráč akčních PC her, obzvláště si ulítávám na době mafiánů - ten styl, ty hadry... a líběj se mi zbraně obecně. Dál musím upozornit, že jsem už skoro dvojnásobný otec, takže netřeba flamovat cosi o náctiletých bezmozcích. Tak už jen pro úplnost dodám, že na zbroják nemám náladu (peníze, využití, omezení střelnicí atp.). Tudíž zastřílet si pro radost chodím ze vzduchovky a doma chci mít ve vytríně Colt Government v co možná nejvěrnější replice, což tahle plynovka "papírově" splňuje. A jak píše předřečník 31.12. si ji parádně užiju a pak se sní zas bud doma jen tak mazlit, čistit jí atd. Stačí? :-) pokud ano, tak bych poprosil už jen k tématu. Osobně mě zajímá provedení tohoto Umarexu a ty laciný petardy mě později budou taktéž zajímat. Předem díky za PŘÍNOSNÉ reakce.
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Re: Nejlevnejsi slepe strelivo do plynovky

Příspěvek od S.T.E.N » 14 led 2010 16:51

Ceny náboju se všude pohybují kolem 7Kč, takže člověk moc na výběr nemá
Odpovědět