Nejlepsi vzduchovka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 bře 2005 06:36

Sidewinder... neohrožený bojovník za kvalitu fóra - jaká že je podle tebe nejlepší vzduchovka? Kdo začal používat vulgární slova? Nějaký Sidewinder - těch mám doma 420 ks vyrábí je PMC. Někdo by ti měl dát cenu za originalitu nicku :-)


Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 21 bře 2005 08:11

Ja uz jsem to tu psal, dle meho je to CZ 200S.. myslim ze pan ktery se ptal je limitovan castkou 6000 korun, proto jsem navrhoval koupit bazarovou .. a jaka je nejlepsi vzduchovka podle Vas?
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 bře 2005 11:37

Nejde odpovědět!Vezmi si závodní speciály a nenajdeš nejlepší.Flinta za 6000.- bude jen na okresní přebor,nebo baráčnickou ligu.Investuj 60 000.- a můžeš hledat tu,se kterou se ti bude nejlépe střílet.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 21 bře 2005 13:46

Jednoduchost odpovedi odpovida jednoduchosti pisatele - zda se mi v tomto pripade. Na sportovni specialy za 60000 se nikdo neptal ..
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Andy » 21 bře 2005 20:42

Chlapi uz se na to vyprdnete... smirte se s tim, ze nejlepsi "vzduchovka" je proste malorazka :-))
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 bře 2005 22:28

Tak co vlastně chceš?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Andy » 21 bře 2005 22:33

Ja nic, ja tohle tema nezakladal ani s nikym nepolemizuju. Proste vduchovka je pro deti...
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 22 bře 2005 07:55

Ne a ne tu diskuzi dostat spravnym smerem .. ja jsem to tu taky nezakladal ale docela mne zajima, jaka je nejlepsi vzduchovka podle Vas... tak pro ty pomalejsi priklad:

Mam na ve¨nkove velkou zahradu, bydlim na samote u lesa, chci si obcas zastrilet pro zabavu a obcas trefit nejakou tu mysku .. jsem ochoten zaplatit 6000 za vzduchovku .. co doporucite? .. ma smysl investovat vic do vetrovky nebo radeji Gamo? .. nebo pockat na novou Slavii 634 16J ?

A proboha mi nerikejte ze malorazka .. s tim bych musel na strelnici :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Andy » 22 bře 2005 09:38

Vsechno vyhazovani penez.... kup tu malorazku! :-))))
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 22 bře 2005 09:41

...už jsou tady 3 lidi, co do 6 tisíc jako nejlepší vzduchovku doporučují malorážku - já, ten první, kdo polemizoval s bývalým příslušníkem VB a taky s hadem Sidewinderem, sem už od včera nic nepsal. Fakt, nekecám.
Tak to je podle mě přesná odpověď na původní otázku. Smiřte se s tím.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 22 bře 2005 11:02

I kdyby mi tu 200 chytraku napsalo ze malorazka je nej vzduchovka :) .. nesmirim se s tim dokud nektery z nich nenapise, jak s ni mam strilet legalne doma .. a to nemluvime o cene streliva a jeho vlastnostech a ucincich..

Nechcete treba tvrdit ze nejlepsi diabolky jsou .22LR Sidewinder od PMC? :) .. a kdyz to reknou tri lidi tak to asi bude pravda? :))
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 22 bře 2005 11:23

Když to tady řekne většina lidí, tak to bude názor většiny lidí na tomto skvělém fóru. Neříkám že věřím všemu, co se tady píše. Beru to jako výměnu zkušeností, nic víc. Pokud si někdo říká o informace, dostane je.
Jo, jinak vzduchovek na náboje 22lr je mezi lidmi taky dost.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Andy » 22 bře 2005 12:18

:-)) ta posledni veta me dostala.... to uz Sidewinder nerozdejcha :-)) ikdyz.. von to fakt mysli dobre... jenom krapet bojuje s vetrnymi mlyny :-))
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 22 bře 2005 12:38

Pokud ma nekdo nazor ze vzduchovka je pro deti a je lepsi si koupit malorazku tak prosim, ale na to jsem se neptal a uz vubec ne na Pripady kteri cpou do vzduchovky naboje 22LR a nebo do malorazky raze 22LR chteji davat naboje 22WMR a dalsi a dalsi kombinace ktere produkuji jejich mozecky :)

Re: Pokud si někdo říká o informace, dostane je..

Myslim ze naopak, na tomto foru si nekdo rika o informace a dostane vetsinou jen nekolik urazek a pak debilnich nazoru uplne mimo tematu .. a to vse diky takovym plkalistum jako je ten co napsal, ze nejlepsi vzduchovka je malorazka :)

Timto se nechci dotknout tech, co se opravdu snazi poradit, i taci tu jsou a diky za to ..
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 22 bře 2005 19:43

Pán se ptal, která vzduchovka je nejlepší. Důvod je nasnadě: nemá ZP. Třeba proto, že nemůže (důvodů je dost a nejen proto, že by právě opustil kriminál), třeba ani nechce (třeba se bojí jít na zkoušky, třeba se stydí, třeba to nepovažuje za nutné...). To je jeho privátní věc.

Proto se ptal, jakou vzduchovku si má koupit za 6kKč.

Myslím, že by bylo vůči němu docela férové napsat:

Pokud máš čas si počkat, sleduj inzeráty a koukej po XY, pokud nemáš, tak si kup YZ, pokud chceš střílet na terč kup AB, protože je nejpřesnější, ale počítej s tím, že byde stát o xkKč víc.

Odpovědi typu: bezva je Anschutz za 60000 jsou mu na nic (to by se ptal, kterou vzduchovku od 40000 výš), stejně jako, že nejlepší vzduchovka je malorážka a dotyčnému pomohou jak "mrtvému zimník".

Stejně tak, jako ta moje lamentace teď!

Omezte se na subjekt a snažte se poradit!
Odpovědět