Nejlepsi vzduchovka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pdo
Příspěvky: 10
Registrován: 08 kvě 2011 19:30

Re: Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od pdo » 12 kvě 2011 19:58

to je samozřejmost ,že to bude šmejd, ale než nic ne? :D


Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od PEPAN » 12 kvě 2011 22:28

ty puškohledy zdarma fakt nebrat, jsou i zadarmo drahý (bez prdele) jen nervy v hajzlu a nehodí se to ani na pumpmastra!!
Nejde!Prostě NNe
Motobassak
Příspěvky: 201
Registrován: 23 kvě 2011 18:24
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od Motobassak » 10 črc 2011 21:07

No já osobně bych už slávii nekoupil, mám S631 přibližně o měsíc déle než Hatsana 80 a střílení z nich střídám (jednou s tou, jednou s tou) a u slávie se mi zhruba po 100 ranách vždycky uvolní hlaveň, že se mi viklá do strany. Ono to stačí jen dotáhnout (je tam i jistící šroubek), ale ten je tak debilní, že je v té drážce na tom hlavním šroubu buď jak je volná, nebo když je zas kure..ky dotáhlá že nejde normálně zlomit a pak dát zpět. Ono je to sice "prkotina" ale otravuje to život a střílení. U Hatsana takové problémy nemám. Tak mi tu někdo vychvalujte Slávii. Prostě já s ní spokojený moc nejsem. Víc bych to čekal u toho hatsana za 2200,- než u slávie za 3300,-
Jestli chceš levnou, silnou a přesnou flintu tak vem Hatsana 80
Nebude sice asi tak přesný jako CZ200 nebo jiné větrovky, ale špačka na 30m trefím (a to s optikou 4x20), ale uvažuji o lepší, alespoň 6x32 bo ta 4x20 je jak klíčová dírka :-)
Boží mlýny melou pomalu,ale jistě. Aneb na každou svini už se vaří voda.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od Warthog » 10 črc 2011 22:53

Pokud se Ti uvolňuje nějaký šroub, tak tam kápni Loctite thread fastener a máš po problému. Měl by stačit modrý, pokud chceš festovnější spoj (za cenu nutnosti nahřát pro rozebrání), tak červený.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Motobassak
Příspěvky: 201
Registrován: 23 kvě 2011 18:24
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od Motobassak » 11 črc 2011 07:08

dík za radu, zkusím.
Boží mlýny melou pomalu,ale jistě. Aneb na každou svini už se vaří voda.
Odpovědět