Nejlepsi obchody se zbranemi??

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smith.S
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009 18:50

Nejlepší obchody se zbraněmi??

Příspěvek od Smith.S » 08 srp 2009 23:11

Ahoj kam chodíte rádi nakupovat zbraně a jaké obchody by jste doporučily?? Které se vám zdají být nejlepší co se týká kvality, ceny a sortimentu atd??


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 srp 2009 23:22

Pokud se budeme bavit o ceně, tak nemůžu nechat dopustit na Brýmovou.
Když jsem kupoval svojí Berettu, sháněl jsem jí nejprve ve značkové prodejně, ale z Brýmové jsem jí měl o 10 tisíc!!!!!!!! levněji.
(Hromada lidí - podle všeho hlavně ostatní prodejci zbraní :twisted: - na ně nadávaj. ...... že kazí cenu)

Připadá mi fajn i Multiagro, viz ta jejich akce ,,šrotovné", kdy ti za starou zbraň na papírech odečtou 3 tisíce z ceny nové zbraně.

Gunshop prodejna je taky dobrá, ale všechno (a mají toho opravdu hodně a samé pěkné kousky) to mají nasyslené v trezoru :? což je škoda, protože kromě nich do toho trezoru asi nikdo nevidí :roll: V Brýmové to mají pěkně vystavené :roll:

V Turnově u Jiránka je dobrá prodejna kam jezdí spousta lidí i z daleka, ale občas tam za jetý kousek chce to stejné co stojí nová :twisted: (to je čistě můj osobní názor)

Jinak mám čerstvou zkušenost s Frankonia v Německu ..... prostě jsem asi blbej, ale nedokázal jsem z nich vyrazit zboží :roll: asi bych to musel odebrat osobně a jet tam by vyšlo moc draze :roll:
Nicméně když mají akci, tak se tam dá pořídit ledacos za ,,pusinku". Nutno dodat, že jsem chtěl odebrat pouze větší balík akčního zboží(příslušenství).
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 09 srp 2009 08:56

epetr: co se do toho montuješ, kolega se ptal zcela jasně holek, který obchody by doporučily... Nebo snad máš dole prasklinu místo pindíka? :)
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 09 srp 2009 10:29

Já zase myslel, že kolega je ortodoxní Moravák a myslel "děcka"... :-D

K tématu:
otázka je IMO špatně položená. Každý obchod má něco a na to "kde kupujete zbraně?!" se asi jen tak odpovědět nedá.

U Martínka jsem kupoval loveckou kulovnici a nechal jí tam spasovat a nastřelit, pokud budu kupovat STI, koupím si taky u něj. Přebíjení u Anděla, Makarova v BVS, Dan Wessona v Opletalce. U Brymový si koupím předovku, nebo nějakou, ehm, zajímavou munici. V Multiagru si koupím Mosina a kýbl patron do něj. U Řeháků v Třebové nechám vybrat Klozíka. U Abrháma v Budějovicích koupíš cokoli za slušnou cenu, tenhle izraelita má svůj krámeček naditý zajímavým tovarem... :-D U Supry nebudu kupovat vůbec nic, s výjimkou Fiocchi Black Mamba. CB Servis mi doveze Lapua CEPP Super.

Jak říkám, otázka je položená blbě. Nejde o to KDE kupovat, ale CO kupovat.
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od xenoy » 09 srp 2009 17:35

Jo u Abraháma sem byl taky vždycky spokojenej.
Škoda,že KONČÍ :(
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 10 srp 2009 12:07

já bych to ZAMKL UŽ TO TU JE ŘEŠENO STAČÍ HLEDAT :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 11 srp 2009 15:29

Jo, Golfák má pravdu, už se to tu řešilo. Poprvé má Golfák pravdu :D :wink:
Každopádně nejlepší je R.Procházka, Terč z Rakovníka a to nechci dělat reklamu. Mám od něj teď veškeré kvéry a nelituji.
Co se týče Brymofky, nějak mi to tam nesedí. Ne že by měli špatné ceny, ale je to velkej obchod, hodně lidí, málo se jim věnujou. Tuhle jsem tam byl a koukal na 29SW a ten prodavač byl doslova neochotnej něco o tom říci. Zbraň vyndal a podal mi jí, ale čuměl okolo, když jsem se na něco zeptal, tak jen odpoved jo, nebo ne a pak řekl, tak to uklidíme a naschle. Žádnej zájem o zákazníky jsem nepozoroval, kecali tam 4 u pultu a nenapadlo je jít ke mě a zeptat se, co si přeji.
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Childeater » 11 srp 2009 15:38

xenoy píše:Jo u Abraháma sem byl taky vždycky spokojenej.
Škoda,že KONČÍ :(
Cože? Fakt? To jsem netušil... :-(
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 srp 2009 16:14

2 jspalek

Jo, to je pravda :roll:
Jeden člověk je tam vyloženě mrzout :roll:

Poprvé mě někdo zjebal do telefonu jak malého Vénu :lol: :lol:

Já: ,,Dobrý den, díval jsem se na Váš web a zajímalo by mě jestli ten kousek máte, jsem z Liberce tak abych tam nejel zbytečně."
Někdo: ,,No samozřejmě, to je snad jasný že máme na skladě všechno co je na webu."
Já: ,,To mě mrzí, no některý firmy ten web tolik neaktualizujou."
Někdo: něco ve smyslu - No dobře, odpouštím vám, ale ať už se ten blbej dotaz příště neopakuje :x :x
Já: :shock:

Ale ta cena byla dobrá náplast 8)
Odpovědět