NAZI, dlouhe noze, nedustojne nizke tresty

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lynk
Příspěvky: 107
Registrován: 03 úno 2008 18:27
Bydliště: PP/KE

Příspěvek od Lynk » 06 led 2009 20:13

Treba s tym nieco robit. Lenze ani uplny zakaz(cim by sme sa postupne dostali k diktature) by nic nevyriesil, kedze stat nema dostatocnu silu proti tomu zakrocit. Preto sa musia ludia proti tomu postavit. Daj moc ludom strielat nackov, tak nikdy neuvidis zdvyhnutu pravicu. No len potom by to tak pokracovalo aj s kazdym inym ako sme mi...tada ani mi niesme rovnaky....Takto by sa zase vytvorila nejaka skupina ktora by potlacovala ine skupiny obyvatelstva, tato by potom zase bola zakazana a ostatny by boli proti nim a kruh by sa opakoval...pricinou toho vsetkeho je nespokojnost a nou vytvorene nasilie.
Vecsina incidentov je sposobena vasnivym davom. Takze okrem prejavov nazi, treba zakazat vsetky verejne zhromazdenia, maju snad na kube problem s nazi?..:)


G26(9x19) CZ100(9lug) Astra960(.357/.38 ) CZ92(6,35Bw.) MCM-Margolin(.22LR) Vostok-SM2(.22LR) Ardesa-Yukon(.50perk) S620,LOV1(4,5mm) TAU6
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 06 led 2009 20:46

-> Biggles:
Odpovím, i když mne asi zase nezaslechneš.
Zdá se mi, že už zase vyrážíš otevřené dveře.
Že už zase bojuješ se svými předpoklady o mně.

Jistěže vím, že kde jsou 2 lidé, tam jsou ne 1, ne 2 ale hned 3 názory - i na drobnost, natož na práva. A že nedorozumnění-nepochopení je tedy nevyhnutelná událost, ke které dojde co pár chvil a je nutné je umět rutinně řešit - bez zlých emocí, bez zlých slov, bez bojovnosti. Jinak zcela jistě některá z těch nevyhnutelných a častých rutinních nepochopení skončí předpokladem útoku a pozabíjíme se. Stačí jen přestat se snažit protějšku naslouchat.

Nemusíš ani lidi odsuzovat za sdělení která řekli (tj.: zavírat za názory), k průseru bohatě stačí odsuzovat je za sdělení která neřekli - která u nich předpokládáš. Pak už je k průseru jen krok, zvláště s připravenou puškou.


Ale k věci:
Souhlasím s tebou: když se začne omezovat (zavírat) za názory nebo slova, (když je potlačovaná komunikace) je vážně čas mít pušku připravenou. Já pokládam za škodlivé-nebezpečné i plošně trestat zlá slova (urážky vlastně neexistují, slovy zranitelní nejsou asi zcela zdrávi), takže je klidně dál užívej - já ale nebudu, nejsou v ničem efektivnější.


Jenže někteří lidé už nárory nemají - nemají pod kontrolou sami sebe, a tak je nutné jim zamezit to, díky čemu přestali být lidské bytosti s vlastní vůlí. Samostatně se rozhodujícím člověkem už není:
- kdo je na drogách / jinak intoxikovaný
- kdo je pod vlivem sofistikované sekty
- kdo je po výplachu mozku metodami psychického teroru
- kdo je ve stavu zotročení (zlomená otrocká mysl - viz. zákony v USA vzniké po zkušenostech z koncentračních táborů - uvedení do takového stavu trestají.)
- kdo je ve stavu mezní bolesti (nebo hladu či podchlazení)
- kdo je silně mentálně zaostalý
- kdo se rozvášní hajlováním ve skupině - symbolikou, davem, asi i alkoholem.

Pak už není na místě řešit jeho práva projevu svobodné vůle, protože už není samostatně se rozhodujícím člověkem a žádnou vůli nemá - jen pudy, reflexy. Musíme řešit, jak mu zabránit, aby se do podobného stavu někdy někdo dostal.

NAZI symbolika je zatím u nás tak na hraně - těsně. Ale pokud dojde k ještě několika precedentům rozvášněného násilí, prokáže se její démonický vliv - a NAZI symbolika by v davu, v opilosti, na ulicích, měla být pak potlačována, to znamená stíhána + trestána. Doma nebo v médiích aťsi kdo chce co chce. Zakazovat a stíhat Mein Kampf je pitomost. Ale pokud někdo opilý v davu zahajluje: lapnout, zašít. Možná bude méně ochrnutých po bodnutí nabuzeným NAZI deprivantem.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 06 led 2009 21:45

Kdo by měl určovat koho je třeba omezovat? To bys tady chtěl uzákonit nějaký "výbor veřejného blaha", nebo radši něco jako Minority report?

V jednom VTM/SCIENCE je článek o tom co ochránci dokáží za bestiality. Jen to zatím nedělají u nás. Článek je k mání zde
http://www.trivis.info/view.php?cisloclanku=2008051101
Komunisti, kteří zakázaní nejsou, už se nám také předvedli.
Muslimové zakázáni také nejsou, Křesťané mají také spoustu krve na rukách.

NAZI symboliky v davu a na veřejnosti jsou stíhané. Do toho co mají doma v obýváku nikomu nic není. Ani soudu ne. Stejně ho mohl bodnout do krku za to že "se na něj blbě podíval" , nebo proto že ho okřikl aby nezpíval nahlas. To jen média to nafukují. Víc vražd ročně je pro peníze a z chlastu než pro hajlování.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 06 led 2009 22:09

Věci někdy nejsou tak jednoznačné,jak se na prvné pohled zdá.Výkřiky Sieg Heil! bývaly časté při Závodu míru,prostě Zdar vítězi nebo vítězství,nic víc to neznamená.Hitler sám pak říká :..třeba ten pozdrav zdviženou pravicí,kdepak ten se vzal?Já ho nenařídil.Byl to starý německý pozdrav,lidé se tak zdravili dávno před tím,než strana vznikla.."
A pojem Arijec ,ten znamená "čisté krve",teprve na konci 19. stol.se pod tím rozuměl běloch bez židovské krve,takže v principu může být árijec i černoch.A svastika?Oblíbený ornament od doby železné,častý v Římu,taky na mincích Řecka a dodnes častý všude po světě,mimochodem komunistická strana Libanonu má ve znaku rudý hákový kříž.
A to celé kolem těch kluků?Kdepak fašismus-puberta.Jako bychom zapomněli co jsme se sami navyváděli blbostí.
Být na místě soudce,nekazil bych jim život kriminálem,ale dal bych jim k úhradě následky toho co udělali.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 06 led 2009 23:41

Tuším, že by měl zaplatit tři mega. Což je na jednu stranu dost nato aby je sehnal, na druhou stranu málo na to aby ho propustili jen tak bez kriminálu. Navíc těžko říct kolik je cena ochrnutí, byť částečného.

Nechci se zastávat dementa s nožem, nicméně už mi to tak jednoznačné nepřijde. (Pokud si na Novinkách výpověď toho raněného nevymysleli) :

Jakub Štěrbík u soudu bez okolků přiznal, že po slovních výzvách, aby oba obžalovaní „neřvali a jestli vlastně ví, co říkají“ je pak oba udeřil pěstí. „Podobné chování nesnáším. Strhl jsem Vorobela na zem. Pak jsem se zeptal, co by dělali, kdybychom byli cikáni, a pak jsem už dostal tu ránu,“ řekl Štěrbík.

Se mi zdá že to přehnaly obě strany.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 07 led 2009 07:00

Naplneni zakona (poskytnuti prvni pomoci) je splneno zavolanim 155/158/112, nic vic delat nemusis, pokud nechces, ZVLASTE pokud bys poskytnutim pomoci riskoval vlastni zdravi.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 07 led 2009 07:35

Radgost píše:Zato ty seš děsnej tvrrrrrďák, fešáku.
Komentář byl určen autorovi tématu,ale pokud cítíš potřebu obhajovat tyto lačné studie-vyměřování časů a vzdáleností v hypotetických zápletkách s podtextem:,,Kdy to do něj už teda můžu našít...!?"
-tedy obhajuj.Tvůj úsudek.
Kayakero:toto je citace Tvých názorů prezentovaných v mnou otevřeném tématu ,,Litvínov....":

12. a až na posledním místě jsou lidé z Janova a Litvínova, kteří se jednoho rána z hrůzou probudili vprostřed post-apokalyptického smetiště kde řádí násilí, drogy, gangy, beznaděj a hrůza. A sledují, že jsou všem lhostejní, každý chce jejich neštěstí použít jen ve svůj prospěch - že v tom jsou sami.
--------------------------------------------
Nyní: Tímto zdravím sem se zatoulavší fašisty, upřímně si vážím jaký kus dobré práce odvedli v Janově - za což také sklidili nikdy nehynoucí vděk místních, kteří jim pomáhali podobné tam donesené kyje, boxery, nože, klacky, baseballky prostrčit plotem, místními zkratkami (po střechách garáží, vchody paneláků) převést do oblasti za kontrolami - a poté co byli fašisti policejními kontrolami negativně prošacováni, jim, drahouškům vrahouškům, jejich nářadí zase vrátili, aby proti nepřizpůsobivým nebyli úplně bezzubí. Nechci plošně odzbrojit někoho jen proto, že je fašista. Ale proto, že je kretén.
_______________________________
Kam na tu poezii chodíš,panečku?
Toť vše,čím chci vůči Tobě a ,,pravoslavnému světci" v tomto tématu zareagovat.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 07 led 2009 07:47

Jedno překvapivé video,jakéhosi projevu,z jakéhosi amerického náměstíčka
Naposledy upravil(a) Bluesman dne 07 led 2009 07:56, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 07 led 2009 07:48

Jedno překvapivé video,jakéhosi projevu,z jakéhosi amerického náměstíčka 8)
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 07 led 2009 09:42

-> Bluesman: jojo, použij nadsázku na jevy hrůzné a vždycky se najde někdo kdo ji vezme vážně a začne bojovat a soudit. Halt jsi taky jeden z těch co si myslí že vidí co vidět chtějí. Nebyls tu jediný. Já v těch svých tvrzeních která tu stavíš proti sobě rozpor nevidím, zatím necítím potřebu omlouvat se ani za jedno z nich. Asi by mne mělo mrzet, jak mne hodnotíš, ale asi mne to začne mrzet až budeš mít i proč.

Jinak k té mé komické bojovnosti a ochotě k chorobné trestající střelbě po činu:
Jó, emoce. Přiznávám, že se mnou zamávalo, že si dnes někdo troufne noži nejen hrozit, ale i kuchnout. I cigáni s nimi zatím jen teatrálně mávají a straší. Tímto zdravím SinCityMana a rozepři o právu opilců nosit (chladnou) zbraň. Bejt to trestaný, k tomuhle by nejspíš nedošlo.

Měl jsem počkat až vychladnu teprve pak a až něco psát. Žel nejsem perfektní. Kdybych tam byl a viděl vzájemně se provokující pitomce jak sahají po noži, jelikož jsem často naivní trouba, asi bych se snažil to mezi nimi utlumit a schytal to od obou stran.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 07 led 2009 10:26

-> maldigola: termín Áriové vnímám jako historicky opravdu existující (doložený) kmen pouštních pastevců z pustin na severu Indie, měl 3 odnože: část zůstala v severní Indii (ti urostlější Indové), část v náhorních plošinách Iránu, z poslední větve se stali Evropané: od Keltů po Ugrofiny. Všichni tito jako jediní Homo sapiens dokáží rozkládat laktózu (neposerou se po mléku), příbuznost DNA taky sedí. Jediní ne-árijští evropané byli legendární (zatím kosterně neprokázaní) Piktové - něco jako lesní pigmejci.

Mordookých žlutovlasých nebo zrzavých plemen bylo v historii povícero (nejen Teutoni - tahle genová porucha není tak vzácná) - prokázáno převážně z písemných odkazů, jelikož na rozdíl od chlupatých zvířat nosiči takových genů bez pigmentu vystavení slunku vychcípají na melanomy - viz. Austrálie a epidemie rakoviny kůže mezi tamními Aglosasy, horko těžko zvladatelná současnou medicínou.

Ale obecně:
není ani tak podstatné jakými mávátky kdo mává a co u toho provolává, jaký to má historický původ vzniku a původní význam, ale podstatné je k čemu to vede.

Pokud vykopeš cizí hrob u nás, čeká Tě nejvýš pokuta za veřejné pohoršení.
Pokud se Ti povede vykopat cizí hrob na Antilách (čerstvé hroby bývají hlídané), dle místních zákonů dostaneš flast přes 10 let. Nějak se proti těm drogám od čarodějů WooDoo bránit museli.

Co se týče hajlování a pod. u nás:
Trestné to je, ale co vím, není stíhané. Až doposud se i mě zdálo, že je to neškodné. V Germánii to berou vážněji (tam mají proč - ne kvůli historii), dodnes nedovolii ID-soft ani WolfenStein3D kde jsou svastiky. PČR se (co vím) omezuje na to, že známé firmy natočí, zdokumentují a čekají až provedou něco závažného - ab yjim to přičetli. Samo o sobě jim to nestojí za reakci. Asi by to chtělo pořádkové (graduující) pokuty na místě, časem Árijského bijce nedůstojné veřejně prospěšné hrabání listí a natírání laviček - navíc ve společnosti delikventů rozličných etnických menšin. Nulová tolerance je často IMHO dobrá věc.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 07 led 2009 11:06

jj,"NULOVÁ TOLERANCE", jsem pro...........a jako první cíl této "tolerance" bych zavedl lidskou blbost........a já budu určovat, co už pod blbost spadá a co ještě ne :lol:
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 07 led 2009 16:30

To Kayakero: přinejmenším emocionální rozpor v oněch komentářích cítím.
-Jedno bych vyhodnotil jako soucitné
-druhé jako pohrdavě posměšné.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 07 led 2009 20:28

2 Kaykero-tvůj antropologický příspěvek byl velmi dobrý,snad bych jen podotknul,že osídlení Evropy árijci vychází ze dvou center,Borreby subrace podle Dánského ostrova kde ty kostry našli a Brunensis subrace,podle naleziště v okolí Brna.Ta poslední brněnská subrasa je typická pro Irsko a některé oblasti v Německu.
..ovšem...jaksi nerozumím,jaká stanoviska zastáváš,prostě z těch tvých příspěvků nechápu,o co ti jde.
Mně jde o to,že tato země je pro Čechy a je malá,takže tu raději vidím hajlující puberťáky(protože z toho vyrostou) než barevný na semeno(protože ti se nám tu rozrostou a budeme je muset živit).
--Pokud tu někomu vadí směšně nízké tresty za politiku,a nacismus nic jiného než politika není,pak ať si uvědomí,že život je dělba oběti.Pokud někomu vezmu léta jeho života tím,že ho za fašismus zavřu do kriminálu,tak ho s tím fašismem definitivně spojím. A za pár let tu budu mít místo kluka co kouká po holkách chlapa plného nenávisti.

//jo a nemysli si,že černoši nemůžou pít mlíko//
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 07 led 2009 21:20

Osobně nic proti skinhedům nemám. A ať si klidně i hajlujou, ať si třeba nechaj vytetovat haknkrajs na čelo, a ať si klidně honěj bimbase nad portrétem Himlera. Tím nikomu neškoděj. Ale tomu parchantoj co pobodal bezbranýho kluka těch 12 let za mřížema prospěje. Aspoň bude mít čas přemejšlet a třeba i něco vymyslí ohledně svejch názorů. A bude od něj klid.

Je jedno jakou má kdo barvu kůže nebo co si myslí, důležitý je, jak se chová k ostatním. A kdo jedná jak dement, zaslouží si trest.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět