Nastavenie puskohladu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od pem » 26 dub 2010 18:29

vendous - znáš jinou odpověď než tu, co říkal Kubajzz :?:


BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od vendous » 26 dub 2010 18:38

Jo DEJ MI POKOJ To Kubajzz neřikal

A zpět k tématu:
Pokud mi blbě střílí flinta tak se hold asi něco děje a nejspíš je to puškou nebo optikou a v neposlední řadě montáží. A v první ředě vyloučím možnost špatné zbraně tím že jí zkusím bez optiky. Pokud bude vše v pořádku tak koupím pořádnou montáž abych vyloučil její možnost chyby a vyzkouším optiku ve které je nejspíš chyba.
Stačí to takhle?
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od pem » 26 dub 2010 18:44

opravuji -- neříkal Kubajzz - píše Kubajzz...
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od JuroNR » 27 dub 2010 09:56

No ja som skušal tiež strielat len cez mieridla a tie ulety su stale a to tam mam tie svetlovodne vlakna,miery sa cez to vyborne. ešte skusim tie jsb-čka či to ozaj neni diabolkami ako Vendo piše a ešte skusim nahodit optiku deltu tit.4-16x42 ktoru mam už tyžden objednanu a ešte neprišla-asi ide peši s tej Bratislavi. To je maximum čo možem urobit,ale davat optiku za 300€ na vzduchovku za 200€ mi pripada trochu divne.
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od vendous » 27 dub 2010 10:01

Jaké teď používáš diabolky? Je velká pravděpodobnost že to bude diabolkama jak už sem psal výše.
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od JuroNR » 27 dub 2010 10:18

použil sam gamo pro match. ja viem neni su to jsb ale nevyzeraju zle.skušal som aj ine asi 5druhov ale stale to robi,všetko to boli gamo diabolky.
kamoš mi požičal gamo ViperMax a ta bola fakt presna,sice ma to boli že to musim priznat,ale použil som diabolky jsb a optiku mal myslim MTC10x50.
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od vendous » 27 dub 2010 11:22

Gamo diabolky opravdu jen vypadají
Já si je koupil jen kuli krabičce :D

Až použiješ JSB budeš mile překvapen, uvidíš :wink:
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od pem » 27 dub 2010 13:02

JuroNR - musím souhlasit s Vendousem. Kdysi jsem jen tak zkoušel soutřely různých druhů a značek diabolek. Jednoznačně nejlepší jsou JSB. Gamo měly rozptyl na 15m cca až 2,5cm. Někdy se stalo, že tři šly dobře a pak další třeba tři úplně mimo. Zahoď je a kup JSB. I JSB má několik druhů. Požádej o zaslání testovací sady a vyzkoušej.
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od Warthog » 27 dub 2010 23:56

Jo jo, jedině JSB. Chvíli jsem se snažil používat Boxery od KH Příbram, ale fakt se to nedalo. U JSB stačí klidně i "druhou kvalitu" SCHAK (rozdíl je jen o něco méně pečlivá výstupní kontrola). V procentech je sice rozdíl v ceně velký, ale částky jsou pořád snesitelné. Pokud člověk nevystřílí celou krabičku den co den, nemá asi moc smysl tu cenu řešit.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od JuroNR » 28 dub 2010 10:01

Tak skusim tie jsb. objednal som exact 0,547g a priemer 4,52 aby boli tesnejšie,alebo mam kupit aj exact expres? tie maju hmotnost 0,51g to je rozdiel 36tisicin gramu 0,036g čo sa mi zda zanedbatelne.ake konkretne použivaš ty Vendo-Pem a ostatny? Ešte ani dnes mi neprišiel ten puškohlad tak ked pride tak to skusim nastrelit, JSB+delta tit + gamo.
To bude pruser ked to bude strielat presne,to sa budem musiet gamovkarom ospravedlnit za kritiku,to ma bude asi boliet :roll:
p.s.pekne modeli Vendo a HonzaH83.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od Warthog » 28 dub 2010 12:25

Od JSB si nejdřív kup tu testovací sadu. Máš v ní od každého provedení 50 kusů, což na vyzkoušení bohatě stačí. Třeba mé CZ 200 za bezvětří na 25m nejlépe sedí průměr 4.51, na 50m se už lépe chovají Exact heavy... Zkoušet, zkoušet, zkoušet!

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
barisoft
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2008 17:17

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od barisoft » 28 dub 2010 13:42

Musím souhlasit s Warthogem. Kup si nejprve testovací sadu pro pušku a uvidíš co tvojí Gamovce "chutná". Já používám JSB Exact 4,51 a teď jsem koupil pro pokus i testovací sadu. Musím říct, že soustřel je u každého typu diaboly jiný a to jsou JSB. Aby mě nikdo nechytal za slovo píšu soustřel ne místo dopadu. Miř stále na stejné místo a uvidíš kam to lítá a jaký máš soustřel u daného střeliva. Kde bude nejlepší, tak tím krm svou Gamovku a došteluj si optiku. Ale to už se tu pouze opakuji je to tady zmíněné několikrát!!!
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od JuroNR » 29 dub 2010 09:14

Samozrejme aj ja som chcel kupit tu testovaciu sadu ale je beznadejne vypredana.vzduchovka je celkom dobra,myslim opracovanie,hlaven, mieridla,škoda by jej bolo aby ležala v posteli v uložnom priestore. štve ma len ta presnost,tie ulety ktore opisoval aj Vlado72. ved uvidim skusim tie jsb tych par korun navyše ma nezabije a za vyskušanie tiež nič nedam a aspoň sa pravda ukaže.
mikar
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2010 17:41
Bydliště: Milonice

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od mikar » 29 dub 2010 11:43

Air Arms ProSport .22 , MTC Viper 10x44IRS
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Nastavenie puškohľadu

Příspěvek od Warthog » 29 dub 2010 16:25

JuroNR píše:Samozrejme aj ja som chcel kupit tu testovaciu sadu ale je beznadejne vypredana.
Já nevím, jak je to se zasíláním na Slovensko, ale v ČR prostě pošlu do JSB mail s objednávkou a do dvou až tří dnů mám vše doma.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět