Naboj .40 SW

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 29 čer 2007 19:51

Teplota je jasna, To neni co resit.
Hradla, nevim, kdyz mi na tom zalezi strilim pres dvoje a odchylka nic.

Glock, evidentne glocka nemas rad. Nevim o nikom komu by se roztrhl, ale pravda je ze to nesleduji. Vzhledem k tomu, ze se s tim asi do IPSC clovek nevejde, a moje laborace je na hranici potrebneho faktoru a prachu tam mam obsahove 50%, tlakove bych mohl asi jeste skoro o 1gr, tak nevidim duvod lidi strasit ze se jim to roztrhne. Ja glocka nikdy nechtel, nikdy se mi nelibil (to se mi nelibi do dnes) a nektere veci mi na nem opravdu vadi. Ale jako pracovni zbran v teto razi je super.
Jak rikam, jen hlupaci sypou prach v hranicnich mnozstvich. A to plati pro vsechny kratke a nektere typy dlouhych.


Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 30 čer 2007 08:24

Co se týče hradel tak nejde o to že by ty Tvoje měřily nepřesně, ale když na závodech přijdeš na chrono, ono Ti to ukáže o fous míň, tak to většinou neuhádáš, protože hradla rozhodčího by měly být kalibrovaný....

Ad Glock........ máš pravdu nemám ho rád :) Kamoš s ním v této ráži střílel a když mu rupla hylzna tak mu zásobník málem urazil koule. Dále jsem asi před týdnem na závodech taky slyšel historku o rozvalené komoře u Gčka a vysypaným pajšlu, prý s tím majitel dokonce ještě potom střílel..
Vím, v tomhle podání je to "jedna bába povídala", ale mě to prostě stačí na to aby mi tato zbraň nesměla do baráku (pro sportovní účely). I když není to jen o tom, taky k ní mám spoustu jinejch výhrad.

Uznávám že kdybych si měl v této době pořizovat zbrań na nošení tak asi zvolím Gčko - skvělej pracovní nástroj. Když jsem začínal, tak jsem zvolil USPc.
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od MARKONY » 30 čer 2007 08:36

Alfonss: to neí jedna baba povidala , ja to viděl G35 s roztrženoú komorou.A proto bych do GLOCK ve .40S&W nešel .
SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 30 čer 2007 09:28

No jo no, proti takovemu argumentu neni co rici. Ja bych nemel asi zadnou zbran, protoze jsem videl takovych zbrani s roztrzenym valcem, komorou, hlavni a zaverem.
Ani prak bych nemel, protoze mi jednou praskla guma a udelala mi jelito.

Neobhajuji tu G. Nikdy jsem ho nechtel. Pak jsem ho musel na zadost klienta k vuli vycviku proste koupit. Klient i zbran dostaly behem peti dnu pekny zahul. Zmeny teploty od -6 do + 5, snih, blato, vlhko, zasobniky ze zeme, G ze zeme atd. Ani jedno selhani, zbran strilela presne a spolehlive. Unava materialu byla na strane lidi, nikoli zbrane.
Ano mam k G. nekolik vyhrad a pro mne jsou docela podstatne. Nicmene ho vrele kazdemu doporucim a to i v razi .40SW.
Moje domnenka je ze glock je v soucasnosti asi nejvice prodavana pistole a spoustu lidi sere, ze firma co vyrabela lopatky, vyrobila zbran, ktera vytlacila z vyzbroje spoustu renomovanych firem.
Ale jak rikam, kazdy ma svou pravdu. Ja glocka nemusim, vadi mi spoust, vadi mi nemoznost natahnout si kohout. Nelibi se mi, namam rad plasty. Ale to jese neznamena ze to je spatna a nebezpecna zbran, tak jak je tu prezentovana.
Ja bych si zase nekoupil Blaser kulovnici. Ale to jen k vuli tomu, ze me vyhrady, jsou potvrzeny nejenom vlastni zkusenosti, ale i tatinkem systemu. Nic mene, pokud ji nekdo chce a uprednostnuje pozitiva primotazneho zaveru, tak se musi srovnat i s tim, ze musi byt opatrny pri prebijeni, ze mu muze utect rana, k vuli sebemensimu smitku v klestine. A to plati o vsech zbranich.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět