Na strelnici chodil, kam nemel, po zasahu bojuje o zivot

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Na střelnici chodil, kam neměl, po zásahu bojuje o život

Příspěvek od PetrikCZ » 27 led 2009 12:42

Dvaatřicetiletý střelec zasáhl při cvičné střelbě ze samonabíjecí pistole druhého muže v kryté střelnici v Otrokovicích. O události, k níž došlo v sobotu kolem 19. hodiny večer, informovala v pondělí mluvčí krajské policejní správy ve Zlíně Jana Bartíková.
http://www.novinky.cz/clanek/159685-na- ... zivot.html


Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
Uživatelský avatar
bobr
Příspěvky: 115
Registrován: 07 úno 2007 23:00

Příspěvek od bobr » 27 led 2009 15:07

pokuste se prosím pochopit, že ti kteří u toho byli nemají moc chutě a nálady o tom někde hovořit nebo psát. Děkuji
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Viděl

Příspěvek od Apevia » 27 led 2009 15:17

To jsem slyšel včera v televizi... Je to smutný...
Víte někdo něco bližšího?
Cogito ergo armatus sum.
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 27 led 2009 21:47

Ten týpek musel být buď ožralý,nebo dement.Už v ukázce v TV řekly,že tomu střelci skočil před terč...Pokud je to pravda,tak dobře mu tak.
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 27 led 2009 22:20

Žádný dobře mu tak. Přemýšlej trochu - myslíš, že to někdo z nich opravdu chtěl? Nechtěl bych být u toho. :?
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 27 led 2009 22:24

jak známo novináři a jim podobní toho nakecají. kdyby napsali vždy pravdu, tak není co dávat do zpráv a televize.
počkejte si, až to bude uzavřené a účastníci budou moci a chtít říct, jak se to stalo, jako ponaučení pro ostatní.
hlavně určitě nikdo z nich nemá chuť se teď o tom bavit a byli by jste na tom stejně.
jinak odsoudit někoho, že je dement, když nevíš, co se opravdu stalo (a nevím to ani já), jen na základě dezinformací z médií, svědčí o inteligenci pisatele. jinak tam bylo, že dechová zkouška byla provedena a byla negativní, takže ožralý nebyl.
a o tom, že někomu něco podobného přeješ, si taky myslím svoje, ale to už tady rozvádět nebudu. (bohužel tu není blicí smajlík) :evil:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 28 led 2009 09:24

přesně,pravěpodobně si neuvědomil že ještě někdo stříkí a šel se podívat k terči .párkrát už jsem taky takhle málem šel :?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 28 led 2009 11:28

No uznávám že jsem to přehnal,ale jít na střelnici k terči aniž bych se přesvědčil že někdo střílí,to není jen tak! Já to pořád nechápu,nedovedu si představit jak se tohle může na střelnici stát!
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 28 led 2009 15:15

Úplně stejně,jako když si člověk osolí kafe nebo u perkusu dá kuli bez prachu...prostě je něco v tvém jednání rychlejší než rychlé a průšvih je na světě...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 28 led 2009 16:23

je to tak, chybujeme všichni a možná denně. Jen jsou to většinou naštěstí drobné chybičky, které si neuvědomíme nebo nemají žádné následky. Takže stát se to může každému, když ne na střelnici, tak v autě, v práci, kdekoliv a jen záleží na tom co zrovna dělá a co ta chyba způsobí.
Dokud však nebude jasné, jak se to stalo, nedělejte předčasné závěry o vině či nevině. Tu chybu mohl udělat i někdo jiný (a nemusel), takže všechno jsou to jen spekulace.
Až bude vše jasné, můžeme to okomentovat, zhodnotit a hlavně se z toho POUČIT.
To je už vše a dále jen "no comment".
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 led 2009 18:52

Prave jsem se na to informoval. Je to opravdu nestastna nahoda a nedbalost postizeho. Zadny alkohol, nic takoveho. Je to jako kdyz ridic sanitky predpoklada, ze pustil sirenu a ze ho tedy kazdy slysi a pritom na to zapomnel nebo mu sirena prestala fungovat a nekdo do nej v nevedomosti naboura.
Berte to jako hrube prirovnani toho, co se opravdu stalo.
Uživatelský avatar
bobr
Příspěvky: 115
Registrován: 07 úno 2007 23:00

Příspěvek od bobr » 28 led 2009 19:11

dost mě udivuje, že všichni co u toho nebyli přesně ví co se tam stalo a jsou schopni vynášet soudy Obrázek

z dovolením jsem si vypůjčil smajlika z příspěvku pode mnou
Naposledy upravil(a) bobr dne 28 led 2009 19:31, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 28 led 2009 19:18

2 Missak:
(bohužel tu není blicí smajlík) :evil:
Obrázek

:lol:
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 28 led 2009 19:35

Bobr: mě udivuje, že tě to udivuje. vždyť je to normální celkem u všeho. alespoň že jinde je klid a čeká se, až to půjde pustit na veřejnost i se závěrem vyšetřovatelů, aby vše bylo jasné.
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 28 led 2009 23:34

Když chodil po tom střelišti,tak jak je možné že si ho nikdo včetně střelce nevšiml? To musí být zvláštní střelnice,máte někdo fotku jak to tam vypadá a jak jsou dány terče?Já mám zkušenosti ze dvou krytých a jedné venkovní,myslím že u ani jedné z nich něco takového není možné.Leda bych byl slepej jak patrona a v tom případě bych tam neměl co dělat(tím myslím z pozice střelce) Jinak samozřejmě přeju oběma ať se z toho rychle dostanou a nezanevřou na střílení!
Odpovědět