Na strelnici chodil, kam nemel, po zasahu bojuje o zivot

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 29 led 2009 08:33

Loupežníku, byl jsi někdy na té střelnici? Já ano, takže si dokážu představit, co se mohlo stát - nesuď prosím nikoho podle jednoho článku - veškeré závěry až po oficiálním uzavření případu. Držím klukům z GC palce, aby to ustáli pokud možno bez ztráty kytičky a aby to na jejich dosud skvělou práci nevrhlo stín. Kluci, držte se, mrzí mě, že pro Vás v tuhle chvíli nemůžu udělat víc, než potvrdit, že na závodě, na kterým jsem u Vás byl, bylo pro bezpečnost uděláno maximum. Stejně tak doufám, že i postiženej na tom bude brzy dobře a že mu jenom drobná jizva na těle bude připomínat, na co dát na střelnici pozor. Bohužel musím politovat toho, kdo byl u spouště, v jeho kůži bych nechtěl být ani na minutu...Snad mu to střelbu příliš nezoškliví. Bohužel, tohle "another side of shooting".


Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 29 led 2009 12:45

harpplayer píše:Loupežníku, byl jsi někdy na té střelnici? Já ano, takže si dokážu představit, co se mohlo stát - nesuď prosím nikoho podle jednoho článku - veškeré závěry až po oficiálním uzavření případu. Držím klukům z GC palce, aby to ustáli pokud možno bez ztráty kytičky a aby to na jejich dosud skvělou práci nevrhlo stín. Kluci, držte se, mrzí mě, že pro Vás v tuhle chvíli nemůžu udělat víc, než potvrdit, že na závodě, na kterým jsem u Vás byl, bylo pro bezpečnost uděláno maximum. Stejně tak doufám, že i postiženej na tom bude brzy dobře a že mu jenom drobná jizva na těle bude připomínat, na co dát na střelnici pozor. Bohužel musím politovat toho, kdo byl u spouště, v jeho kůži bych nechtěl být ani na minutu...Snad mu to střelbu příliš nezoškliví. Bohužel, tohle "another side of shooting".
A četl jsi vůbec co jsem napsal? Asi né...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 led 2009 16:53

Líp by lidi z GC udělali, kdyby normálně popsali co se stalo a proč se to stalo. Dobrá reklama to pro ně není, když jim tam někoho postřelili a takhle by aspoň zamezili dohadům o tom, že bůhví, co tam prováděli.
Na střelectví to téma sami rovnou zamkli. Takhle jenom vytvářejí "tajuplnou atmosféru", která všemu nahrává.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 29 led 2009 16:55

Na druhou stranu je videt, ze empatie nekterych jedincu je fakt nulova :)
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 29 led 2009 17:43

přijeďte tam teď v sobotu na LOS, zastřílite si s adrenalinem, poznáte střelnici a možná si i dozvíte, jak to bylo :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 led 2009 19:23

kubajzz

cetl si co sem napsal? Pokud ano musi ti to byt s trochou fantasie jasne. Probiha vysetrovani a vic se o tom ted napsat neda.
MCM

Příspěvek od MCM » 29 led 2009 20:37

Souhlasim s Kubajzzem, fora jsou dobra v tom (narozdil od medii, kde si novinari vymysleji pohadky aby bylo vse seznacnejsi), ze ma moznost se vyjadrit i druha strana, popripade svedci udalosti a napsat jak to doopravdy bylo. Nemusi se preci psat podrobnosti, ktere by mohly ovlivnit vysetrovani (ikdyz by tomu tak spravne byt nemelo), ale nejaka ta informace by prospela. Osobne jsem v GC byl, jak se to mohlo stat docela i tusim. Zajima mne jak je na tom zasazeny, zda je uz mimo ohrozeni zivota? Kam to koupil? Bude to mit vazne nasledky, nebo je to jen treba prustrel, ktery se rychle zahoji? Pevne doufam, ze to vazne snad neni. Je v tom zucasneny nekdo koho znam? Atd... Podobnych otazek ma urcite spousta lidi. Kdyz se neco stane jinde, tak k tomu ma x lidi nejake komentare. Kdyz se neco stane "nam", tak je ticho.
Takze jestli nekdo, co o tom neco vi, bude ochotny mi napsat pres SZ nejaky podrobnosti, budu vdecen a slibuji, ze nebudu nic prezentovat dal, dokud sami dotycni nebudou chtit celou vec publikovat verejne, diky.
A zaverem preji jak obema ucastnikum nestastne udalosti tak i osazenstvu GC aby vse dopadlo co nejlepe a hlavne aby to neohrozilo existenci tak perfektni strelnice.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 30 led 2009 04:26

MCM napsal-Takze jestli nekdo, co o tom neco vi, bude ochotny mi napsat pres SZ nejaky podrobnosti, budu vdecen a slibuji, ze nebudu nic prezentovat dal

To nemyslíš vážně,že nééé??? :wink:
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 30 led 2009 06:33

Jestli to mají v ruce orgány činný.....atd. ve fázi vyšetřování, celkem se nedivím, že je embargo na informace. Až se to uzavře, jistě se všichni podstatné informace dozvíme. Doporučuju nejitřit atmosféru, kluci mají určitě v tuhle chvíli spoustu jiných starostí, než na netu popisovat, co se stalo, nehledě na to, že informace s největší pravděpodobností v tuto chvíli ani poskytovat nemohou.
MCM

Příspěvek od MCM » 30 led 2009 09:22

Kvakos - Ano myslim to vazne. Chtel bych nejake informace primo od zucasnenych a nebudu je sirit dal, pokud si to dotycni nepreji. Pripadne Ti na tom neco divneho?

harpplayer - Jasne mas pravdu, ale na druhou stranu staci podat jen ty informace, ktere nemohou setreni uskodit. Jiz vim, jak je na tom zasazeny. Takze preji brzke uzdraveni.
Kovík
Příspěvky: 42
Registrován: 28 pro 2008 17:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kovík » 30 led 2009 17:01

V GC jsem byl nedávno poprvé a velice se mi tam líbilo. Pevně věřím, že to nebude mít negativní dopad na provoz, protože bych se tam rád zase někdy podíval. Současně se připojuji k ostatním a všem zúčastněným tohoto incidentu přeji hodně štěstí, ať jim to dobře dopadne. Obzvlášť pak tomu zraněnému. Bohužel i takové incindenty se občas stanou. Pořád jsme jenom lidi a ty dělají chyby. I když tady jsou chyby nepřípustné.
Kovík
Příspěvky: 42
Registrován: 28 pro 2008 17:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kovík » 30 led 2009 17:05

Teď jsem si přečetl i článek, který vyšel na netu a tam píší, že šlo o incident při cvičné střelbě ze samonabíjecí pistole. Vždyť v GC jsou na pistoli pojezdy, tak jak se mohl pohybovat v palebné zóně :?: :!: Vysvětlíte mi to někdo :?:
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 01 úno 2009 17:34

takže jedna informace k případu, která se určitě pustit může:

citace:
už je přestěhovaný na normální pokoj na chýře. Pokud půjde vše jako doteď tak o weekendu už bude doma laškovat s manželkou
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 01 úno 2009 22:18

Tak sláva, nakonec to dobře dopadlo.
Kovík
Příspěvky: 42
Registrován: 28 pro 2008 17:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kovík » 02 úno 2009 19:28

Tak to mu určitě všichni moc přejeme. Myslím, že všem zúčastněným na incidentu spadne hodně velký balvan ze srdce.
Odpovědět