Mytus zastavovaciho ucinku

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 15 zář 2008 13:18

Pozor!!! Následující fotografie jsou je pro OTRLÉ!!

Slabší povahy ať se na to prosím nedívají, z toho šoku si třeba ještě mohli rozstřílet monitor a nebo si zaneřádit spodní prádlo.

POZOR!! JEN PRO STATEČNÉ!!!

Toto je poslední varování, nekoukejte se na to! Někdo věří, že to je vyobrazení nesmírně nebezpečných predátorů!!!!
http://www.greenpeace.org/czech/assets/ ... ocak_jonas

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... BCy_02.jpg

http://www.myslivost.cz/Upload/Zabava/n ... 0_51_9.jpg

http://www.naturephoto-cz.eu/pic/ceteri ... y-6633.jpg

http://www.medved009.cz/userfiles/jelen-lesni-5686.jpg
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 15 zář 2008 13:22, celkem upraveno 1 x.


El_Diablo

Příspěvek od El_Diablo » 15 zář 2008 13:21

epetr2008 píše:2 Alfonss

:lol: :lol: :lol: vidím to jako živý :lol: :lol:
Klepající se člověk panelákový(homo panelakys)....s Glockem v ruce....oči na vrch hlavy ....mířící do chvějícího se křoví .....zuby jekotají strachy...namáčknu to :lol: :lol: :lol:

No nechtěl bych bejt ten houbař, co v tom křoví za moment šlápne na tu větvvičku - která hlasitě praskne :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obávám se, že "homo panelakys" ve chvíli prasknutí větvičky už bude řešit spíš infarkt, než toho glocka :) Kurnik vy děláte, jako bych měl strach ze všeho, co se pohne. V životě jsem nešel do lesa s ničím větším, než zavíracím nožíkem na houby ;) Teda vlastně jednou s mačetou, ale to kvůli prosekání cesty :D Litoval jsem toho jen 2x, v obou případech zběhlý pes (necvičený kříženec vlka a vlčáka).
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 15 zář 2008 13:54

Moc by mě zajímalo kolik energie má nejvýkonější z 9mm Luger a která značka střeliva je dělá..Rád bych je pak vyzkoušel...Nevíte :?: :roll:
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

vf

Příspěvek od Bendis » 15 zář 2008 14:38

značku nepovím, ale hodnota výkonu je docela závislá i na zbrani, ne jen na mnozstvi prachu
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 15 zář 2008 16:04

Petin00 píše:Moc by mě zajímalo kolik energie má nejvýkonější z 9mm Luger a která značka střeliva je dělá..Rád bych je pak vyzkoušel...Nevíte :?: :roll:
9x19 +++P+++ - To záleží na odvaze přebíječe :lol:
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 15 zář 2008 16:18

To EPETR,ALFONSS:
Vy si z te lesni zvere delate docela srandu,ale mi nejak do smichu neni,kdyz si predstavim,ze pujdu sam nekde beskydami mimo oficialni stezku a vybehne na me nejaka prasnice a'la vztekly rotvajler. Na strom vylezt muzu,ale treba pritom spadnu,zlomim si hnatu nebo cokoliv jineho,gsm signal nepritomen,paradni situace. Vy byste mozna vystrileli sos s gps pozici do nejblizsiho mraku,aby pro vas priletel vrtulnik :-) ,ale ja jako kovany homo panelakus (i kdyz bydlim v cihlaku) radsi pro takove situace priberu devitku s sebou opravdu proti tomu zvireti. Nemusim chodit s glockem s ocima navrch hlavy,ani strilet do krovi,kde neco zapraska,ale myslim si,ze mezi hrdinstvim a blaznovstvim je jen mala hranice. Ja nejsem hrdina,ale snad ani blazen,takze kdybych to agresivni zvyřátko zpozoroval,tise bych se vzdalil po vetru,pak pred nim mozna utikal,ale kdyz by nebylo jinac,nez lozit na nejaky smrk,rozstrilel bych mu kebuli na sra*ku, greenpeace negreenpeace..

Ale je to jen muj nazor,kterym jsem nechtel zesmesnit/udupat jiny nazor.. Nekamenujte me.. :-)
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

k

Příspěvek od Bendis » 15 zář 2008 16:42

ale zase neznam prakticky nikoho kdo prasátko potkal, v lese trávim docela čas a prasnici s mladýma sem viděl leda vedle nás v JZD. Takže myslím že když přijedu k lesu všechny sou v trapu ještě než si zavážu trekovky. A u nás nemáme ochočený zvířátka jako na slovensku medvědy popelnicovitý :lol: takže se nás bojí, ale už sem u nás na chatě potkal kolistu so měl na batohu revolver, ale nevim jestli to nebylo jen na druhý kolisty 8)
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Popundekl
Příspěvky: 56
Registrován: 08 zář 2006 12:31
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Popundekl » 15 zář 2008 16:46

myslím, že se v lese začnu bát.... hlavně ozbrojenejch návštěvníků...


Jinak četl jsem článek o lovech v Africe a záložní zbraň pro lovce by měla být v ráži 44Mag/45ACP a rozhodně revolver. Netuším proč ne třeba 357Mag, nezdá se mi 357 tak špatná... a střely rozhodně celo a nebo poloplášť žádné expanzní.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 15 zář 2008 16:59

dykmore: líp uděláš, když jí uhneš z cesty... představ si, že bys dokonce stihl vytáhnout zbraň, zamířit a nejlépe ji lehce škrábnout. Nejspíš bude koukat, kudy zmizet, ale pokud ji budeš ohrožovat, mohla by změnit názor :evil:
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 15 zář 2008 17:23

Trosku jsem to vyhnal do extremu,no.. Uplne jsem si to takhle predstavil: jdu lesem,vesel a stasten. Najednou se proborim do nejake diry v zemi,co je plna selatek a par jich zaslapnu. Zacnu se omlouvat pozustalym,zahrabavat obeti,znedaleka pribiha rozlicena matka,cesky nerozumi,zuby si nemyje,diplomaticky pas nema..chapete me? :-)

Jinak do lesa si bezne zbran nenosim,nebojte se nikdo. Ale v praci mam kolegu-super chlap,zadny magor,trochu samotar,ktery si myslim specialne kvuli osamelym toulkam po horach udelal zbrojak a na os.ochranu koupil kver. Ale nevidim zadny duvod bat se potkat ho v lese..
Naposledy upravil(a) dykmore dne 15 zář 2008 17:31, celkem upraveno 1 x.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 zář 2008 17:24

dykmore: já jsem v lese posledních 8 let denně, protože je to mimo jiné součást mojí práce, proto si z těchhle připosraných a hlavně zbytečných obav dělám opravdu pouze srandu....

Opravdu větší strach mám z napadení cigánskou tlupou (a to se tento živočišný druh v mým blízkým okolí nevyskytuje), než z napadení divokým prasetem Karbousem :)
Naposledy upravil(a) Alfonss dne 15 zář 2008 17:25, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 15 zář 2008 17:24

ach jo, to je hustý, to by člověk netušil jak jeden jeho příspěvek dokáže vyvolat takovouhle diskuzi :lol: :shock:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 15 zář 2008 17:32

To- TELESCOPIC
No řeknu ti to na rovinu,na blbou otázku dostaneš blbou odpověď.Tak se ničemu nediv.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 15 zář 2008 17:35

To Alfonss: ty mas kurna lepsi fory nez ja :-) :-) :-) :-) ..zivocisny druh... :-)

Ale beru to,proste jsem homo panelakus,maximalne homo zoologus. A homo vlastne taky nejsem. Uz se v lese nebudu bat.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 15 zář 2008 20:06

To edelweiss: hele nebuď porát zaujatý, a raději si přečti na netu o reálných napadeních človeka divočákem... a jsem rád, že ten podnět vyvolal takovou diskuzi, o to přeci vždycky jde...i když bych to spíše nazval taškařicí :lol:
Zamčeno