Myslivec vystrelil divce oko pote, co u nej s partou kradla

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od edelweiss » 14 říj 2010 15:46

TO-Richi1
Moralizuj sebe A sebe si ber i do huby!
Opakovaně je mi vykrádáno auto, sklep, známí jsou přepadáni. Stát nic nedělá, z toho lze vyvodit že to neumí, nebudou li zloději nebude se krást.
Osobní pohnutky pro banditizmus sou mi úplně volné, jako po tisíce let do příchodu pseudohumanity, je na takové špíny jediný lék železo (dnes PB).
Máš li tendenci jim stranit, tak buď nevíš co meleš, nebo jsi jeden z nich a tedy logicky se hájíš.
Jinak plácáš blbosti, o davu co někoho linčuje sem nepsal ale za slovenský překlad neručím tak si dál lži blbiny.
Píšu zloděj při činu nulová tolerance!!! Násilí se vždy stupňuje, začíná se drobně končí se nevážením si čehokoli, až ti takový darebák znásilní a zabije matku, můžeš mu nosit květiny, ale to jsi v tom sám!
99% lidí z mozkem má pud sebezáchovy a raději se aktivně brání a to čímkoli. Na obranu ZP nepotřebují zbraní všecho druhu se kolem válí i tak dost!
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... penez.html :lol: :lol: :lol:
PS:je mi jedno z jakého důvodu mně kdo chce okrást, kdo mu k tomu dal právo aby to dělal?
Jako on může krást, tak já se můžu bránit a je jedno čím a jak, v konfrontaci je to o tom kdo s koho!


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od edelweiss » 14 říj 2010 16:00

Jo a ještě jedno, když sem byl mladý a blbý plný ideálů, tak se mi povedlo nechat se přepadnout, měl sem nůž ale mi bylo líto těch ,,chudáků´´ z rozvrácených rodin a chtěl sem počkat co si vezmou a vypadnou. Nevzali si nic. jen mi asi 40 minut okopávaly hlavu a měly radost že se nebráním. Až si rozmlátily ruce o můj xicht šli to oslavit do nedaleké restaurace. Měl sem nejprve fajn pocit že sem to ustál na nohách a že sem je nezapíchl. Večer pak nemocnica, srovnat nos, vytáhnout něco vyštípaných zubů, chladit hlavu aby splaskla z rozměru zepelína, podat vysvětlení pčr. neb to doktor hlásil, počkat až se mi přestane motat kedluben z otřesu mozku a měsíc doufat že se zase budu podobat sám sobě.
No poučil sem se a výsledek je, raději oni než já, taky sem mohl za to že jsem byl tak hodný, jezdit na vozíku!

Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Richi1
Příspěvky: 160
Registrován: 03 bře 2010 14:43

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od Richi1 » 14 říj 2010 21:29

uvedomuješ si vôbec čo píšeš ? bavíme sa tu o krádeži a ty tu začneš vypisovať o fyzickom napadnutí, znásilnení a zabití ? si normálny ?

trvám na tom, že ten kto považuje smrť ako adekvátny trest za krádež nepatrí do civilizovanej spoločnosti a už vôbec mu do rúk nepatrí ZP !
FX T12 Whisper .22, Delta Titanium 4.5-30 x 50 SF
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od edelweiss » 14 říj 2010 23:12

Trvám na tom že ten kdo nerespektuje soukromé vlastnictví, nepatří do žádné společnosti.
Ruky už se za krádeže sekat nesmí, konkrétní lidi těžko někdo ochrání, tak zbývá přirozená selekce, kdo dělá bordel, loupí krade, to neodplácne. To by bylo potřeba posvětit zákonem, aby evoluce mohla dál pokračovat bez slepých uliček!
Posuzování komu ZP do ruk patří a komu ne, není na pseudomoralistech jako jsi ty, naštěstí ovcí jako ty až tak moc není.
PS: drž se vzduchovek a nepruď.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od kayakero » 15 říj 2010 11:33

Richi1 píše: . . . . kradne sa i z mladíckej nerozvážnosti, kradnú aj decká ktoré mali odzačiatku zbabranú výchovu alebo boli k tomu priamo donútené. . . . .
soucit s neradostným/těžkým dětstvím by měl končit ve chvíli, kdy je takto postižený připraven Ti zapálit barák (třeba jen tak pro radost, třeba aby Tě vychoval za křivdu že se Tvoje dcera nenechala okrást/přefiknout) a jen čeká na příležitost.

V prosperující EU se množí vrstvy nájezdníků, pro které business loupežných lovců-sběračů není ze zoufalství, ale karierní volbou. Ve Francii páchají 80% vloupání + drobných přepadení tito kočovní multi-kulti bivakující za městem, zbytek místní ekvivalenti - tj. <2% populace, všechno paraziti mezi kterými trvale zaměstnaný je vzácný exot (jako jinde kosmonaut). 80% center větších měst ve Francii je od soumraku do úsvitu bojiště multi-kulti gangů, kam se bojí i policajt, proto tam vyhrávají volby fašisti slibující jejich vyčištění. Mnohá Italská města a části Berlína na tom začínají být podobně.

Problém našich zákonů je, že jsou tito považováni před zákonem za rovné lidským bytostem - s presumpcí neviny a pod. Je to omyl, jelikož jak intelektem (typicky IQ<70 - i když jsou vyjímky), tak loupežnou kulturou mají blíže k nájezdným tlupám paviánů, šimpanzů: tedy: již jejich samotná přítomnost na mém pozemku je hrozbou pro život mne a mé rodiny, tedy IMHO často je opravdu nezbytná okamžitá palba - bez čekání na zákonnou záminku. Kdo jim chce dávat šanci aby ukázali, že jsou v jádru dobří a neublíží mu, ten brzy vyhyne i s rodinou.

Jsou kultury (jižní amerika), kde policie a soudy už tiše tolerují nejen okamžitý odstřel takové humanoidní škodné (kdykoliv se vyskytnou ve vilkových čtvrtích) ale i tolerují pokud chlapi v sousedstvu občas nabijí zbraně, nad ránem obejdou všechny brlohy téhle nebezpečné chamradi - a co neuteče, bez milosti postřílí. Musí: jinak by sami byli postupně zmasakrováni.

U nás to zatím tak ostré není, zatím máme čas hrát si na humanisty. Jen občas se nám připomene, že zanedbáváme legislativní starost o PEST CONTROL - třeba když se za minulých povodní početní cigi-bojovníci sestěhovali kolem vyplavovaných garážových kolonií a čekali na soumrak. A místní se mohli jen pasivně dívat a dokumentovat jak jim ničí majetek budovaný po dlouhá léta, jelikož budou-li auto bránit násilím, dostanou (po několikaletém soudním procesu) horní sazbu za "Rasýýýzmus", budou-li auto bránit nenásilně, budou okamžitě kulturně obohaceni podříznutím na místě. Zatím jen někde lidé už nesbírají houby, jelikož tam Ukrajinci ovládli les, žijí v něm v zemljankách i pod sněhem, občas po sobě střílí z kalašnikovů. Vypadá to jako B-čkový post-apo film, ale v ČR je to už realita (taky v Itálii a Francii).

_________________
Osobně taky palbu pro drobný majetek (ukradený šrot za 1800Kč) neberu. Postřelené holky co (možná vážně nevinně) o jedno oko přišla úplně a o druhé skoro taky - mi ale líto není. Byla to její volba - stýkat se se škodnou, která ji vzala na loupežnou výpravu, aby měli na vstupné + chlast + drogy. Zákony umožňující po takové lidské škodé (na loupežné výpravě) okamžitě střílet bez výzvy (bez ohledu na velikost lupu) zatím nemáme, ale budeme si je muset jednou opatřit. Horšící se situace nás jednou donutí. Až je budeme mít, hned bude na světě lépe.
cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od cvicubis » 28 lis 2010 16:26

Tuhle byl tenhle příběh v televizi. Myslivec si s největší pravděpodobností půjde sednou na šest let, chtějí mu přišít pokus o vraždu. :?
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od S474N » 29 lis 2010 16:07

cvicubis: no a co se ti na tom nelibi, zvlaste kdyz strilel z pomsty. To s nutnou obranou nemelo nic spolecneho.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od Silencer » 30 bře 2011 19:11

He he, mě se fakt líbí jak se Satane zastáváš borce co ustřelil jinýmu kulky (nic proti, nikdo už neví kde je pravda) a tady máš najednou rezolutně jasno, že střílel ze msty, protože sis to zřejmě přečetl v Blesku :)
Je blbý, že ta holka přišla o oko, o tom žádná, ale jsem pro posuzování prvotní příčiny - kdyby nejeli krást, nic by se jim nestalo. Kdo páchá lumpárnu, musí počítat s nejhorším. V Americe by to její zranění přišili na triko borcům co tam kradli. I když už útok na zákonem chráněný zájem evidentně netrval, tak pokus o dvojnásobnou vraždu je trochu silný kafe.
To že dostal milost je super, pozitivní zpráva pro všechny slušný lidi.
terwert
Příspěvky: 42
Registrován: 09 úno 2010 21:39

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od terwert » 30 bře 2011 20:26

100% souhlas :!:
Nikdo je nenutil jet krást ať už to bylo cokoli.
Pokud někdo páchá trestnou činnost musí počítat s tím že přijde trest.
Jen tak pro nic za nic po nich nestřílel.
Brát to jako na vojně tak to mělo daleko horší konec.
(pokud k něčemu dojde střílejte tak aby nemohli mluvit) :cry:

Oni jsou to vlastně chudáci co kradli a on si někdo dovolil jim v tom bránit.
Co si to ti lidi dnesa vůbec dovolujou,všechny co si brání svůj majetek bych nechal zavřít když se tu nedá svobodně krást!
Taky názor ale pro většinu lidí ne moc normální.
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od BlackAdder » 30 bře 2011 20:39

a v médiích furt opakují ty stejné kecy dokola: dívka podíl na krádeži odmítla atd...
nikde nic o tom, jestli v tom autě našli kradený šrot případně nějaké nářadí pro vloupání, co ti ostatní - jestli se ke krádeži přiznali nebo jestli byli trestaní... novináři prostě dneska nejsou novináři ale nemyslící opice, co jen opisují jinde napsané. Taky co bychom od nich chtěli, když soudci, elita národa, vydávají rozsudky jako byl tenhle
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od bradek džon » 31 bře 2011 08:44

Máme to téma z dublovaný. Asi by se měli ty dvě vlákna sloučit ZDE protože se v této fázi v obou diskutuje na stejné téma "milost"
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od Radgost » 31 bře 2011 12:22

Toto je původní téma.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od S474N » 04 dub 2011 17:53

Silencer: bohuzel Blesk nectu (projekce?), ale precetl jsem si to v rozhodnuti NS (cetl si ho vubec ty? vcetne zduvodneni?). Jinak to co pises, nemam problem souhlasit i s tzv. "castle doctrine", ale aktualne ziji v CR a musim tim padem respektovat mistni zakony. Umis i ty a ostatni reflektovat aktualni pravni upravu? To co udelal pan Basta bylo velmi nestastne a spatne provedeno. Osobne jenom doufam, ze strelecka verejnost z toho vyvodi pro sebe jasne zavery a pouci se.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivec vystřelil dívce oko poté, co u něj s partou kradla

Příspěvek od bradek džon » 05 dub 2011 09:13

BlackAdder: já jsem někde v televizi zahlídl reportáž kde zmínili, že všichni z toho auta nafasovali tresty. Dva dokonce myslím nepodmíněně. Bohužel pokoušel jsem se to hledat v archivech ale nenašel jsem to. Nevím ani přesně na jakém programu a v jakém pořadu to zaznělo.

Každopádně jsem našel vcelku příjemný i když nic nevypovídající rozhovor s Baštou. Kupodivu na PrimiTivi
http://www.iprima.cz/videoarchiv/124819
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Odpovědět