Myslivec strilel na zamku po potkanech

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Myslivec střílel na zámku po potkanech

Příspěvek od Warthog » 14 zář 2010 13:16

http://budejovice.idnes.cz/myslivec-str ... -zpravy_pp

Zajímavé. Zejména když si uvědomím, že já musím kdejaké zelené pako* v podstatě bez omezení pustit na svoje pozemky.
___
* Zdaleka netvrdím, že všichni myslivci jsou zelená paka. Pokud se někdo z myslivců cítí právem dotčen, nechť se kriticky podívá okolo sebe...



Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Myslivec střílel na zámku po potkanech

Příspěvek od PEPAN » 14 zář 2010 17:07

Malorážkou na potkana :lol: :roll: na prase 50BMG nebo aspoň UK 59. To si blbec nemoh pujčit nebo za pár stovek koupit slávku.
Spíš než na potkanech jestli se mu nezachtělo zajíce...
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Myslivec střílel na zámku po potkanech

Příspěvek od kayakero » 15 zář 2010 09:45

Diabolama by to nezachránil - on především střílel v prostorech přístupných veřejnosti, navíc v cizí nemovitosti beze svolení majitele - to dnes nesmí ani D-čkovou kuličkovkou.


(Nepovolená) zábavná palba malorajdou na (cizí) hlodavce-škůdce je ale drobnost - v porovnání s brokovnicema dostřelující zajíce přes plot zahrádkářské kolonie, frflající zahrádkáře zastrašujíce hrozbami žaloby za bránění výkonu práva lidové myslivosti. Nebo v porovnání s výchovným odstřelením přistěhovalcova zbohatlického ušlechtilého psa přes plot jeho vily. Což naši myslivci taky umí.
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Myslivec střílel na zámku po potkanech

Příspěvek od PEPAN » 15 zář 2010 21:14

JJ,to taky znam. doneslo se mi dokonce že dokázali zastřelit flekatýho králíka na zahradě, :lol: :evil: To byly ale hosté nejmenované rakouské národnosti
tou vzduchovkou jsem myslel že by každý věděl houno
Nejde!Prostě NNe
Odpovědět