Myslivec si spletl kolegu s kancem a prostrelil mu panev

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 10 kvě 2008 20:13

To je ale všude ,ve sdružení ,v práci a podobně.. Já jako člen co sem ve sdružení krátce nepudu proti členovy co je tam 40 let, nejsem padlej na hlavu.. Myslivosti přinesu mnohem víc než on občas zkazí a nebudu se nechávat zbytečně vyhazovat či si stavět všechny proti sobě, chce to dělat s citem a ono to de a pak se nechá i cokoliv změnit... Tobě kdyby do práce kecal někdo kdo je tam o 40 let míň než ty co uděláš? Pošleš ho někam a budeš si myslet o něm svý a popřípadě se na něm povozíš ... Sme furt jenom lidi..


-- Life is pain --
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 kvě 2008 20:18

No já bych to řekl jinak,jsme furt jenom pokrytci.Proto proti těmto všem jdu natvrdo,že nejsem milován je mi fuk,ovšem co pomáhá zlu k vítězství je jeho tolerance.Já razím nulovou toleranci to je vše.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 10 kvě 2008 20:18

Já tedy nevím jak ty, ale když někdo přijde s tím, že dělám svoji práci blbě, tak ho nechám ať mi ukáže, že to jde líp. Pokud to jde líp, rád se poučím. Zrovna tak když vidím, že kolega dělá něco blbě nebo příliš komplikovaně, tak mu radu dám i když jsem mladší než on. Je to jen a jen o lidech. Pokud vidím, že někdo něco kurví, zvěř trpí a já kolem toho jen chodím, tak se na mne nezlob, ale jsem pokrytec
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 10 kvě 2008 21:49

Za svou "popularitu" a povest si mohou myslivci naprosto sami. A hlavne, mimo kecu o tom ze to kazi par jedincu anebo ze je verejnost zmanipulovana, proto nic nedelaji.
Na lovectvi a na myslivosti bezi debata o kontrolnich strelbach, tam se clovek dovi veci a hlavne proc myslivci nepotrebuji chodit na strelnici a trenovat strelbu, obeznani zvere, bezpecne zachazeni se zbrani apd.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 kvě 2008 22:00

Hajný je lesa pán je mládeží i zvěří milován!!!
A tak vlastně ,,profesionální´´ střelci ve volné krajině,plné lidí a živých tvorů,nic nemusejí a debata je vměšování do ,,jejich´´ věcí a práv.Pokud se jako myslivci vystřílíme mezi sebou samy,je to smutné leč přijatelné.Ovšem ohrožovat vlastní blbostí a leností lidi naokolo,to je neodpustitelné!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Tazator
Příspěvky: 6
Registrován: 05 kvě 2008 19:16
Bydliště: Lanškroun

Příspěvek od Tazator » 10 kvě 2008 22:05

No je to cca dva roky co sem byl na strelbe holubu v jedne nejmenovane vesnici..... byl jsem tam pozvat tak sem si vzal pumpu a ze si s nima zastrilim. Prisel sem jediny kdo mel kver v pouzdre, ale to je jedno a nez zacli strilet tak snad vsichni si museli dat pivo nebo nejakou karalenku - to jen aby se jim neklepali ruce...... To mi docela vadilo - sem byl snad jediny kdo si nic nedal. A pak se stavaji takove veci jako postrelnei atd..... Nad tim by se meli myslivci trochu zamyslet a ne jen se opit a pak jit se zbrani nalitej domu.....
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 10 kvě 2008 22:19

to Shiva: Právě jsem na tvůj popud prošel první dvě stránky debaty na téma "kontrolní střelby" na jednom z tebou jmenovaných serverů a musím říct, že výmluvy proč to nejde a jaké to přináší komplikace jsou prostě neuvěřitelné
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 kvě 2008 22:34

Typicky česká povaha,ovšem budeme li se k tomu aktivně vyjadřovat všeci,tak si dříve či později vykecáme změnu.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 11 kvě 2008 09:12

Edo když se k tomu budem vyjadřovat všichni tak se z keců nevyhrabem ani do konce století. V Českých zemích vždycky platilo jen to co nařídil diktátor ze dne na den. Kdyby Palas nařídil kontrolní střelby,tak by se to sice nějak očůrávalo,ale splnit by si to musel každý kdo by chtěl lovit.
Jenže...žádná kontrolní střelba nevyléčí pitomce typu Hamty-hamty ať mám víc než tamty. To bych řekl,že je primární důvod neuvážené střelby.
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 kvě 2008 09:52

Jenomže blba potkáš všude,musíme je označit a řešit.Zatím se to tutlá a toleruje.Potom takoví mají pocit že mohou vše. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 11 kvě 2008 11:40

dovolím si navrhnout aby myslivci naháněli zvěř do sítí,nebo do želez, kde ji zachytí a z blízka ji pak zastřelí .Bylo by to pro ně bezpečnější.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 kvě 2008 11:41

Maldigola už prosím tě přestaň to svinstvo hulit, leze ti to na mozek
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 kvě 2008 13:32

Víš co tady nejde o postřelenou zvěř, v podstatě se ty problémy zvěře moc netýkají..Zvěř chybí i ten kdo umí střílet, a zacházení se zbraní se nechá taky nacvičit a pokud po tom hospodář "Franta neFranta" de tak na bezpečnost dbají všichni.. A pokud hospodář a nebo předseda umí poslat Frantu někam když plácá a nebo dělá nesmysli tak i se i Ten Franta začne chovat korektně .. Ale všichni musí začít kriticky u sebe a nepomlouvat ostatní jak je to naším národním sportem, ne slova ale činy...
A to že si to mysilvci dělaj sami není ůplně pravda Bulvární média to nafukujou Ad absurdum.. Kolik se těch nehod stalo letos? A na každou byla vyhrazena 5 minutová reportáž a všichni se tam tvařili jako na UFO.. A teď odbočím , co autonehody Každý zvlášť reportáž nevěnujou protože ukazovat furt to samý je nuda, akorát řeknou ,že tento víkend se zabilo 18 lidí a tím to hasne.. Na 18 smrťáků s bídou 1 reportáž, bejt to stejný i u myslivců tak o nich 5-10 možná víc let neuslyšíš a přitom víc se věnovat autonehodám by možná zachránilo víc životů než se pitvat v nesmyslech, ale to se špatně prodává a proto musíme šokovat, zastrašovat a pak lidi zobou z ruky....
Ono je to prostě populární si vybrat pás skupin a ret a šít do nich ze všech stran, myslím ,že takový motorkáři by mohli vyprávět..
Jak jsem jednou řekl, beru názory těch kreří mají zájem si o tom promluvit, ale názor je jejich vlastní a né ten co jim vryla do mozku NOVA, PRIMA, BLESK, AHA a podobný s.....!
-- Life is pain --
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 11 kvě 2008 14:06

Stojim si zatim, ze myslivci si za svou povest mohou sami. Oni se vyselektovali jak "nadlidi" se zbrani. Jako by jim bylo shury dano dovednost strilet apd.
Neni mozne davat rovnitko mezi chovani ridicu a myslivcu. To je proste hovadina.
Staci si precist na lovectvi vlakno "opet povinne strelby" nebo tak nejak se to jmenuje.
Kolik lidi vlastni strelnou zbran a chodi pravidelne strilet na strelnici. Kolik bylo zanamenano nehod ? porovnamejme porovnatelne, kdyz uz porovnavame.
Ano je to o lidech a myslivci je dalsi skupina lidi, ve ktere jsou zastoupeni vsechny vzorky nasi spolecnosti, o tom zadna.
Ale image si delaji sami a urcite si ji nevylepsi tim ze budou poukazovat na nesvary, nehody jinych skupin. Je potreba zacit od sebe a verejne si to pripustit a ne se rozcilovat nad tim, ze nekdo neco zvelicuje.
Jasne, je to popularni tema a prodava. Ale kdyz nebude o cem psat tak se nebude nic zvelicovat a bude se psat o necem jinem.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 11 kvě 2008 14:08

Nezlob se na mne ale o myslivcich slysis kazdou chvili a jestli ti pripada nesmysl kdyz jeden myslivec si splete druheho a zameni ho za prase a postreli ho, tak by jsi si mel tak trochu srovnat hodnoty.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět