Myslivec pri honu postrelil sveho kolegu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 pro 2007 17:00

Jestli to nebude tím že nemáme absolutně žádná pravidla či směrnice pro plošné zemědělství.To bude i tím že pokud by stát chtěl pečovat o blaho zvěře,musel by fundovaně zasahovat do zemědělství a zároveň zemědělcům kompenzovat ztráty těmito zásahy způsobené.Takže stát mizející drobnou zvěř neřeší ale srnčí a někde i černou atd.normuje a nechá ji zredukovat bez ohledu k místním podmínkám.Takže aplikuje pc.tabulky do reálu a to bezohledně.Dnes už se k těžařské loby připojují ekologové a hovoří o škodách na dřevinách a to i tam kde prokazatelně má zvěř podstav.Proč?Protože některým sdružením po zaplacení nájmu nezbude na dost krmení a potom i nic v lese ožere stromy.Pokud se nekrmí tak i jeden kus okouše spoustu stromů.Pak to nejsou škody zemědělcům ale lesákům a vede to k nepřiměřeným reakcím rádo by odborníkům a k nařizování dedikace a to bez ohledu na chovatelský záměr (střílí se i vyloženě chovné kusy).
A potom přijde hrdina z davu a aniž by tušil jeke sračky sou kolem,začne vtloukat všem co jsou v zeleném jak to dělají blbě,jak chlastaj,všechny ohrožují a ničí krajinu.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 pro 2007 17:08

To- Žižkovák Karel
Z čeho bych měl mít mindrák?Z toho že jsi tupý až to mlátí dveřma???Že stále meleš dokola jak ti v lese de o život a jak jsou myslivci špatní?
Střílel sem na tebe já?Udělal sem ti já v lese křivdu?Ve Stromovce sem ti zastřelil psa?Ne nic z toho jsem neudělal,přes to ty tvrdíš myslivec=idiot a když se od tebe nenechám urážet tak trpím mindrákem?
Řeknu to možná surově (a vysloužím si titul primitiva) ale vést tuto debatu osobně,tak s tvým přístupem už se nemám s kým bavit.
Takže bez mindráku,pěstuj si turistiku v Práglu a okolí,hodnoť co se děje kolem tebe,ale nekecej do toho co tady děláme my,nikdy jsi tu nebyl,nevíš co děláme jak žijeme,ale soudíš nás jako děd vševěd.
PS:kdo z města není?já do revíru taky dojíždím,ale netahám sebou betonový metr a neměřím jim přírodu.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 pro 2007 17:32

2 edelweiss: ze se snim vubec rozcilijes. vsechno ce chtel sme mu vysvetlili dokonce sem mu nasel clanek o tom proc je zvere tady tolik a tolik a presto do nas rejpe (teda prevazne tebe) a kde si cosi. A pak si precti co mu stacilo za vysvetleni.. Nic nez provokater...
-- Life is pain --
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 11 pro 2007 17:37

no pěkně jste se rozjeli ale už brzděte :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Žižkovák Karel

Nadávky

Příspěvek od Žižkovák Karel » 11 pro 2007 17:39

Edelweissi,
NIKDY jsem neřekl, že myslivec = idiot!

Zato ty tady debatéry častuješ hrubými nadávkami! Nadáváš lidem do kreténů a imbecilů. A vyhrožuješ jim nakopáním do zadku.

Na slušné fórum takovéhle sprosťárny nepatří.
Žižkovák Karel

Násilí

Příspěvek od Žižkovák Karel » 11 pro 2007 17:43

Jo a Edelweissi,
teď jsem si to přečetl celé.

Takovýchhle hrdinů, kteří vyhrožují po síti násilím, je plný web.
V reálu by sis to nikdy nedovolil.

Zvlášť tváří v tvář mně :D Nejsem totiž zrovna prcek :D :D
A ulice tady na Žižkově tě taky leccos naučí.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 pro 2007 17:50

Ale no tak kluci, nechte toho.

Ten problém není v lidech tady, ale v těch s IQ 50 (v auťáku nebo s flintou.) Případně v potomcích divokých idiotů.(Tím nemyslím politiky.)

Když to tyhle říděj a navzájem si krejou záda, blbě se to řeší.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Re: Násilí

Příspěvek od J.Laser » 11 pro 2007 18:14

Žižkovák Karel píše: A ulice tady na Žižkově tě taky leccos naučí.
Von už ani Žižkov není co bejval...myslím,že řízkové z kterékoli čtvrti by moc rádi ukázali,že na Žižkově nejsou samí mistři světa a okolí. A to nemluvím o jiných větších městech a menších vesnicích. Každej silnej Franta má na světě ještě nějakýho silnějšího Frantu. Můj brácha vždycky říkal,že kdo je silnej a velkej ten by měl bejt hodnej,jinak mu někdo malej a vzteklej utrhne hlavu. Já osobně se podle týhle rady řídím a po většinu svýho života jsem nelitoval. :P
Aquila non captat muscas
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 11 pro 2007 18:16

no nestačím žasnout , co kdbyjste hošani dali souboj jako za starých dobrých časů ? 15 kroků otočit a pal :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Žižkovák Karel

Souboj

Příspěvek od Žižkovák Karel » 11 pro 2007 18:20

Golfe :D

Ale vyzyvatel je Edelweiss. Já nikomu nevyhrožoval.

Takže já mám právo volby zbraně.

A tou by po žižkovském způsobu byla takzvaná férovka, která se na vzdálenost patnáct kroků praktikuje jen stěží :D
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 11 pro 2007 18:39

někdy by mě docela zajímalo jak někteří vypadáte a jestli jste fakt takoví bouchači jak se tváříte....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 pro 2007 18:51

To-Žižkovák Karel
Abych tě nevzal za slovo.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 pro 2007 18:54

No, pokud by jste šli do souboje na pistole(soubojové), tak Vám můžu dělat sekundanta.
Žižkovák Karel

Úroveň debaty

Příspěvek od Žižkovák Karel » 11 pro 2007 19:01

Jo jo.
Heleďte, ale v tomhle všeobecném vtipkování jakoby zapadlo, že jsem tady vyzýval k tomu, aby se na fórech debatovalo slušně.

Nerad bych skončil v jednom pytli s Edelweissem - narozdíl od něj nikomu sprostě nenadávám, nevyhrožuju apod.

Pokud si Andy tyhle Edelweissovy příspěvky přečte, uvidí, že ten člověk je zralej na padáka.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 pro 2007 19:09

To- Žižkovák Karel
To spíše ty,jediné co umíš je neustále provokovat.Tohle není první téma ve kterém do mě vandruješ,nebo si mně bereš do huby.Stačí si projít historii toho co jsi tu už napsal.Což si může udělat každý z účastníků tohoto fóra,jo že chytám na žduch je druhá věc.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět