Myslivci snedli psa za 30 tisic korun

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Myslivci snědli psa za 30 tisíc korun

Příspěvek od Lanky » 01 čer 2007 12:44

MF Dnes - volně přepsáno: Dva myslivci z Přibyslavi před jednou z místních hospod chytili pobíhajícího loveckého psa. Odvezli ho domů, usmrtili jateční pistolí, stáhli z kůže a vyvrhli. Maso následně předali k přípravě třetímu muži. Myslivci jsou teď obvinění z krádeže, jejich komplic z podílnictví - navíc budou muset ztrátu majiteli psa vykompenzovat, a to draze. Snědený pes byl totiž šlechtěný německý křepelák za 30 tisíc korun......


Arnie

Příspěvek od Arnie » 01 čer 2007 12:46

Dobre jim tak ... a doufam ze se zacne objevovat vic trestu pro myslivce, nejaky odebrany ZP a podobne.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 čer 2007 12:53

Máloco se střílejí navzájem, tak si ještě žerou psy... :roll:
Kam to spěje? :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 01 čer 2007 13:02

Nevím, jestli je to k smíchu, nebo k pláči. Že by nepoznali, co vlastně chtějí sežrat? Myslivec, který si upeče loveckého psa? Ve městě o velikosti Přibyslavi snad nemůže být tolik myslivců a tipl bych si, že se navzájem musí znát - a tím pádem asi i své psy. Napadá mě (ale naprosto nepodloženě důkazy, je to jen spekulace), že moc dobře věděli nejen to, co je to za psa, ale i komu patří - a sežrali ho naprosto záměrně. Že by nějaká msta? No - asi lepší, než aby po sobě stříleli. Ale stejně.....
Arnie

Příspěvek od Arnie » 01 čer 2007 13:04

Jen at se blbci postrilej ... ale ublizovat zviratum kvuli tomu nemusej.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 01 čer 2007 14:35

Oni už dělají myslivce i Vietnamci? :D
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 01 čer 2007 16:59

Arnie píše:Dobre jim tak ... a doufam ze se zacne objevovat vic trestu pro myslivce, nejaky odebrany ZP a podobne.
Za sežranýho psa odebrat zbroják :?: :?: :?: To mi připadá stejný jako za krádež v obchodě sebrat řidičák :P :P :P nebo za rvačku v domácí hospodě sebrat cestovní pas :P :P :P .


___________________

nikdo není chytřejší než sedmnáctiletý kluk. Leda patnáctiletá holka.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 01 čer 2007 20:51

Viděl jsem o tom reportáž ve zprávách v televizi. Ten starej dědek, co se hájil, že nevěděl co je to za psa ho zastřelil jateční pistolí. Když jsem se na něj díval, bylo mi jasný, že by sežral cokoliv a taky to, proč je vlastně u myslivců. Takovým lidem bych zbroják nikdy nedal. Jsou to hovada. Teď si zase myslivci nadělali do vlastního hnízda.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 čer 2007 21:52

Normální hovada,takovej šmejd by neměl mít lovecký lístek natož pak zbrojní průkaz!!!To co udělaly je úmyslný trestný čin tak s nimi soud snad tvrdě zúčtuje!!!! :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 čer 2007 23:27

A co cikany... taky jim za to neco vemete?? Ty to delaj denne. :lol:

Arnie:
Ty si hlavne nezapomen vzit prasek, abys nekoho nepokousal.
Arnie

Příspěvek od Arnie » 01 čer 2007 23:48

Kliiidek
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 08:36

No lovecky upotřebitelného psa kolegy by asi myslivci sežrat neměly???Jinak je to krádež (minimálně) a tedy úmyslný trestný čin takže pápá zbrojní průkaze!!! :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 čer 2007 09:17

Ja kdyz to videl, tak jsem se uprimne zasmal. Vzpomnel jsem si na nedavno tolik diskutovany vecernicek. :D
Nechci strkat vsechny do jednoho pytle, protoze jich znam hodne tak nekolik z nich jsou normalni a soudni lide. Bohuzel jsou to vyjjimky co potvrzuji pravidlo.
Asi budou mit ted rozsirene tradice, psi hody. Protoze jedine co furt slyslim je "tradice, tradice, tradice" a proto bych musel mit flintu s drevenou pazbou, zeleny tralalak a hubertus kdyz bych chtel jit do lesa neco strelit. Mozna ze kdyz sezeru sousedovi psa, tak nebudu muset.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 09:23

To-Shiva
Ale budeš muset,psi se žerou jen v hubertusu a klobouku.Jinak opět dva idioti pošpinily všechny v zeleném,což je tradice jak jsi správně nadnesl.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 čer 2007 09:32

No ja ti nevim.
jak jsem rekl, znam par co jsou normalni, ale vetsina jsou paka. Ale treba znam jen tech par co jsou ty spatni. Nebo je to tak subjektivni, ze nejsem normalni ja.
Ale tema Myslivci versus ostatni lide je vecne.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět