Myslivci snedli psa za 30 tisic korun

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 09:40

To-Shiva
Do lesa chodím rád,lovu se nezříkám,jen mi přijde že pitomců je mezi myslivci je čím dál tím víc (stejně jako v ostatní společnosti).Zrovna včera mi jeden ,,myslivec“ popisoval lov z minulého týdne.Raději jsem mlčel ale to čím se on chlubil mně skoro donutilo zvracet,on to má za normální ale mně to silně přišlo jako hrubé porušení kodexu slušného myslivce. :evil:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 čer 2007 10:05

vis, to je tak (muj nazor, moje citeni). Cela spolecnost jde kamsi do hajzlu. Zadny hodnoty, zadny respekt, zadna odpovednost atd. Staci se podivat kolem sebe a nakonec i globalne - celosvetove.
To je proste fakt. A my s tim nic neudelame.
V kazde spolecnosti se tvori nejaka spolecenstvi se svymi kodexy, pravidly, zakony apd.
Mne vadi to, ze ta mentalni korupce co dnes vsude vladne, se dostala i do techto skupin.
Proste ta hniloba je ve vsech a vsude. Argument ze jsou pitomci u myslivcu, policie, soudcu, uredniku atd. stejne jako vsude jinde, je proste spatny, sice pravdivy ale spatny.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Japhy

Příspěvek od Japhy » 02 čer 2007 10:28

Hele, nic proti, neříkám, že jsme zlatá generace. Ale ty neustálý řeči o společnosti, která jde do hajzlu, jak dřív byli lidi lepší, slušnější, blablabla. Podle mě jsou lidi pořád stejný svině ( nebo spíš dokážou být), jen teď se o všem ví-spousta sdělovacích prostředků, net. Takže asi tak, peace.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 10:42

No i to je jeden z faktorů,ovšem rostoucí agresi lze statisticky podložit.Ten směr do ,,hajzlu“ je pak prokazatelně patrný,nic víc.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 čer 2007 10:44

to Japhy
No comment,
napsal jsem ze to je jen muj subjektivni nazor, tak jak ja to citim. A na rozdil od jinych jsem asi vic sebekriticky.
Mozna to bude tim, ze jsem neprozil cely zivot zde, v jedne spolecnosti a jsem schopen se divat na veci z nadhledu.
Ale to nema nic spolecneho s myslivcema.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 02 čer 2007 11:07

edelweiss píše:No i to je jeden z faktorů,ovšem rostoucí agresi lze statisticky podložit.Ten směr do ,,hajzlu“ je pak prokazatelně patrný,nic víc.
Opravdu? Kde je taková statistika? :shock:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 11:18

Pokud vím tak ji opakovaně uveřejnila PČR,agrese při trestné činnosti.Závěr zněl že se dost přitvrdilo.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 02 čer 2007 13:18

Stačí vyprovokovat pár čtrnáctiletých a hned poznáš jak stoupá agrese při napadení. Nedávno u nás osmáci seřezali obecního metaře takovým způsobem,že jsme si málem očistu obce museli zajišťovat svépomocí.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 02 čer 2007 17:55

edelweiss píše:Pokud vím tak ji opakovaně uveřejnila PČR,agrese při trestné činnosti.Závěr zněl že se dost přitvrdilo.
Fakt? Nevím odkud jsi čerpal ty informace, ale policejní statika za rok 2006 říká todle:
"Pocet zjištených násilných trestných cinu poklesl o 11,6 % (-2.513) na 19.171, objasnenost dosahuje 73,2 %. V rámci násilné kriminality došlo k poklesu zjištených úmyslných ublížení na zdraví, vydírání, loupeží i loupeží na financních institucích. Ve srovnání s rokem 2005 vzrostl pocet zjištených vražd na 231 (+45 trestných cinu) a vrátil se tak na úroven let predchozích."

Řeči o zkažené mladé generaci jsou staré jako lidstvo samo. :D
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 čer 2007 18:08

Hele Edelweis,
asi se nám to jen zdá. Děti šikanují a tlučou učitele. Rodiče za dětí nenesoužádnou odpovědnost. Řidiči nejezdí na červenou, neotáčejí se přes dvojitou plnou, úplně běžný jev je, že mladí pouští starší sednout, mrzáky nikdo nokráda, výrostci pro 500kc neutlučou málem k smrti 80letou bábu, a nikdo nekope a netluče saniťáky když přijedou k bouračce.
Myslivci kámošovi nezabijí psa a nesežerou ho. Všichni jsou k sobě milí a ohleduplní.
Nakonec co se dívíme, co čekáš od národa co má za národního hrdinu Švejka?
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2007 20:53

To-Shiva jo máš recht.Co dodat?Ona ta brutalita při páchání trestné činnosti skoro nenarůstá tak na co si stěžujeme???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 02 čer 2007 21:27

Zatim jsem to nikdy neudělal, ale teď mě to tak napadlo: Andy, smím prosit? Co na to řikáš?
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 02 čer 2007 21:33

Jinak nebavme se tu o odebrání ZP. To s tim nemá přeci nic společnýho. Nechme myslivce ať si promyslí setrvání těchto zrůd ve svém spolku a nechť řeknou takle to fakt nejde. Pá pá lidová myslivosti.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 03 čer 2007 12:21

Jestli to taky nebude tím, že dnes se všechno rozmazává v médiích, zatímco dřív se všechno tutlalo... to ani ti mrzáci neexistovali.
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 03 čer 2007 19:22

Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět