Muz zbil tri koledniky, jejich otce pak postrelil

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
rob3rt
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2007 11:02

Muž zbil tři koledníky, jejich otce pak postřelil

Příspěvek od rob3rt » 25 bře 2008 11:33

Muž zbil tři koledníky, jejich otce pak postřelil

Kód: Vybrat vše

Střelbou a zraněním pěti lidí skončila v pondělí v Blažimi na Lounsku vesnická oslava Velikonoc. Vše způsobil místní podnikatel, který se domníval, že mu koledníci sebrali piva uložená za dveřmi rodinného domu. Zaútočil na ně tyčí a poté postřelil legálně drženou zbraní otce jednoho s napadených hochů.
25. 3. 2008 09:01 - LOUNY

„Mohu potvrdit, že na místě došlo k fyzické potyčce několika osob a následně i ke střelbě. Okolnosti případu vyšetřují kriminalisté,“ řekla Právu mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Podle přímých účastníků incidentu, začal násilník kvůli údajné krádeži piv bít tyčí nejprve jednoho chlapce, následně zmlátil další dva koledníky. Poté nasedl do auta a odjel. Po návratu domů ho v místě bydliště vyhledal otec jednoho ze zbitých hochů. Chtěl znát důvod jeho hrubého jednání. Podrážděný podnikatel však místo nějakého vysvětlování vytáhl zbraň a začal střílet.

Muž skončil se střelným poraněním nohy v nemocnici, stejně jako další účastníci konfliktu s rozbitými hlavami a otřesem mozku. Útočník se podle policie hájil tím, že jen bránil svůj soukromý majetek, neboť na jeho pozemek vstoupil nezvaný host.
http://www.novinky.cz/clanek/136030-muz ... relil.html


bartus

Příspěvek od bartus » 25 bře 2008 11:57

No co říct...ožralej superblb.
pbezo
Příspěvky: 67
Registrován: 09 úno 2006 08:35
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pbezo » 25 bře 2008 12:15

Alebo to bolo trošku inak, ale politicky nevhodne na uverejnenie ...

Muž skončil se střelným poraněním nohy v nemocnici, stejně jako další účastníci konfliktu s rozbitými hlavami a otřesem mozku.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 25 bře 2008 20:29

Tím však podle něj útok neskončil. „Táta zmláceného kluka se šel následně toho chlapa domů zeptat, proč jeho syna zbil. A on místo odpovědi vytáhl zbraň a začal po něm střílet,“ dodal Lakatoš.

Ja si to vysvetľujem asi takto (je to môj názor - ktorý sa nemusí zhodovať zo skutočnosťou): Tím však podle něj útok neskončil. (To ako pre otca "koledníkov") a se šel následně toho chlapa domů "zeptat", proč jeho syna zbil (to či sa ho išiel opýtať z holými rukami, alebo nie, nie je podstatné keďže sa ho išiel "opýtať" domov). A on místo odpovědi vytáhl zbraň a začal po něm střílet (namiesto toho aby nechal otca "koledníka sa "opýtať" tak sa začal aktívne brániť doma - taká nehoráznosť). :roll:

Update:
Foto (aj) koledníkov .
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 25 bře 2008 22:05

Nejhezčí je ten ,,vlivný muž co chtěl zůstat v anonymitě" :lol: :lol: :lol:

Jestli to nebyl soused, kterého ten podnikatel vyhodil z práce pro opilství a pod jeho vlivem je celý stůl štamgastů v místní nálevně :lol: :lol: :lol:

Skoro toho dobráka tipuju na nějakého závistivce, co to chce někomu polepit, ale hlavně aby si nespálil sám hubu.
pekoz58
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2008 09:14
Bydliště: vedle Ostravy

Příspěvek od pekoz58 » 26 bře 2008 11:10

bartus píše:No co říct...ožralej superblb.
Jak tak koukám tak jseš podle všeho zase další "dobře informovaný" čech
Jenom nějak nemůžu odhadnout jestli jsi dělal "maturitu" v Blesku nebo rovnou v AHA.

A co tak používat selský rozum

Podnikatel: Všechno bylo jinakJosef Nevečeřal však celou událost popisuje odlišně. „Normálně jsem otevřel dveře a v baráku jsem měl najednou osm lidí. Povalili mě na zem, přitom mi vypadla pistole, kterou jsem měl za pasem. O zbraň jsme se začali přetahovat a ona vystřelila. Nikomu jsem ublížit nechtěl,“ tvrdí.

Podle jeho slov vypadala trochu jinak i první bitka na návsi. „Viděl jsem, jak ten zloděj pije moje pivo. On se ke mně rozběhl, tak jsem ho praštil. Navíc mi neukradli jen kartony s pivem, ale i patnáct tisíc korun,“ řekl Nevečeřal. Okolnosti střelby prý nebude těžké dokázat. „Mám v domě monitorovací kamery. Je tam všechno nahraný,“ dodal podnikatel


Po návratu domů ho v místě bydliště vyhledal otec jednoho ze zbitých hochů, chtěl znát důvod jeho hrubého jednání. „Místo odpovědi na něj ten magor vystřelil. Tak jsme ho povalili na zem a odzbrojili,“ líčí okolnosti střelby sedmadvacetiletý Norbert Lakatoš.

Jsme ho povalili :?: Tak kolik těch fotrů tam vlasně bylo

Protože bohužel bydlím kde bydlím stačí mi většinou slyšet příjmení Lakatoš abych se trochu zamyslel.
Uživatelský avatar
smates
Příspěvky: 288
Registrován: 18 bře 2007 12:46
Bydliště: Ústí n.Labem

Příspěvek od smates » 26 bře 2008 16:59

No podle vzhledu tech "koledniku"bych je mlatil taky :oops:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 26 bře 2008 17:23

aha podle jména cigáni takže vše bude jinak než řikaj :!:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 26 bře 2008 17:40

Můžeme být rádi že si kolednící občas vykoledují a já jsem osbně plný vzpomínek jak mi chodilo několik hnědoobčanů přát Nový rok ( byly bv popelářském ) už někdy okolo 15tého prosince, a jak jsem si s jedním "povídal" v garáži. Kdo si to z nás nepamatuje :-) je to OT tak sorry. Ale příjmení Lakatoš je pro mne synonymem pro LEŽ
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 26 bře 2008 17:48

na kolednikov si aj ja spominam, z vedlajsieho sidliska pravidelne chodili... raz som mal ale doma sluzobneho psa z otcovej roboty ktory bol zvedavej povahy (doberman), niekto zazvoni, otvorim dvere, psisko zvedavy hned za mnou, pozeram a tam tlupa makovych muzikov, zmohli sa len na "vinsujeme vam" a zrazu mi psisko strci hlavu spomedzi nohy a zasteka na nich, tak tie behy ste mali vidiet, muzici brali schody po 4, v priebehu 2 sekund bol vchod (byvam na prizemi) vyludneny, ani som im vysluzku nestacil dat :lol:
odvtedy som tych kolednikov nevidel

tolko k teme kolednici tmavsej pleti
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 26 bře 2008 20:24

golfkiller píše:aha podle jména cigáni takže vše bude jinak než řikaj :!:
Neviem ako je to u teba, ale moje skúsenosti s týmto etnikom (a že ich mám) súhlasia s vetou ktorú si napísal.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 26 bře 2008 21:13

Zbytek národa Rómáče miluje, koukaj na Roomfaktor, jsou rádi když jsou ve Vyvolený Vile a posílaj jim tisíce SMSek, chtěj je mít doma, nedávno jsem viděl pěknou ženskou jak čekala společně roomem na pracáku a těšila se kolik bez práce dostanou peněz(mohlo jí být tak 20 jemu tak 40 a šahal jí do pod kalhoty). Mám známou co píchá jedině s rómama, protože to prej jsou milý kluci a nejsou tak nudný. V televizi neřeknou že to udělal cikán, řeknou že to udělal výtržník. Stát Rómy podporuje aby měli co nejvíce dětí - asi protože to je nejvyšší státní zájem.


Tak běžte s těma svejma rasistickejma názorama do :arrow: :arrow:
Všichni maj mít rómy rádi a kdo ne, protiví se státní politice a zaslouží si TREST :!:

To praví stát!!!
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 26 bře 2008 21:26, celkem upraveno 3 x.
bartus

Příspěvek od bartus » 26 bře 2008 21:15

pekoz58 píše:
bartus píše:No co říct...ožralej superblb.
Jak tak koukám tak jseš podle všeho zase další "dobře informovaný" čech
Jenom nějak nemůžu odhadnout jestli jsi dělal "maturitu" v Blesku nebo rovnou v AHA.

A co tak používat selský rozum

Podnikatel: Všechno bylo jinakJosef Nevečeřal však celou událost popisuje odlišně. „Normálně jsem otevřel dveře a v baráku jsem měl najednou osm lidí. Povalili mě na zem, přitom mi vypadla pistole, kterou jsem měl za pasem. O zbraň jsme se začali přetahovat a ona vystřelila. Nikomu jsem ublížit nechtěl,“ tvrdí.

Podle jeho slov vypadala trochu jinak i první bitka na návsi. „Viděl jsem, jak ten zloděj pije moje pivo. On se ke mně rozběhl, tak jsem ho praštil. Navíc mi neukradli jen kartony s pivem, ale i patnáct tisíc korun,“ řekl Nevečeřal. Okolnosti střelby prý nebude těžké dokázat. „Mám v domě monitorovací kamery. Je tam všechno nahraný,“ dodal podnikatel


Po návratu domů ho v místě bydliště vyhledal otec jednoho ze zbitých hochů, chtěl znát důvod jeho hrubého jednání. „Místo odpovědi na něj ten magor vystřelil. Tak jsme ho povalili na zem a odzbrojili,“ líčí okolnosti střelby sedmadvacetiletý Norbert Lakatoš.

Jsme ho povalili :?: Tak kolik těch fotrů tam vlasně bylo

Protože bohužel bydlím kde bydlím stačí mi většinou slyšet příjmení Lakatoš abych se trochu zamyslel.


Takhle chytrej jsem ted taky. Přečti si ten původní článek, ten vyzněl úplně jinak. Vypadalo to, že si zase nějaký pošuk s bouchačkou vyřizoval účty se sousedama.
Odpovědět