Muz na ostravsku zastrelil pri oslave expritelkyni i s...

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Muž na ostravsku zastřelil při oslavě expřítelkyni i s...

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 08 bře 2009 10:19

http://zpravy.idnes.cz/muz-zastrelil-na ... _krimi_kot
http://www.novinky.cz/krimi/163291-muz- ... namym.html

No, přátelé, jestli dobře počítám tak zastřelil 4 lidi. Teď nám začnou těžké časy.


HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 08 bře 2009 10:37

To je otázka.
Pokud měl zbraň legálně, tak je to v pr...i :x :x :x . Pokud měl zbraň nelegální, tak se toho dá využít (což je docela z tohoto pohledu hyenismus, protože, tolik neštěstí by se nemělo využívat).

Nejhorší je, že kdyby alespoň jeden z těch zabitých byl ozbrojený, mohlo to snad dopadnout líp.

V každém případě bych rád věděl, co to bylo za exota, který si vleze do hospody a vystřílí osazenstvo.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 08 bře 2009 10:40

Tak to podepíšu, bohužel o "formě" vlastnictví zbraně media mlčí, bylo to první, co jsem kontroloval...:-(. A změna: "Náš reportér na místě zjistil, že střelec byl nejspíš cizinec s trvalým pobytem na území republiky. Policisté na místě činu zajistili střelnou zbraň, která poputuje na expertízu." - zdroj tn.cz
Sweet
Příspěvky: 8
Registrován: 22 úno 2009 10:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Sweet » 08 bře 2009 14:03

No jo začíná se nám ,,blýskat" na horší časy. :cry: :cry:
Očekávej nejhorší a doufej v nejlepší.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 08 bře 2009 14:37

Zatím bych tak špatně neviděl.
Zatím nevíme, jestli ta zbraň toho cizince byla legálně držená.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 bře 2009 16:16

Kap...kap...kap......
Může to téct, dokud to nepřeteče.
Teď bych se nebál, protože zákon o zbraních a střelivu byl už zpřísněn a není to na pořadu dne.
Teď spíš pravenci :wink:

Prej to byl Makedonec
http://zpravy.idnes.cz/cizinec-zastreli ... _krimi_kot
No, ona sama si svůj osud vybrala :roll:

Je mi líto toho jejího novýho týpka :roll: :roll:
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 08 bře 2009 19:25

Ještě že tak. Spíš by se měli zabejvat koho sem do rep. pouštět a koho ne. Já jsem zvědavej na další výsledky šetření, konkrétně jestli šlo nebo nešlo o leg.drženou zbraň a jestli se ten magor z toho dostane. Pokud ano, hrozí mu doživotí a všichni mu budeme platit pobyt v kriminále.
Jinak líto mi je hlavně těch rodičů ...
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 08 bře 2009 20:31

Když jsme tak u toho, máte zkušenosti s tím, jak policie přistupuje k vydávání ZP cizincům? Z rusáků a jiného asiatského ksindlu nosí prakticky každý. A za týpky, co se poflakují po centru Parhy a určitě i jinde, kapsy nacpané psaníčky, bych také ruku do ohně nedal.
Mám pocit, že se nám tu nelegálně ozbrojuje zahraniční kriminální podsvětí a malí čeští pacifisté by chtěli vlastní lidi odzbrojovat.
Sokolda
Příspěvky: 8
Registrován: 14 led 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sokolda » 08 bře 2009 21:01

Potvrzuji, v pátek jsem byl na střelnici a nebylo tam vidět, mlha jak hospodě. Ptal jsem se při odchodu co se tam dělo a kdo tam tak řádil.
No a prej tam řádily větnamci a asi si nepustily odsávání.
Na trhu slyšíš" nemim šestky" (čti: neumím česky) ale zbroják si udělal v klidu. Kam se ten svět sype.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 bře 2009 21:18

2 Sokolda

Tam, kam mu to svým mlčením dovolíme :wink:
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Předem se omlouvám za výraz v 1.větě, jinak to nevystihnu.

Příspěvek od icehand » 08 bře 2009 22:03

Taky mám pocit, že se sem lejou sračky z okolních zemí a naši hlavouni si libují, jak jsme navenek otevření, ale to, že se tady češi právě přez tyhle sračky brodí a kolikrát se právem bojí, aby nespadly do nějaký tý žumpy, je jim jedno. Viz.střílející asiati (nedávno ještě měli jen mačety, zatím si tyhle věci řeší mezi sebou .... uvidíme dál..), rusáci (ani nemluvim), negři na Václaváku.... Tyhle skupiny jsou organizované, mají svá teritoria své šéfy a budou se rozrůstat.
Na co potřebuje číňan zbraň? Jestli se tu necítí bezpečně, ať sem nejezdí a je to....mluvím o legálním nabytí.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Re: Předem se omlouvám za výraz v 1.větě, jinak to nevystihn

Příspěvek od HanuIv » 09 bře 2009 07:10

Ilegální i legální přistěhovalci, to je opravdu velký problém. Vezměte si například ty šílené Mongoly, co byli v televizi, kteří česky neumí, doklady nemají, natáhla je sem nějaká podvodná pracovní agentura. Stát teď řeší problém, jak se jich zbavit. Ať to vezmete tak, či onde, bude to stát spoustu peněz (letenky a příplatek za odjezd).
Na druhé straně mi je jich líto (ale pozor, lítost je jistá cesta manipulace, kdy ten, co cítí lítost je manipulován tím, kdo tu lítost vyvozuje). Přijeli sem do ČR aby si zabezpečili lepší život.
Já začínám mít pocit, že opravdu už bez bouchačky z baráku nevylezu.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 09 bře 2009 12:18

Odpověď lexu http://www.gunlex.cz/?p=797 Na strelectví organizujem posílání dopisů, napište jim také a nezapomeňte na toho exota z e-portálu co se vyjádřil pro psychotesty....pokud tam někdo nakupujete....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 09 bře 2009 12:20

Muž střílel z nelegálně držené zbraně. Kriminalisté nyní podle mluvčí severomoravské policie Soni Štětínskézjišťují, zda s krátkou střelnou zbraní nebyly spáchány i jiné zločiny.

http://www.novinky.cz/krimi/163352-stre ... anuji.html
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 09 bře 2009 15:12

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/ ... chu/364530

Nerad bych působil jako doomsayer, ale mám dojem, že doby benevolence nebudou trvat dlouho.
Jde jenom o to, kdy si někdo uvědomí, kolik voličů osloví zákazem nošení zbraní.
Odpovědět