Muz chtel zastrelit policisty, ale selhala mu zbran

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Jaký máte názor na Mašíny???

Jsou to Hrdinové
9
41%
Jsou to Vrazi
8
36%
Nezajímají mne
5
23%
 
Celkem hlasů: 22
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Muž chtěl zastřelit policisty, ale selhala mu zbraň

Příspěvek od HanuIv » 27 úno 2008 14:00

Doporučuji si přečíst tu zprávu z novin http://www.novinky.cz/clanek/134140-muz ... zbran.html:. Situace se vyvíjela docela radikálně a policisté byli v jasné sebeobranné pozici. Jen nechápu, proč nezasáhli. Já osobně bych už střílel.

Nejkouzelnější jsou citáty na konci článku. Hlavně citát druhého policisty je kouzelný:
Druhý policista: "Byl to zlomek sekundy, zvažoval jsem zda zastřelit člověka, proběhl mi život před očima, pak druhý záblesk a pak ... ležel pachatel na zemi a kolega jej držel..."
Takže by raději nechal zastřelit kolegu? Nebo co? Nechápu!


JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaS » 27 úno 2008 14:37

Nene, na tohoto policistu mířil a vystřelil ten pachatel, jenže ten policista má takovej strach z následnýho papírování a vyšetřování IMV, nebo je naprostý pako, že fakt přemýšlel jestli má vůbec použít služební zbraň a do konce života se pak trápit výčitkama svědomí, že ve službě zabil člověka. Nechci se rouhat, ale asi je potřeba aby ve službě umřelo ještě pár policajtů, než se konečně ti co zbydou naučí dělat svoji práci pořádně.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 27 úno 2008 17:44

Tak jsem to právě myslel.
Já být tím policistou tak už jsem střílel. Když mi na kolegu míří kdokoliv se zbraní, tak se vůbec nerozpakuju a tasím. Protože ten kolega policista má snad taky ženu a děti (i kdyby neměl).
To mě strašně rozčiluje, toto... Kolegu by nechal umřít. V Americe už by ten pachatel byl dávno mrtvý. Tady kolem toho budou mít lidi ještě spoustu keců.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
SURFERS
Příspěvky: 114
Registrován: 10 úno 2007 09:15
Bydliště: vedle lípy

Příspěvek od SURFERS » 27 úno 2008 21:31

Pachatel chtěl zabít ,ať počítá že bude zabit. :twisted:
CZ200S tuning Nikko Stirling Nighteater 6-24x56
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 28 úno 2008 12:17

Ono to bude asi o člověku. Takový váhavý střelec asi k policii nepatří, pokud mi někdo míří na kolegu policistu, musím jednat. V takovém případě jsem v právu a nemá cenu (nesmim) o tom přemýšlet. Na druhou stranu jsou mezi policisty paka co střelej zezadu do puberťáka - zlodějíčka, jenom aby jim neutekl. Neni polda jako polda.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 29 úno 2008 12:41

a na co asi myslel,když se odhodlával ke střelbě-nemyslel náhodou na sebe a na své pohodlí o které přijde kvůli vyšetřování?-takový k ozbrojeným složkám nepatří.Správně by měli chlapa zastřelit a zatknout celou jeho rodinu,když už pro nic jiného,pak kvůli prevenci.Nejlepší by bylo je z preventivních důvodů odpravit všechny a toho váhavce taky-pro zbabělost.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 29 úno 2008 13:18

maldigola píše:a na co asi myslel,když se odhodlával ke střelbě-nemyslel náhodou na sebe a na své pohodlí o které přijde kvůli vyšetřování?-takový k ozbrojeným složkám nepatří.Správně by měli chlapa zastřelit a zatknout celou jeho rodinu,když už pro nic jiného,pak kvůli prevenci.Nejlepší by bylo je z preventivních důvodů odpravit všechny a toho váhavce taky-pro zbabělost.
Doporučil bych zároveň vyhladit i vesnici ve které bydlí. Nejlépe nukleárním výbuchem, protože i krysy jsou vinny za slabost jednoho obyvatele.
Kolego, to, co navrhujete je trošku moc. Já bych to spíš viděl ve špatné psychologické přípravě. Takže vysvětlit, že v některých případech musí lítost nad člověkem stranou.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 29 úno 2008 14:24

měl jsem na mysli vyhlazení rodiny toho střelce co střílel na policisty.Vycházím přitom z nejnovějších poznatků vědy o genetické determinovanosti jednání.Proto tam,kde se projevil defekt tak závažný je třeba odstranit nejen jeho nositele,ale i ty kteří to způsobili-jeho rodiče i ty,které by mohly tento defekt mít dosud latentní,případně by ho mohli přenášet na další generaci,t.j. jeho děti.Vesnice z níž pocházel,by se jistě mohla též podrobit hlubšímu zkoumání.Zastřelení váhavce by mělo naopak výchovný účinek na jiné případné váhavce.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 29 úno 2008 18:37

Jestli to neberete jako vtipné klábosení 8) tak si říkám,kde se ve vás bere taková krvelačnost.
Však oni si to s tím váhavým policistou jeho nadřízení proberou...lidí mají málo tak asi skončí u okýnka s kulatým razítkem a bude se mstít na nevinných civilistech žebronících o formulář na to či ono :cry:
Aquila non captat muscas
pbezo
Příspěvky: 67
Registrován: 09 úno 2006 08:35
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pbezo » 01 bře 2008 08:08

maldigola píše:měl jsem na mysli vyhlazení rodiny toho střelce
To si berieš vzor z demokracie USA kde v 60-tych rokoch minulého storočia oficiálne kastrovali rodiny kriminálnikov a duševne chorých ?
Aj to je riešenie. Len aby sa Ti nestalo, že zistia, že nejaký tvoj príbuzný z 15-teho kolena ukradol bochník chleba a Teba za to vykastrujú :-)
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 bře 2008 10:17

ano,občas se k podobným řešením už přistoupilo.V moderní době není možné ignorovat vědecké poznatky a úředník,který by to udělal musel by vzít zodpovědnost za to,že nezabránil konání další trestné činnosti.Je to totiž jeho povinnost-nejen řešit co se stalo,ale také tomu předcházet.
Takže víme-li,že tr.činnost je podmíněna geneticky,pak musíme zasáhnout odpovídajícím způsobem-Znak definovat,sledovat a eliminovat.
Na tom není nic krvelačného a je to i v zájmu těch,na kterých bude proveden výkon rozhodnutí (nechtějí se přece dopustit trestného činu). Tedy projeví-li se znak ve fenotypu,je třeba odstranit celého jedince,neboť nežádoucí genet.informace je v každé jeho buňce.Neprojevil-li se dosud ,je genotypickou anomálií a pak je třeba zabránit šíření(třeba kastrací,nebo oddělením mužů od žen na dostatečně dlouhou dobu,dokud neodezní přirozená plodnost)a zabránit možnosti projevu tohoto znaku,(třeba izolací nebo zmrzačením).
Možných následků pro populaci,jako je třeba nedostatek prac.sil se není třeba obávat,neboť jako regulátor populace jsou jen epidemie,nikoli války a tím méně státní represe.
Teprve tímto vědeckým řízením společnosti,které je možné jen ve společnosti demokratické je možné naplnit pojem kultura v jeho pravém významu- pěstění.
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 01 bře 2008 10:34

Teda já nevim.Když někdo po dlouhodobém nervovém přetížení ve zkratu někoho zamorduje,tak by měli jeho rodinu,která s tím evidentně nemá nic společnýho,vyhladit?Nejsem psycholog a nevim jestli jsem předchozí reakce pochopil tak,jak byly myšleny,ale doufám že tohle vlákno nevidí široká veřejnost :roll:
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaS » 01 bře 2008 10:35

Text písničky Léčitel od Jiřího Schmitzera

Dobrý den. Jsem docent profesor Tečka, kandidát věd. Je mi 47 let. Jsem ředitelem C. V. A. N. a zároveň největší kapacitou v oblasti výzkumu nanotechnologií. Odborníci z celého světa ke mně jezdí na konzultace, eh protože jsem jedním z nejlepších nanopilotů planety a znám způsob, jak vyléčit každou nemoc. Nanobotem se vnořím do lidského těla a chorobu zničím od jejího zárodku. Bakterii po bakterii, vir po viru rozstřílím na padrť. Jsem bojovníkem uvnitř lidských těl, mým úkolem je pomáhat jednotlivci a zcelovat zdravou společnost. Zdravou společnost. Někdo by řekl, že je to prostě má práce, možná ostatní v C. V. A. N. to tak berou, ale.. troufám si říct, že v mém případě je to víc. Chápu to jako své poslání. A to nekončí ve chvíli, kdy si sundávám bílý plášť a odcházím domů. Já totiž neodcházím domů. Můj život je neustálý pohyb po černobílé šachovnici - ve dne jsem bílým králem, v noci černým střelcem.

Protože tak, jako mi dělá dobře, když odřezávám nemocnou a zkaženou buňku od té zdravé a silné, činí mi až nevýslovnou radost odstraňovat a odkrajovat parazity lidské, stojící na samém okraji zdravé společnosti, kteří jsou její přítěží a ostudou! Jsem velkým milovníkem čistoty a pořádku. Stejně tak jako lidský organizmus může být napaden bakterií nebo virem, je svět, ve kterém žijeme, také plný různých cizopasníků. Jsou to bezprizorní dýchači čerstvého vzduchu, lidé bez energie a bez nápadu. Lidé, kteří zabíjejí svým nicneděláním a pitím nejrůznějších jedů poslední zbytky zdravých buňek v mozku! Nejsou schopni být naší společnosti jakkoliv prospěšní... Jsou to lidé zkažení... Jsou to lidé, kteří páchnou! Takové nádory je třeba neustále odřezávat od zdravého jádra lidské společnosti, aby nedocházelo ke zhoubnému prorůstání. Je to neúnavný boj s virem. Je to nadnárodní sociální problém celé planety, který je třeba okamžitě řešit!

Vy ještě asi nechápete jaký boj tu bojuji a že ho bojuji za vás. A že jednou mi přijdete poděkovat! A když ne vy, tak vaše děti nebo děti vašich dětí! A právě pro ně je potřeba vytvořit čisté a zdravé prostředí. Cítím se být v tomto směru vyvoleným jedincem. Má duše se potěšuje... Zabíjím lidi - pro lidi! Nejsem nebezpečný šílenec, ale právě opak je pravdou! Já jsem jediný zdravě uvažující a o zdraví uvažující jedinec. ANO - jedinec! Protože jsem asi jediný, kdo to pochopil. Zbavuji vás těch hnusů. Jsem úklidovou četou... Jsem motor společnosti... Jsem - léčitel. Globální léčitel!

Lidská společnost je totiž také organizmus. Organizmus, který - je-li nemocen - je třeba léčit! To jsem jediný, kdo to pochopil? Copak jsem, copak jsem jediný, kdo ví, jak se má zachovat??? Nejsem blázen! Nejsem blázen, co se vymkl kontrole!! Já ne! To společnost se vymyká! Vymyká! Kdo je určen kázat, co je správně a co ne?! Copak nechápete, že pochybná morálka vede jen k záhubě nás všech? Vězte, já miluju lidi! Miluju zdravé lidi! Já miluju zdravé lidi! ZDRAVÉ LIDI!!!
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 01 bře 2008 13:17

maldigola píše:ano,občas se k podobným řešením už přistoupilo.V moderní době není možné ignorovat vědecké poznatky a úředník,který by to udělal musel by vzít zodpovědnost za to,že nezabránil konání další trestné činnosti.Je to totiž jeho povinnost-nejen řešit co se stalo,ale také tomu předcházet.
Takže víme-li,že tr.činnost je podmíněna geneticky,pak musíme zasáhnout odpovídajícím způsobem-Znak definovat,sledovat a eliminovat.
Na tom není nic krvelačného a je to i v zájmu těch,na kterých bude proveden výkon rozhodnutí (nechtějí se přece dopustit trestného činu). Tedy projeví-li se znak ve fenotypu,je třeba odstranit celého jedince,neboť nežádoucí genet.informace je v každé jeho buňce.Neprojevil-li se dosud ,je genotypickou anomálií a pak je třeba zabránit šíření(třeba kastrací,nebo oddělením mužů od žen na dostatečně dlouhou dobu,dokud neodezní přirozená plodnost)a zabránit možnosti projevu tohoto znaku,(třeba izolací nebo zmrzačením).
Možných následků pro populaci,jako je třeba nedostatek prac.sil se není třeba obávat,neboť jako regulátor populace jsou jen epidemie,nikoli války a tím méně státní represe.
Teprve tímto vědeckým řízením společnosti,které je možné jen ve společnosti demokratické je možné naplnit pojem kultura v jeho pravém významu- pěstění.
Úředník, který bude rozhodovat??? COŽE?????? Tak to teda ne! K ničemu takovému já svolení nedám. Objeví-li se nějaká podobná strana, nebo politik, který bude něco prosazovat, já jej volit nebudu!
Člověče, to, co tu hlásáte je už opravdu na hranici trestného činu. Zlikvidovat celou rodinu, protože někomu hráblo v hlavě a chtěl střílet po policistovi?
Naposledy taková zvěrstva prováděli v Německu za Hitlera.
Bezesporu si vážím Vašich znalosti z oblasti revolverů (viděl jsem Vaše fotografie v jiném fóru a komentáře se mi líbily), ale v oblasti morálky a potírání zločinu s Vámi opravdu nesouhlasím.
Jo, a abych nezapomněl: je několikrát dokázáno, že genetika a chování člověka ústící v trestnou činnost mají k sobě daleko a nezávisí jedna na druhé. Jedinou vy jímkou snad sexuálně motivované násilí, kde (pokud vím) ještě není vše zcela jasné.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 bře 2008 14:27

to o čem píšu se nazývá eugenika a vývoj společnosti povede přes archiv genofondu obyvatelstva k jeho plánovitému množení podle zadaných kriterií.Nazírání na trestnou činnost pak bude úplně jiné,bez soudů a rozsudků,dokonce zcela bez trestu,vždyť komu co vyčítat,když k tomu co dělá byl determinován.Tím se celá společnost zbaví morální i finanční zátěže s tím spojené.Bude stačit prostá bezbolestná eliminace vadných jedinců a po pár generacích nebudou už lidé vědět co je vězení ani zločin.
............ovšem to platí jen,je-li jak jsem kdesi četl,zločin opravdu geneticky determinován,protože pokud není,jak říkáte vy,tak je to co píšu blbost.
Odpovědět