Mesto Litvinov-jeho folklor a udalosti (zatim beze zbrani)

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 28 lis 2008 12:00

Nedávno jsem četl na iDnes rozhovor, kdy se čtenáři ptali a Stehlíčena odpovídala.
Jedná jeji odpověď byla vpravdě luxusní...no posuďte sami (volně podáno):

Otázka: Pani Ministryně, kdo zničil panelák, který byl vidět v televizi při záběrech z Litvínova?

Odpověď: Víte, ten panelák je tam už velmi dlouho.

To už bylo moc i na mě.

Pánové, autocenzura a všudypřítomný rypák velkého bratra mi nedovoluje napsat, co si opravdu myslim a co by bylo řešením tohoto problému. Jednou snad doba dozraje...


Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 28 lis 2008 12:53

to si pis ze dozraje, uz aby to bylo. vcera bylo pozde.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 28 lis 2008 16:47

Taky bych si moc přál, aby dozrála hoši, ale jste na omylu, bohužel nedozraje včas, to spíš budeme rýt držkou v zemi, jak zpíval Karel Kryl.Obzvlášť, když do toho bude kecat EU. Pár takovejch lisabonskejch smluv a budeme jen srážet podpatky a ty líný prasata se tady budou jen povalovat a řvát.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 28 lis 2008 17:01

Přesně.
Hellraiser17
Příspěvky: 59
Registrován: 01 lis 2007 17:32

Příspěvek od Hellraiser17 » 28 lis 2008 22:50

je to nezkutečný, ale je to tak, dneska jsem ji zrovna slisel v rádiu a po 10ti minutách z ní nevypadlo kloudný slovo. mimoto je zvláštní jak tito "zastánci" lidských práv neviděl a nemluvěj o tom špatnym co ti nepřizpůsobiví očané dělaj.
Umarex 850 Airmagnum + optika 8-32x44, Gamo Hunter 440 + optika 6x42, Lov 21
stanfu
Příspěvky: 143
Registrován: 31 bře 2007 10:43
Bydliště: Karviná

Příspěvek od stanfu » 29 lis 2008 00:37

O cikánech se starostou Chocně ... To nemá chybu !!!!!
Realita z rádia - 100 bodů pro starostu ...
Choceňští Romové si stěžují, že mají doma zimu, a že město MUSÍ ZE ZÁKONA
svým občanům zajistit teplo.
Na otázku redaktora: "Proč jim netopíte?" odpověděl starosta:
Pane redaktore, když pominu to, že za teplo neplatí, tak Vám musím sdělit,
že jim netopíme proto, že se jim ve spánku v letních měsících ztratily
radiátory!"
:-) :lol: :lol:
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 29 lis 2008 17:57

Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 29 lis 2008 23:30

Zdravím pánové,

četl jsem tady zmínku o paní "ministryni". No popravdě mám na ní názor takový, že by mohla táhnout to prdele odkud přišla a dělat si tam pořádek v lidských právech, jsem na ní totálně alergickej když promluví s tím směšným přízvukem. Je to smutný že v ČR musí dělat ministryni nějaká ruska nebo z jaké je prdele.

Co se Litvínova týče, tak doufám, že tam dostane ta špatná strana řádně na frak. To co si tady nepřízpůsobivý dovolujou je fakt šílenost. Včera mi volal švagr co má syna tak do páté třídy že jel tramvají ze školy a přistoupilo k němu pět malejch zmrdů cikánskej a že prej ať navalí mobila a peníze. Když nechtěl dát tak prej jeden z nich vytáhl plynovku a malej klučík jim ten mobil a prachy radši dal. Lidi v tramvaji jen koukali a hlavy otáčeli jiným směrem. O co chcete s těma hajzlama malejma dělat? Můžete tak leda hovno, jejich rodiče je k tomu návádějí protože vědí že jim se nic stát nemůže.

Občas jedu tramvají a zadaří se mi že do ní nastoupí bandička sedmi osmi cikánů ve věku okolo 12 - 15 let a dělají šílenej bordel, hold jak se doma chová matka a fotr tak se chovaj tyhle malí zmrdi, takže jako hovada...
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 30 lis 2008 11:55

Jen pro upřesnění ona je doktorka medicíny, narodila se v Alma Atě v Kazachstánu a české občanství má od roku 1992, do politiky se začala míchat v roce 1998 a po 10ti letech je ve vládě. V ČR je od roku 1988 tedy 20let. Proto mě osobně uráží, že nemá ani náznak toho, že by se snažila odstranit ten svůj přízvuk a otřesné vyjadřování. Tohle je obecně u nás móda, dělat si kariéru na šišlání a žvatlání, viz třeba Anife Vyskočilová a Chantal Poullain. Martinu Tankweyovi bych to ještě odpustil, ten je aspoň občas vtipnej :)
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 30 lis 2008 21:33

jo,to jo,narodila se v Kazachstánu,ale jako Ruska.Jistě je pro Rusy dobré mít v české vládě svého člověka,aby na to ta Zubová nebyla sama,než se tam vrátí Paroubek,že...
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 pro 2008 20:50

Hm.
tenhle business přesunu nepřizpůsobivých z drahých bytů kde zbyli z bolševizmu do levných v upadajících oblastech funguje nejenom mezi Praha/Žižkov - Litvínov/Janov,

ale třeba i mezi donedávna prosperující a proto drahou Mladou Boleslaví a zapadlými prdelemi jako je Mimoň, třeba. Tam taky realitky (pražské, představte si to) skupují domy a místní radnice s hrůzou zírá, co za nepřizpůsobivou zvěř si to s dopomocí gramotného pracovníka realitky
chce u nich zaregistrovat trvalý pobyt. Centrum Mimoně už není bezpečné ani za světla: všude početné rozvalené hordy indo-čechů zjevně práceschopných nezaměstnaných + jejich početných mláďat co by měly být ve škole, lahváče lemtajíce, teskné písně zpívajíce, prodátorským pohledem monitorují co kde ukrást - třeba jen do sběru.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 pro 2008 21:40

Tak schválně, jestli mne to nezmátlo.
Rozeznal jsem tyto nezávislé skupiny:

1. prostí nepřizpůsobiví, jež z bolševizmu zbyli v lukrativních domech: ti se stěhují z atraktivních čtvrtí a nechávají se okrást o většinu rozdílu v ceně; na novém teritoriu se chovají jak jim přirozeno: tj.: průběžně fetují a kradou místním bílým, za což sklízejí nenávist a (zatím jalové) hrozby násilí

2. předáci nepřizpůsobivých: profesní zločinci živi z lichvy-vydírání, prodeje drog, ekl-prostituce - tj. bohatnoucí z poškozování až ničení vlastního etnika, kteří se notně napakovali za pomoc při exodu do Janova; násilí fašistů se nebojí, protože není zaměřeno na ně.

3. ostatní nezapojení prostí romové, kteří s hrůzou sledují, že se nenávist ke přestěhovaným nepřizpůsobivým zaměřuje i na ně - aniž by si ji tentokrát zasloužili

4. cigánští utečenci, co do Kanady a jinam utíkají nikoliv za lepšími sociálními dávkami - ani před útiskem rasistických bojůvek skinheadů (a samozřejmě už vůbec ne za prací), ale před častými nakládačkami od mlátiček cigi-lichvářů, u nichž se zadlužili tak, že na zplácení dluhu celé sociální dávky jdou okamžitě převodem rovnou k lichvářům a ani to nestačí. Takže musí průběžně krást tak moc, že už to nestíhají, jsou pravidelně mláceni a tak utečou za moře kam na ně nedosáhnou, kde mohou začít odznova a my obdivujeme tu odvahu jít do nejistoty - ale ona je to vlastně zbabělost útěku před následky své tuposti a parazitismu.

5. centrální romští a romofilní politici - naprosto nepodstatní, kteří nemají žádný vliv a pokouší se vše překroutit, aby to vypadalo že to způsobují oni a dokážou řídit co si usmyslí. Jalově kvákají naprázdno a vnímat je jest marněním času

5. (bílí) Business-mani z realitek: ti se prostě jen (legálně) napakovali na transferu - a ještě se chvíli pakovat budou, dokud to vše nepřestěhují; část zisku rozdělili svým kriminálním pohůnkům z cigi-kriminálníků + na úplatky lokálním politikům aby nepřekáželi

6. bílí lokální politici: kteří si za úplatky aby realitkám nepřekáželi, mohli koupit nejméně vilu v daleké bezpečné čtvrti, což ukonejší jejich žal nad tím, jak pomohli zdevastovat a zrpznit původně své město až celý region

7. policejní manageři (vyšší důstojníci): kteří se snaží nenechat se chytit při čemkoliv, co může být prezentováno jako chyba - ani činnost ani nečinnost, takže jsou místy nečinní z obavy osočení z rasizmu, místy svými nejvěrnějšími připravují provokace a podstrkávání falešných záminek k akci, aby bylo nezpochybnitelné - a docela je chápu.

8. řadoví policisté: z nichž většina svou práci odvádí korektně až perfektně, s razancí kterou je těžké snést, ale při pohledu z dálky už dává smysl; i když jsou mezi nimi taky kreténi, kteří mají rádi násilí a krev;

9. mladistní fašisté & skiheadi: převážně nenásilní naivní idealisté kterým imonuje, že mohou být místními vnímáni jako paladinové-zachránci a zatím vlastně ani nevědí do jak krvavých procesů vlastně lezou; v dohledné době možná někoho z nich cigi-kriminálníci zavraždí ale nemyslím, že by je to zastavilo - spíše to stmelí ostré jádro, které přejde od jalového házení kamenů také ke guerilovému zabíjení.

10. česká veřejnost, která to zatím vnímá jako jalový bulvár

11. novináři, kteří hledají bulvární senzace
a nebo mlčí, protože na tohle nebyli připraveni a neví co dělat

12. a až na posledním místě jsou lidé z Janova a Litvínova, kteří se jednoho rána z hrůzou probudili vprostřed post-apokalyptického smetiště kde řádí násilí, drogy, gangy, beznaděj a hrůza. A sledují, že jsou všem lhostejní, každý chce jejich neštěstí použít jen ve svůj prospěch - že v tom jsou sami.


Zamotané klubko o nejméně tucku vláken, vzájemně k sobě slepených.
Jak ho rozmotat - aby si vlákna neublížily? Já nevím a ani neznám nikoho kdo ví.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 02 pro 2008 05:08

kayakero: Obyvatelé Janova (a dalších podobných sídlišť) mají pouze jedinou možnost. Ozbrojit se (palnou zbraní a pochopitelně legálně).
Jakkoliv to může znít "radikálně" je to jediná cesta z jejich sraček.
Jistě by drtivá většina z nich splnila podmínky zákona. A představte si ten efekt, kdyby se po Litvínově rozkřiklo, že VŠICHNI zákonadbalí občané Janova mají zbrojní průkaz a každý nosí u sebe pistoli.
Tohle by bylo pro ty nepřizpůsobive kryply jako rána do koulí.
Pochybuju, že by se pak někdo dovolil vysrat se mi přede dveře, když by věděl, že hned za dveřmi je opřená broková pumpa se sedmi knedlíky.

Shrnuto: Pokud jim chce někdo pomoct, nechť zorganizuje kvalitní osvětu (třeba jen vylepením letáků na sloupy). Osvětu ve stylu co je to ZP, jak začít, oprávněné použití zbraně...atd.
Jsem si naprosto jistý, že pokud terorizovaným obyvatelům někdo ukáže cestu, půjdou po ní..a rádi.

Samozřejmě je třeba vidět i další důsledky. Spousta slušných lidí tam je psychicky na dně. Takže než by se informace o zbraních mezi cikány dostatečně rozšířila, zřejmě by jich několik (těch cikánů) v důsledku neznalosti nových poměrů umřelo. To se nedá nic dělat
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 pro 2008 09:59

Pokud by se začali ozbrojovat,tak věřím v urychlenou úpravu zákona a masové odzbrojování,naši politici mají na všechno svůj názor a své postupy na jeho prosazení.Ryba smrdí od hlavy ne od Janova.Janov je důsledek nikoli příčina. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 02 pro 2008 10:05

Příteli Frenky, tohle by dopadlo úplně jinak. Nelze si jen pořídit zbroják a zbraň. S tou zbraní se musí cvičit a střílet, jinak je na ho..o. To bohužel značné procento současných majitelů zbrani rovněž zanedbává. Takže by se tihle lidi stali potenciálními "dárci" zbraní druhé straně a sami by se dostali do značných osobních problémů. Aby to tady nedopadlo jako na mexicko - americkém pohraničí, kdy vzali vigilantes spravedlnost do svých rukou, musí jednoznačně zapracovat státní složky. Ty nemohou dělat etnické rozdíly, protože všichni jsme Češi, jelikož to máme napsáno v dokladech v kolonce st. občanství. Kdo to tam nemá, toho řeší cizinecká policie. Pro všechno obyvatelstvo žijící na českém území platí české zákony, tudíž konkrétní práva, ale taky POVINNOSTI. Kdo je odmítá respektovat stává se občansky neposlušným, resp. nepřizpůsobivým (a je jedno, jakou má barvu - může bejt třeba puntíkatej). Je věcí osobní statečnosti zákonodárců, vykladačů zákona (právníků) a složek zákon vymáhajících (soudy, policie), aby se nedali zastrašit výkřiky o rasismu ze strany těch, které tohle řvaní živí nebo kteří jej mají jako hobby nebo těch, kteří jsou "nezúčastnění" protože se jich tenhle problém osobně nedotýká, jelikož žijí za hradbou politické nebo majetkové nedotknutelnosti, a aby měřili všem stejně dlouhým, stejně rovným a stejně tvrdým metrem.V případě, že tohle fungovat nezačne, vezmou lidi spravedlnost do svých rukou a pak to bude mazec na všech stranách, protože do toho zasáhnou oficiální represivní složky a odse.e to zas spousta relativně nevinnejch. Tohle by nám mělo být jasný, až nás zase po čase pustěj k volbám a kandidáti budou po náměstích vykřikovat svá předvolební provolání a nebát se jich zeptat na jejich pohled na řešení téhle problematiky a následně si podle toho vybrat.
Samozřejmě, že zbraň v rukou obránce, kterej ví, jak ji použít při NUTNÝ obraně je dostatečně pádnej argument, ale ruku na srdce, kdo z nás, co ji nosíme, se v daný chvíli nepos.re a bude schopen ji skutečně použít s veškerými důsledky z toho vyplývajícími?
Odpovědět