mam koupit mark 23 ?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

venda

mam koupit mark 23 ?

Příspěvek od venda » 06 úno 2006 13:17

mam si zakoupit mark 23? sem docela bezradnej nemam nazory na tuto zbraň


Doogs

Příspěvek od Doogs » 06 úno 2006 13:25

Ne,je to velkej krám,jsou lepší .45tky.
venda

Příspěvek od venda » 06 úno 2006 13:55

no, ja z dostupnejch informací a že jich neni moc, se mluví v superlativech tak čím to . a když jinou, tak jakou? všechny 45, ktery sem zkoušel tak byli , no možna sem ja špatnej střelec , ale dost nepřesné, chaoticky chod, váha,počet nábojů, spolehlivost a vneposlední řadě ergonomika a dílenský spracování. Proto ted mark 23, ktery je vic než osvědčenej, ale kdo ví? Každopádně děkuji za odpověď
venda

Příspěvek od venda » 06 úno 2006 14:02

spiš me zajima chovaní při střelbě mchanická odolnost. manipulace vůbec tak nějak z praktického hlediska použitelnosti
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 06 úno 2006 14:20

Ta pistole vypadá docela dobře, ale za $2500 si myslím jsou lepší...
venda

Příspěvek od venda » 06 úno 2006 14:41

vypada dobře? vzhled me nezajima " v podstatě" střílel nekdo ste pistole?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 06 úno 2006 15:16

No právě vzhledem k té ceně pochybuji, že ji někdo má. Ale možná, že jo, když ji někdo chce ať si ji koupí.
Ty ji opravdu budeš kupovat?
Zkus se podívat třeba na nějaké zakázkové STI.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 06 úno 2006 21:32

Takže od začátku,jáké 45 jsi zkoušel?
venda

Příspěvek od venda » 07 úno 2006 08:59

předem zdravim a 45 sem zkoušel nahodile na střelnici a strkali mi do ruky jednu pistol za druhou , zkrátka absolutní nesmysl, nicméně glocka si s ničim nespletu a revolver SW už vůbec ne, ale dalších 5 zbraní už sem neřešil. nejvíce se mi střílelo z glocku ale chci něco kovovýho ,plastům se zatim nepřišel na chuť.
Decoy
Příspěvky: 203
Registrován: 24 srp 2005 17:30
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Decoy » 07 úno 2006 10:28

venda píše:předem zdravim a 45 sem zkoušel nahodile na střelnici a strkali mi do ruky jednu pistol za druhou , zkrátka absolutní nesmysl, nicméně glocka si s ničim nespletu a revolver SW už vůbec ne, ale dalších 5 zbraní už sem neřešil. nejvíce se mi střílelo z glocku ale chci něco kovovýho ,plastům se zatim nepřišel na chuť.

No já nevím, školy nemám, ale není ten Mark 23 taky z PVC? Aspoň trošku?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 úno 2006 10:45

:lol: Jóo, je to bakelit. :lol:

2venda:
Když už se o tu zbraň zajímáš, tak prvně aspoň použij google nebo se podívej na nějakou fotku. Pak si projdi prodejny, kde si ty zbraně můžeš osahat a potom si něco vklidu půjč na střelnici.
A pak se teprve ptej jestli se ti vyplatí koupit pistoli za cca 80 000,-

Obrázek
Evangelium podle Mark23

Příspěvek od Evangelium podle Mark23 » 07 úno 2006 11:18

venda píše:vypada dobře? vzhled me nezajima " v podstatě" střílel nekdo ste pistole?
Vzhledem k ceně a určení této zbraně z ní asi moc lidí nestřílelo. A co chcěš taky slyšet? Zmáčneš poušť a z hlavně vyletí knedlík. Prý se dá půjčit u Ondry.
Já při hodnocení pistole postupuji takto:
Na co Mark23 použiju?
1. sportovní střelba - neznám žádnou sportovní disciplínu, kde by mi tahle pistole přinášela nějakou výhodu, u některých disciplín by se ani nevešla do pravidel

2. střelba pro zábavu - stejně si užiju se zbraní za poloviční cenu, vlastně užiju si více, protože mi zbude na spoustu nábojů

3. obrana, skryté nošení - tak to už snad nikdo nemůže myslet vážně!

4. zvýšení osobní prestiže, mít něco, co jiný nemá - taky špatná volba, laik mark23 nerozezná od jiného podobného krámu, znalec zase ví, že jsou prestižnější zbraně

Napadá mě jen jediný důvod - chci si hrát na příslušníka speciální jednotky. V tom případě jsem pro zavedení povinných psychotestů
venda

Příspěvek od venda » 07 úno 2006 11:36

no abych pravdu řekl je to taková záhada, nikdo neřekl nic konkrétního chodíme tu kolem horké kaše, nikdo asi neví co je to za pistoli, pokud jde o dokumentaci sem plně obeznámen.muj bratranec se narodil v německu a je 5 let u vojáků, náhodou sme se o tom bavili a když sem řekl, že tu stojí 50000 Kč tak se zasmál a řekl, že je levná a kdo z ní střílel prej ví, že spolehlivějšího nic v ráži 45 není. " jinou záchranou brzdu bych si nikdy na stehno nedal " proto sem začal o ní uvažovat. :)
mark 23

Příspěvek od mark 23 » 07 úno 2006 12:04

No tak vidíš nakonec to všechno víš, tak si ji kup!
venda

Příspěvek od venda » 07 úno 2006 12:11

du do toho zkusim ji, a když to bude ok, kupuju . díky za názory všech. ps: vždycky si mužu pořidit CZ85 nebo siga . nazdar všichni
Odpovědět