Malorazky,malorazkove strelivo a debata o nich

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 24 bře 2008 18:56

Kdyz trefis 10X .. srdce je zpet :) .. natoz kdyz strilis do souteze treba 30ran a predposledni spadne a zku... celej zavod - stoji to za to? .. to by mi urvalo srdce..

Jinak ohledne toho streliva co psal Golf - Nike jsem jednou take zkusil a dost jsem se pobavil .. bylo to jak simulace raketometu .. nedal se trefit terc :)


Uživatelský avatar
TURBIAK
Příspěvky: 185
Registrován: 29 lis 2007 23:23
Bydliště: Bar pod bocianom :)

Příspěvek od TURBIAK » 24 bře 2008 19:06

a to mozte byt radi ze nezijete na slovensku :lol: :lol: :lol: to by sme museli ratat vsetko minimalne krat 1,35 8)
Optimisti sa učia po anglicky.....pesimisti po čínsky....My realisti sa učíme strieľať
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 24 bře 2008 19:24

Sidewinder píše:Kdyz trefis 10X .. srdce je zpet :) .. natoz kdyz strilis do souteze treba 30ran a predposledni spadne a zku... celej zavod - stoji to za to? .. to by mi urvalo srdce..
Povidej mi o tom. :-)

Jinak mne docela dobre strili z 456 Lapua HP subsonic
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 bře 2008 19:44

shiva: tak to si piš :lol: já ji mam fakt pro radost a pro levné střílení ale až bude optika tak zkusim i nějaké TOP s dioptrem a mnou to je škoda peněz
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 bře 2008 20:04

Pro Golfa : zkus sypacky Magazine a budeš spokojený jak s cenou tak přesností. Sem tam něco ulitne jinak jsou velmi přesné. Sám Velký Sportovec s nimi střílí tréninkově na soutěž bere R 50 :)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 bře 2008 20:06

kurna jsem lama ale co je R50 ?

Jo ty Nike jsem vzal jen tak ze zvědavosti byla tam poslední krabka :D škoda že nemaj i Adidas :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 bře 2008 20:14

R 50 jsou náboje 22 LR velmi oblíbené mezi střelci . Jinak Nike je neobyčejný šmejd. Neber nekupuj leda že by jsi chtěl udělat dobrý skutek ..
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 bře 2008 20:15

R50 je přimo název ? Cena ?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 24 bře 2008 20:15

Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 bře 2008 20:25

už jen ten obrázek vypadá kvalitně natož to střelivo :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 bře 2008 20:36

Velmi Správně. Obrázek má nádhernou grafiku náboje jsou vysoké kvality a cena příznivá :)
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 24 bře 2008 22:07

Já teda patřím do kategorie střelců, kterým přijde 2 cm rozptyl na 50 m jako velice dobrej výsledek. A jediný střelivo, se kterým se toho opravdu nedá dosáhnout, jsou vlašimský standarty. To jsou opravdu vyhozené peníze. Jinak se spokojím s čímkoli, hlavním kritériem je pro mě cena. Mám tudíž v oblibě všeljaká ta ekonomická balení. Teď jsem třeba v Bara HK narazil na balení 500 ks CCI blazer za pětikilo, no nekup to. Jsou to podle mě solidní náboje. Rovněž mohu doporučit další výhodná balení 500 ks od Federal a Winchester. To pak člověka hřeje u srdce, rána korunu...

Z těch dražších nábojů potom velmi pěkně lítaj RWS Subsonic nebo PMC moderator. Ale jak říkám, nejsem žádnej "malej ostřelovač", nečekám od střelby zázraky.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 25 bře 2008 07:24

Moje náboje by Tě zahřály u srdce ještě víc, protože by jsi je neměl za korunu ale zadarmo. Mám tak stovku možná i dvě nábojů Nike a Remington. Sice jsou to polofunkční atrapy ale když u Tebe rozhoduje cena, tak ta je bezkonkurenční :). V případě zájmu do SZ.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 25 bře 2008 07:34

Účel světí prostředky :lol:

Taky nemam na to, abych o treninku strilel R50-ky, nasel jsem dobrou serii Geco Pistol, strileji super i kdyz obcas nejaka rana zazni tak nejak "jinak" a rana je mimo ostatni grupu, ale jsou levne a tak jich muzu vystrilet kolik chci.. Pro trenink je to fajn..

Ale vyrazit na zavody, na ktere trenujete dlouhy cas a mate s kamarady pekne "vyhecovano" .. zaplatit cestu, jidlo, startovne .. a pak to podelat diky spatnym nabojum, to nechci - nehledne k tomu, ze zavody nebyvaji na vic jak jednu krabicku naboju, a to si snad muze dovolit kazdy.

Jinak se priznam, ze ta petikoruna za R50 mi prijde jeste unosna, ale vic bych davat nechtel, takze jsem Eley Tenex a nebo Lapua Midas ve sve pusce radeji jeste nezkousel .. kdyby to totiz strilelo lip nez ted, vim na 100% ze bych uz nic jinehoi nechtel :lol:

Ale kazdy ma jinou strategii .. treba Honza Tesar, vitez poslednich nasich zavodu v MaO, strili i na treninku R50. Rika ze se nebude rozcilovat s necim horsim .. ale je fakt, ze trenuje mene a padne mensi pocet ran.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 bře 2008 10:15

:o Co to je bezkonkurenční cena? Nike budou asi fakt šit, viz Sidewinderův test na jeho tránkách.

Je jasný, že na závody bych do nábojů byl ochotnej i tu pětikorunu investovat. Jenže i ta nejlepší munice by ze mě neučinila konkurenceschopného, když slýchám, jak vy, malí ostřelovači, trefujete na 100 metrů to co já stěží na padesát :wink:

No nic, já jen měl potřebu sdělit svůj názor, poněvadž všichni střelci nejsme vrcholoví sportovci. :roll:

A budete se divit, ale znám dost lidí, který za kvalitní střelivo neváhaj označit vlašimský standartky...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Zamčeno