mala pistole

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vladimír

malá pistole

Příspěvek od Vladimír » 28 pro 2005 20:55

Dobrý den,
začal jsem se rozhlížet po nějaké malé pistoli na denní nošení. Už jsem sahal po Kevinovi, když jsem zabloudil na prodej na těchto stránkách a zaujala mě nabídka CZ 2075 RAMI za zajímavých necelých 6000. Jde o typ bez záchytu. Zatím jsem měl jenom dva revolvery, tak mě nekamenujte, ale chápu to tak, že po vyprázdnění zásobníku nezůstane závěr v zadní poloze. Pokud plácám hovadiny, uveďte mě prosím do reality. Pokud je to tak, vidíte nějaké zásadní nedostatky tohoto systému? Ta cena je vyloženě podezřelá. Počítám opravdu pouze s nošením, jednou za měsíc 20 ran na osvěžení návyků.
Díky za odpověď


cityshark
Příspěvky: 101
Registrován: 02 lis 2005 23:24

Příspěvek od cityshark » 28 pro 2005 21:18

Jako nedostatek to nevidim. Me to dela bouchacka taky, kdyz do ni nacpu zasobnik, kterej tam nepatri :)

Akorat musis bud pocitat, nebo si nakonci dvakrat "cvaknout naprazdno" a zatahnout za zaver, abys poznal, ze je vse OK a nejde o zavadu zapalky.
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 28 pro 2005 23:59

Jak říkáš, vypadá to hóóódně podezřele. Je to sleva nějakých 12000,- což je opravdu moc.
Každopádně to musí být nějaké staré zásoby(taky tam nepíšou, že se jedná o nové kusy), RAMI v tomhle provedení (bez záchytu) už zbrojovka nějaký čas nevyrábí. Teď se dělá jenom se záchytem, rám v hliníku a v plastu. Jinak to chápeš správně, po vystřelení posledního náboje zůstane závěr v přední poloze. U pistole tohohle typu v tom nevidím problém. Pokud jsou to dobré kusy, tak za ty prachy je to zadarmo. Ale s Kevinem taky určitě neprohloupíš.
Uživatelský avatar
Svaťa
Příspěvky: 311
Registrován: 23 srp 2005 18:35
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Svaťa » 29 pro 2005 08:18

Nechci vypadat, že lobuji za Kevina, ale málo váží, chová se celkem kulturně, do 10 m, pokud bys ho musel požít, bohatě stačí.
Vzd. pistole: FWB 65, LP 2, LP 53, CP 2, Webley, Anschütz..., zkrátka klasika a historie.
Dospělé krátké: PP / PPK, HSc, 2 x perkus
Přivítám kontakty na sběratele vzd. pistolí.
Odpovědět