LUVO CUP 14.9.2013 - hlavni cena puska LA-15

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Millitia
Příspěvky: 67
Registrován: 01 srp 2008 15:41
Kontaktovat uživatele:

LUVO CUP 14.9.2013 - hlavní cena puška LA-15

Příspěvek od Millitia » 18 črc 2013 22:12

SSK Hovorany ve spolupráci s firmou LUVO Prague Ltd. a firmou Gundrak pořádá dne 14.9.2013 sportovně-střeleckou soutěž - mířená střelba z pušky LA-15 v ráži 7,62×39, dioptrická mířidla, na 50m (13 ran/15 min.) a pistole ČZ TT45 v ráži .45 ACP na 25 m (13 ran/15 min.). Nejhorší 3 rány z každé zbraně se odečítají jako nástřel. Hodnotí se konečný součet bodů z pušky a pistole.

Hlavní cenou je puška LA-15 v ráži 7,62×39 v ceně 46 575,- Kč. Podmínkou účasti je pouze platný zbrojní průkaz z důvodu možnosti převzetí hlavní výhry. Startovné 500,- Kč zahrnuje zapůjčení zbraní i střelivo. Ochranná sluchátka, brýle a pozorovací dalekohledy budou k zapůjčení v omezeném množství.

Přihlášky zasílejte na email: sskhovorany@seznam.cz s předměten LUVOCUP, v textu uveďte jméno a příjmení

Videopozvánka a propozice zde:
http://www.sskhovorany.cz/index.php?typ=MNA&showid=79


Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: LUVO CUP 14.9.2013 - hlavní cena puška LA-15

Příspěvek od Matěj » 06 srp 2013 14:17

Účastnil jsem se letos závodu LUVO CUP na střelnici v Nečichách.
Když pominu cenu startovného, která byla v Nečichách 250 a tady 500, což se mi zdá sakra dost, zbraně střílené v závodě - nic moc.

Pušky byly opravdová kopyta. Některé byly seřízené tak, že jinak skvělý soustřel se nacházel cca 20 centimetrů nahoře od středu terče. Proč pustil výrobce tohle k závodu ?
Dobrou prezentaci tímhle určitě nedosáhl.

Pistole pěkná, slušně zpracovaná, ale opět neseřízená.
Měl jsem dokonce štěstí, že jsem musel přenášet zhruba 30 centimetrů, abych byl v černém.
Schválně jsem si počkal na dalšího střelce, který vyfasoval tu "mou" pistoli a bylo to úplně stejné, takže ruce ani oči nebyly "volšový". Spíš ta pistole střílela za roh.

Samozřejmě, že někdo vyhrál a někdo byl poslední. Nebyl jsem ani jeden z nich, ale udivilo mě, že i hodně dobří střelci, se umístili hluboko pod stupni vítězů.

Pak jsme o zbraních zapůjčených do závodu debatovali a většinou jsme se shodli, že takhle připravené zbraně, neprezentovali výrobce nijak výborně.

Je otázkou, zda se výrobce polepšil, nebo zda bude pro mnohé závod za 500 spíš nemilým překvapením.
Odpovědět