Lovecke kolo

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Nm

Příspěvek od Apevia » 09 kvě 2008 21:46

Ne. Je to podle druhu, omlouvám se. Když je to dlouhá baterka, tak tam smí být přilíceno, ale při krátké-klasik baterce NESMÍ být zalíceno. Já mám teď už radši nahození po povelu-při výletu, než zalícení předtím. Dřív-ze začátku jsem měl radši nahozeno, bál jsem se o ramenu. Střílím vše 24g a o rameno se teď už nebojím, jo, občas mám šlic, ale nebolí to, pokud to není extrémě špatně nahozeno....
Teď ale otázka na Vás, jak to vidíte s těma ocelákama? Skeet-ů mám už poslední bednu, tak budu muset koupit. Jde to s nima v pohodě? Je rychlejší nebo pomalejší? (myslím si, že by měl bejt rychlejší, stejná velikost ale nižší váha). Díky....


Cogito ergo armatus sum.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 10 kvě 2008 06:09

S ocelákama si nelam hlavu. Furt střílej olovem, ocel bude povinná pouze při lovu vodního ptactva, tuším někdy kolem roku 2010???
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 10 kvě 2008 18:19

Osobně sem s nima moc nestřílel, protože mám ješte dostatečný zásoby... Ovšem jak mluvím s chlapama co snima střílej tak na bližší holuby jsou lepší mají větší energii ovšem na vzálenější holuby 30-40m už ztrácej a hůř holuby rozbíjej.. Já co sem si je mohl vyzkoušet, tak sem rozdíl nepoznal..

Oceláky jsou levnější, proto není špatný o nich přemejšlet (beru SB), jinak se i olovo nechá sehnat za 4.5 - 5Kč

Jinak samozdřejmě na trapu mám přilícíno, přide mi to lepší než nahazovat jako na skeetu..
-- Life is pain --
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

J

Příspěvek od Apevia » 10 kvě 2008 20:21

Jj , mě jde hlavně o cenu. Jinak by to nevadilo.
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět