LOV 21 - fandove a znalci, podelte se zkusenostmi pls.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
pazuzu

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od pazuzu » 28 říj 2019 10:17

shadowmage píše:
26 říj 2019 08:26
No taky jsem to loni udělal, přesnost nové byla o něco horší než dřív, ale když se zaběhla tak si to sedlo. V balení jsou dva propichovače stejného typu, tedy 8g a nebo 12g bombičky. Vzal jsem na ty české, kdybych chtěl kupovat ty drahé, mohu si vybrat z mnohem více pistolí, dražších i levnějších, přesnějších, silnějších, se zásobníkem...
Nakonec stejně plním z kyvety přes nástavec, co vyráběl Drulov. Protože ty osmigramové jsou opravdu nehoráznej rezavej shit. A jelikož nové výrobky na 8 gramů výměnné bombičky se prakticky nedělají, těžko je někdo začne dělat v nerezu, navíc se málo kupují, dlouho leží a tak jsou vevnitř více zrezlé než dříve (ale to je můj subjektivní dojem)
Dekuju, to mě právě sejří že tam nedávají už automaticky propichovače ruzneho typu, a nebo 2 na 12g, co to je za vymysl v dnešní době dostat dva na starý 8g bombičky, fakt nechápu. Jinak měl se kdysi made in czechoslovakia a ta střílela super. Nevím co mě to v popadlo ale strašně se těším až si zastřílím:)

VlaKal

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od VlaKal » 28 říj 2019 19:47

LOV 21 byla moje první sifonovka v r.1989. Koupil jsem ji tenkrát v koženkovém kufříku, kde byla forma z PVC a tam byly prolisované úložné přihrádky pro pistoli, kulatou krabičku pro diabolky Kovohutě Příbram :D a pro dva propichovače na sifonové bombičky. Pamatuji, jak rodiče neustále hledali naplněné bombičky na sodovku, když přišla návštěva, protože jsem je všechny vypotřeboval na LOVku. Dneska jí mám také (novou), ale už jen z nostalgie. Mnohem lepší volbou je vzduchová pistole SPA Artemis CP-1M za podobnou cenu a verze se zásobníčkem CP-9M nemá chybu i když je dražší. Mám ji také, je velmi přesná, lépe se drží, lépe vypadá a je s ní větší legrace, výkonově jsou totiž srovnatelné, nebo-li nejsou ošizené, co se týká výkonu. :D
Odpovědět