LOV 21 - fandove a znalci, podelte se zkusenostmi pls.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
K@rlos
Příspěvky: 16
Registrován: 30 bře 2008 10:57

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od K@rlos » 26 úno 2017 20:30

Tak jsem si taky jednu bazarovku na tréning pořídil.
Zatím jsem ji zkusil jenom v garáži na 5 metrů. Mířidla jsou tragický, světlo bylo bídný a střelivo příbramský diabolky.
Stříleno ve stoje 6 ran jednoruč a 6 ran obouruč- na ty podmínky spokojenost.
Přílohy
terč-5m.jpg


Dimmu Borgir
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2017 12:40

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Dimmu Borgir » 14 bře 2017 12:47

Ahoj všem, jsem zde fungl nový, zakoupil jsem synovi LOVku a chtěl bych se vás zeptat na radu, jaký kolimátor pořídit. Byl bych rád, kdyby šel namontovat místo zadního hledí, pár úprav jsem zde viděl, ale nikdo neradil konkrétní typ kolimátoru.

Střílím s pevnými mířidly na zahradě, na vzdálenost 16 m, na magnetický terč s kňoury. Dávám tak 7 ran z deseti :-) Pistole mě velice baví, je to střílení za pár kaček. Kolimátory jsem našel nějaké na aliexpress, za vcelku rozumné peníze. Otázka je, zda něco podobného stačí? Děkuji za vaše rady a tipy.
Coffin
Příspěvky: 120
Registrován: 03 bře 2014 23:17
Bydliště: u Olomóca

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Coffin » 16 bře 2017 20:21

Tak u mě je to takhle
download/file.php?id=31582&mode=view

Měl jsem nasazenej i Mini Red Dot . Sice vzhledově je pěknější ale Valiant je přesností někde jinde.

download/file.php?id=32185&mode=view
Slavia 631 vz77 ,upravená pažba , Nikko Stirling 4-12x50
LOV 21 + Valiant Micro Dot Sights Red/Green Dot
SPA CP9-M 4,5mm
Dušek Opočno II
---------------------
Airsoft :
Revolver Ruger SuperHawk 8"
AKM 74 ( cm.048m )
Brok 60
Příspěvky: 78
Registrován: 20 srp 2012 21:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Brok 60 » 18 bře 2017 19:08

Uchycení kolimatoru je na plast, takže trvanlivost nástřelu je minimální. Škoda peněz na kolima.
Coffin
Příspěvky: 120
Registrován: 03 bře 2014 23:17
Bydliště: u Olomóca

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Coffin » 18 bře 2017 19:43

Tak to bych netvrdil. Kolimátor tam mám 2 roky a seřizoval jsem ho 2x. A to jednou z důvodu sundání.
Plast na lovce je docela tvrdej takže docela drží. Není to terčovnice tak nečekejme zázraky. Origo hledí stojí za starou bačkoru takže kolimátor je proti tomu luxus.
Slavia 631 vz77 ,upravená pažba , Nikko Stirling 4-12x50
LOV 21 + Valiant Micro Dot Sights Red/Green Dot
SPA CP9-M 4,5mm
Dušek Opočno II
---------------------
Airsoft :
Revolver Ruger SuperHawk 8"
AKM 74 ( cm.048m )
Brok 60
Příspěvky: 78
Registrován: 20 srp 2012 21:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Brok 60 » 18 bře 2017 20:06

No mě to moc nedrželo, tak jsem myslel ,že je to všude stejné. Jaksi se mi to viklalo a nešlo dotáhnout.Už mě ty pistolky povolily, tak mi včil leží kajsi v šuflodě.
Coffin
Příspěvky: 120
Registrován: 03 bře 2014 23:17
Bydliště: u Olomóca

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Coffin » 18 bře 2017 20:24

Já jsem udělal jehlovým pilníkem po stranách malou drážku a drží to jako prase.
Slavia 631 vz77 ,upravená pažba , Nikko Stirling 4-12x50
LOV 21 + Valiant Micro Dot Sights Red/Green Dot
SPA CP9-M 4,5mm
Dušek Opočno II
---------------------
Airsoft :
Revolver Ruger SuperHawk 8"
AKM 74 ( cm.048m )
piku pe
Příspěvky: 137
Registrován: 25 říj 2016 17:48

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od piku pe » 19 bře 2017 18:15

Český lesní duch -lov 21 :)
Dneska sem jí prohnal hlavní 300 diabolek a super luxus :D
Přílohy
IMG_9191.JPG
EdGun Leshiy 22
Taipan Veteran 22
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Glyk » 19 bře 2017 22:32

No a pro odlehčení, uveď na jakou vzdálenost si tento soustřel udělal! :wink:
30m otevřená mířidla - kostky cukru
Tak tohle bude na 50m, když tam máš kukr! :wink:
A neřikej, že ne!!!
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Paroh
Příspěvky: 11
Registrován: 06 čer 2012 06:41
Bydliště: Slezsko

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Paroh » 10 kvě 2017 09:33

Hoy piku, nešlo by sem hodit pár technických poznámek a dat k té předělávce na vzduch ? Výkon, počet ran na naplnění, plnící tlak, úpravy mechaniky atak. Malou recenzičku. Mám Lovku skoro 30 let. Po pár úpravách je to výborná pistole, přesná, jednoduchá, spolehlivá, lehká, kompaktní. Díky.
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 5
Registrován: 06 srp 2018 15:47
Bydliště: Strakonicko

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od janto » 12 srp 2018 15:25

Zdravím všechny, nemáte někdo radu, kde sehnat kompletní těsnění pro lovku 21 ? Mám sice mimo ZP a menších věcí k tomu i SPA CP1 a CP2 plná spokojenost ale rád vezmu do ruky i moji starou lovku21 a když si dám koncentraci není problém na 20m trefit petkové víčko - chtěl jsem ji prodat ale potom co jsem ji trochu vylepšil střílí opravdu k mé spokojenosti. ...a stačilo málo aby bylo znát, že je najednou mnohem silnější už od zvuku i od oboustraně děravých normálních konzervových plechovek na 15m!
Jinak tedy díky za radu pokud někdo víte něco více o těsněních :-)

Janto
Audaces fortuna invat
jarop
Příspěvky: 138
Registrován: 05 bře 2008 12:53
Bydliště: KE, Slovensko

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od jarop » 13 srp 2018 14:20

Napíšte priamo na lovena@email.cz.
Do správy môžte priložiť fotku tesnenia, nech vedia čo presne chcete. Sám som tak urobil, keď som objednával náhradné plasty tela, úderník, tyčku ventilu a teflonové tesnenie ventilu.
Jaro
lov21 4.5mm, crosman 2300T, crosman 2250xt, drulov rada 5.5mm
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 5
Registrován: 06 srp 2018 15:47
Bydliště: Strakonicko

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od janto » 14 srp 2018 14:57

Díky jarop - v mezičase jsem lovku rozebral a zjistil jsem závadu resp. nečistotu na teflonovém sedle ventilu. Tak jsem to opatrně odstranil a zase šlape. Do budoucna ale budu muset alespoň toto těsnění opatřit do zásoby ostatní není problém sehnat. Mám ZP a jiné ostřejší zbraně ale kolem domu je vzduchovkové střílení na zahradě s vnuky to správné. Mimo to mám ještě SPA CP-1 a CP-2 v cal 5.5 zatím jsem to zvednul na 12J a to lítá zatím dostatečně. Mimo to mám ještě pumpovací vzduchovku Grossman a s dalekohledem chodí super na 25m trefím 3cm víčko jako nic jsem s ní velmi spokojen ač se zdá, že to je taková plastová hračka je na to až dost přesná.

Abych se vrátil k te lovce - vyčistil namazal udělal na tom zastrkávacím čepu vzadu u kuličky přesný zářez a mohu to celé otočením aretovat do pevné polohy jako závěr. Osobně mám dojem, že se rychlost střely zvětšila protože když se dříve diabolka třeba do dřeva nezasekla nyní je každá zcela utopená v tom samém prkně - mimo to plechovky od kozervy to teď na 10m prošoupne naskrz a po zastřílení na 15-18m každou střelou děruje zavěšenou plechovku od coly a je slyšet zřetelně jak se to za tím ještě zasekne do dřeva. Taky jsem musel trochu upravit ten plíšek na kohoutu už byl neostrý a spoušť byla až nebezpečně jemná - taky jsem trochu pootočil tím zásekem u křidýlek na neošoupané místo - ostřejší hranka - teď je spoušť ok. Miřidla jsou na zvyknutí moc mi nepasují. Taky by mě zajímal ventil na kyvetu pokud není někde na prodej asi bych si jej nechal někde vyrobit. Hodně jsem se zde na pokecu dozvěděl - je tady dost dobrých a šikovných kutilů - všechny tímto pozdravuji a dík za různé rady. Tak pokud máte někdo možnost poradit ohledně toho ventilu na kyvetu a třeba i kyvetu volnou tak sem s tím :-) Jan
Audaces fortuna invat
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Kavy » 14 srp 2018 15:48

Někde hoooodně vpředu jsem dělal měření a dával sem hodnoty s pevným a zcela volným závěrem. Bez rozdílu.
Takže mám raději automtické otevírání :-)
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 5
Registrován: 06 srp 2018 15:47
Bydliště: Strakonicko

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od janto » 14 srp 2018 16:55

zdravím kava - posuzoval jsem to jen z pocitu a tak jsem poté co jsem se podíval na tvojí odpověď šel na zahradu a zkusil jsem to znovu - při nezajištěném závěru 2x do stejného prkna a cca místa tak poloviční důlky - po 2x zajištěném závěru stejné diabolky zcela utopené včetně košilky v prkně ?? tak nevím........ každopádně mě osobně to dělá radost. Nemám jak to jinak měřit. Taky jsem přemýšlel až nebudu mít co dělat, že bych dal delší louf aby na to šel dát moderátor je to i tak dost hlučné - na střelnici sice práskám z mojí Waltrovky 7,65 nebo CZ P75 ale i Bernadelli automat na shortky všechno spojeno s kraválem a sluchátky - tady jsem si pa SPA CP-1 pořídil kombinaci SPA CP2 s moderátorem a puškohledem 3-9x40 a to je balada - pěkné tiché postřílení a přesné taky - měl jsem 6 vzduchovek od Suhlky přes řadu Slavií od 618 až po 631 a tak jsem je všechny prodal. To tedy jen na okraji - jsem dříve narozen vlastnil jsem kdysi obchod s lov. potřebami a tak si hraji znovu s vnukem. - Jinak díky a hezký den
Audaces fortuna invat
Odpovědět