LOV 21 - fandove a znalci, podelte se zkusenostmi pls.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Joezbrna » 25 říj 2010 20:12

Jo, myslím mušku. Zkus za ni chytit a vychýlit ji doleva a doprava. I ne moc velkou silou, když do ni drbnu doleva a doprava, tak je to viditelný rozdíl. I kdyby to byl jen zlomek mm, tak trojčlenkou zjistíš, že na 10m jsou to na terči centimetry :roll:


Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Kavy » 25 říj 2010 22:06

Nějak "drbat" do mířidel,nebo testovat jakoukoliv zbraň taháním za mušku mě tedy nenapadlo.
Celá konstrukce se jistě hne když pistole padne na beton,no nejsou to hrábě.

Rukama mi prošlo pět LOVek,u žádné jsem během držení v ruce nespatřoval pohyb mušky :shock:

LOVka se tedy nesmí v ruce ukrutnou silou mačkat jako prdel tlustý Mařeny,aby se plastové skořápky nějakým záhadným způsobem svévolně kroutily a muška se mě neznámým způsobem nějak nepohybovala :wink:
Naposledy upravil(a) Kavy dne 26 říj 2010 16:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Annifry » 26 říj 2010 08:21

Je pravda, že plast na LOVce není moc kvalitní. Řekl bych že to jsou tak potřetí recyklovaný petky a když se veme za hlavěň, tak se to v tom plastu kroutí.
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Joezbrna » 26 říj 2010 19:19

Samozřejmě do ní nedrbu během střelby, ale mezi střelbama, při přenášení v igelitce, se tomu neubráníš. Leda na ni mít kufr, ale to nemám :(
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Jabberwocky » 27 říj 2010 00:13

Nikdy mě to nenapadlo a nikdy jsem to ani neřešil, ale Joezbrna má pravdu. Ten plast se opravdu kolem kovové hlavně volně kroutí, pokud se na něj zatlačí. Já LOVku přenáším v originální papírové krabici a změnu přesnosti jsem nepozoroval. Možná s ní vždycky párkrát jemně poklepat do dlaně, aby si muška sedla do nějaké *střední* polohy, na kterou máš mířidla nastavená? Ale je to takové zemědělské seřizování zbraně, to uznávám.
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Joezbrna » 27 říj 2010 10:20

Taky mě napadlo prozatím to řešit takto, naklepáním do střední polohy. Ale u tak přesné zbraně je to prasárna :(
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Annifry » 27 říj 2010 13:47

Osobně si nemyslím, že je lovka buhví jak přesná, alespoň ne ta moje. Jsem rád když na 10 m trefím plechovku od redbulu. Ty mířidla jsou fakt strašný. Zkoušel jsem je nahradit tunelovou muškou ze slavie, ale byl problém právě v tom měkém plastu. Teď přemejšlím o jiným řešení, ale zatím bez nápadu.
Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Annifry » 27 říj 2010 13:54

A nejlepší je, že na opracování toho plastu stačí ostrej nůž. Plast je stejnej jako nárazník na favorita.
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Joezbrna » 27 říj 2010 14:18

Nojó, vzduchová pistole tvrdě trestá každou chybu při spouštění. proto jsem si ji koupil, abych se naučil mířit a spouštět. Nezapomeň, že to lítá jen asi 100m/s, takže než diabolka opustí hlaveň, tak to trvá věčnost, oproti palným zbraním. Když to ke konci lítá pomaleji a vidíš diabolku, tak vidíš, že to opravdu lítá přesně tam, kam to strhneš :lol:

Muška je hnus, ale na tu se nevymlouvej 8) Teď koukám do tohoto vlákna a jiných webů, jak si ji kdo upravil. Asi ji pro začátek jen zmatním, pak uvidím, zda a čím ji zvýrazním střed. Nejlepší by bylo říznout rám a přidělat kovovou mušku na hlaveň, jak to má každá normální terčová zbraň, ale to by zmizel šroubek vpředu a rám by se rozpadal :(
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od cernunos » 27 říj 2010 15:50

Musím se také zastat této známé pistole.Mám jí pár měsíců,ale měl jsem ji i jako puberták,takže jsem s ní již zažil několik tisíců výstřelů a musim proto oponovat těm,kdo říkají,že není (moc)přesná.Ona totiž přesná je a to i přes ta nepovedená "tučná" miřidla.A je to většinou jen o koncentraci při střelbě a střelivu.Já sní sestřeluji v lese např. 2cm velké šišky na 10-12m ikdyž nee zase každou ranou).Ale také velice úspěšně sestřeluji třeba tenké větvičky a to i na takových 15-25m.Jen mít pevnou ruku a dobré oko.
Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Annifry » 27 říj 2010 19:46

Věřím tomu, že LOVka může být přesná, ale jak říkám ta moje se asi nepovedla. I kvalita zpracování pokulhává. Rozebral jsem ji a vypadá to, že "groty" po výrobě ořezává nějaký nevyškolený zaměstnanec nožem na papír a to ještě tupým. Prostě musím říct, že já jsem se zklamal. Možnost vidím v tom, že zkusím mechanismus (vnitřnosti) použít jinde a hlavně asi s jinou hlavní. Uvidím co mne napadne. Nejsem žádnej sniper, mám S634, ale i stou jsem zvyklej na jiné výsledky.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Kavy » 28 říj 2010 09:26

Joezbrna píše:.. že to lítá jen asi 100m/s
Jedni tvrdí "asi" ,druzí měří.
http://forum.gunshop.cz/lov-21-fandove- ... 2-240.html
Stačilo jen zalistovat zpět,ale to je tu běžným jevem :roll:

Annifry píše:Osobně si nemyslím, že je lovka buhví jak přesná..
A když už jsme u toho opakování,tak tu jsou ode mě a LalaB nástřely na 10m z upevněné pistole.
Když má někdo nešikovný ruce,tak je nejjednodušší to svést na pistoli :twisted:

5xMaster
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Joezbrna » 28 říj 2010 17:11

Dík, myslel jsem, že tohle vlákno mám nastudované skoro zpaměti :oops: Nj, myslet znamená h* vědět :cry:
Sám chrono nemám, a co jsem viděl z jiné lovky, byly čísla od ca 115 (RS) po 90 (Exact Heavy).
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
rehy
Příspěvky: 9
Registrován: 01 srp 2010 13:47

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od rehy » 31 říj 2010 22:09

Když mi utekl veškerý tlak jakoby přes hlaveň tak mám v háji jaké těsnění a nevíte kde jej sehnat popřípadně čím nahradit?
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: LOV 21 - fandové a znalci, podělte se zkušenostmi pls.

Příspěvek od Kavy » 01 lis 2010 09:03

LOVku rozeber,rozdelej bici ventil a zkus ho vycistit.
Muze tam byt jen spina/rez.
Odpovědět