Limit

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 22 bře 2009 14:06

No tak to je potom špatný, ty svlíkající se pláště, to máte pravdu že s tím člověk mnoho nenadělá...ale přiznám se, že o tomhle problému slyším prvně. Jaká je ale pravděpodobnost, že se to stane? Resp. dyť to se potom může stát i u tovární munice, páč třeba limit a SB používaj úplně stejný 8 g kuličky, takže jako co to je zas za teorii?


"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 22 bře 2009 14:20

Ja vim o jedinym pripadu toho svlecenyho plaste, ze sousedniho fora. Jinak kdyz strilim limitama, tak neexistuje pri jakykoliv zavade jen pretahnout zaver bez kontroly laufu (i kdyby to mela bejt jen kousnuta hilzna v okynku, stalo se mi jednou)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2009 14:29

Nejdřív tu je hádka o prachu a pak se najednou začnou svlíkat pláště :roll: Jak NAPROSTO SPOLEHLIVĚ zajistíte, aby se ten plášť nestrhnul u doma přebíjeného náboje? Podle mých informací, střely které používá Limit - používá na přebíjení i půlka republiky. Sice koupené z jiného zdroje, ale totožný výrobce.

Už mi to připadá, jako že se někdo záměrně snaží poškodit Limit.
Zavinění jako obligatorní znak trestného činu musí v případě trestného činu pomluvy zahrnovat skutečnost, že údaje sdělované obviněným jsou nepravdivé a současně způsobilé značnou měrou ohrozit vážnost osoby dotčené pomluvou.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 22 bře 2009 14:32

Mi to už připadá že je tady někdo natvrdlej. Prostě berte jako fakt, že se tyhle věci stávají a stávají s náboji od Limitu mnohem mnohem častěji, než s jiným střelivem. Ale prostě si střílejte čím chcete, mě osobně je to úplně fuk čím ty svoje železa kurvíte.
Naposledy upravil(a) Alfonss dne 22 bře 2009 15:04, celkem upraveno 1 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 22 bře 2009 14:32

Fajn, přijeď na návštěvu, hrklací střely od Limitu ti klidně předvedu na živo jestli nevěříš. Když přebíjíš, tak pokud vemeš do ruky hrklací střelu, tak si jí nejspíš všimneš. Pokud to nasypeš do stroje, tak to s největší pravděpodobností nezaznamenáš a ta střela bude osazena. A pokud takovéhle střely mám 2 (slovy dvě) z jednoho 500ks balení, tak už je to na můj vkus až příliš.

Edit: Pro ty co to potřebují v číslech aby to pochopili

Střela má mít nějakých 124gr pokud se nepletu. Teď jsem tu hrklací vážil a má 100gr. To je dobrá 1/5 hmotnosti střely pryč a ta chybí na obvodu olověného jádra střely, které má u prdelky vakl dobrý milimetry ze strany z jednoho maxima do druhého. Plášť střely je mosazný. Jaká asi bude pravděpodobnost, že tlak výstřelu nafoukne plášť do vývrtu a jádro prostřelí její špičkou durch? To si asi dovedeme představit že?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2009 14:47

Tak už to je celkem fuk :x :x :x :x
Prvě jsem se kouknul že limit AŽ MOC zdražil :roll: :roll: a to na cenu, když už se to ani moc nevyplatí od nich brát.
od 1.3.2009 maj novej ceník a přebíjenka stojí 3,30 Kč při odběru do 10 000 kusů. Teď jsem se kouknul :x :x a HODNĚ se naštval :x

http://www.limit.cz/naboje-strelivo.html

Ještě v lednu jsem mohl mít ránu za 2,50 :x
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 22 bře 2009 14:52

Co ti vadí, pořád to máš minimálně korunu na náboji a tu korunu jsi udával i o stránku nebo dvě zpět
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2009 14:55

Koruna by byla dobrá, ale tohle není koruna.
Pokud ukecám delara, tak mám Federály za 3,80 :x resp. za 3.50 pokud střelím nábojnice, které jsem stejně Limitu dával abych to měl za 2.50.
A přeci jen, Federály budou asi kvalitnější než přebíjenky :?
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 22 bře 2009 20:18

Já už stejně začnu taky přebíjet, při mejch příjmech a spotřebě munice je to nutnost. Ale ještě nevím, jestli si budu lejt kulky, páč to je na tom ta nejhorší práce...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 bře 2009 11:42

to máš recht. Mě okolnosti donutily lít koule, ale je to práce napiču. Ale zase je to úspora 20k ročně, což už za to stojí.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 23 bře 2009 13:24

Dokud se dal koupit náboj od limitu za 2.50, tak se přebíjení 9mm Luger moc nevyplatilo - především s přihlédnutím k času který u toho člověk tráví a pořizovacím nákladům za dobré vybavení.

Ale teď mě to asi čeká taky :?
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 23 bře 2009 13:58

Já si pamatuju doby, když Limit prodával ránu za 2,20 při odběru nad 1000 kusů. Před rokem a dvěma měsíci mi přivezli za 5000 Kč asi 1700 ran až domů (úplně novou Audinou A6). Dneska za tuto cenu koupím asi 1500 ran.
Jelikož do střílení víc peněz dát nemohu a přebíjet jak, protože (i) tolik nestřílím, aby se mi to zaplatilo (hlavně nádobíčko); (ii) nemám dost pomocných bodů, aby mi to žena dovolila, tak budu muset střelbu velmi nerad částečně opustit...
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět