Kupujeme novou hlaven a doplnky na vzduchovku.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od RZ CZ » 07 říj 2011 20:40



Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od RZ CZ » 07 říj 2011 20:52

Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od RZ CZ » 07 říj 2011 20:57

Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Warthog » 07 říj 2011 21:00

Hm, smooth twist bych chtěl vyzkoušet na LG110, ale potřeboval bych ji ve vnějším průměru 16 mm :-(

Jinak ale ty ceny jsou velmi slušné.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od milius » 07 říj 2011 21:02

Komora(Chambers) je dobrá na plány a rozkresy.Do zahraničí ale neposílaj.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Warthog » 07 říj 2011 21:08

To je divné. Skoro bych až řekl nesmysl. V květnu jsem od nich bral dva laufy a dorazily pěkně až k nám do Sudet. Dokonce i DPH zvládli vypapírovat korektně.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od milius » 07 říj 2011 21:19

Já je bombardoval v červenci. :?

Na toto:

Please Note AIRSURE can ONLY be used to the following countries,

Andorra, Austria, Azores, Balearic Islands, Belgium, Canary Islands, Corsica, Denmark, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Iceland, Liechtenstein, Luxembourg, Madeira, Monaco, Netherlands, Portugal, Republic of Ireland, Slovak Republic, Spain, Spitzbergen, Sweden, Switzerland, USA, Singapore, New Zealand.

Mi odpověděli,že do Česka neposílaj.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od greenie » 07 říj 2011 21:37

A na Slovensko posielaju ???
Tak isto, ako z http://www.opticswarehouse.co.uk - do CZ neposielaju a na SK posielaju. Cim to je ?
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Warthog » 07 říj 2011 21:39

Airsure je jeden konkrétní způsob doručování a ten pro ČR opravdu nenabízejí. "International Signed For" funguje normálně:
order.png
Dodaný balíček mohu potom nafotit a fotku sem hodit...

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Warthog » 07 říj 2011 21:46

greenie píše: Tak isto, ako z http://www.opticswarehouse.co.uk - do CZ neposielaju a na SK posielaju. Cim to je ?
Já bych to viděl na ehm, omezenou znalost angličtiny a přejímání nepotvrzených fám. Na celém webu OpticsWarehouse není dle mého nejlepšího vědomí a svědomí jediná zmínka o tom, že by do CZ neposílali. Naposledy jsem od nich něco bral před necelým rokem, je možné, že to změnili, ale nepovažuji to za pravděpodobné...

Ke shippingu tam mají jedinou stránku ( http://www.support.opticswarehouse.co.u ... lient&id=7 ) kde vedou Evropu jako jednu entitu, bez nějakých výjimek a rozdílných podmínek.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od milius » 07 říj 2011 22:14

Jo tak spletl jsem si to se http://www.airrifleshop.co.uk/Airgun%20manuals.htm ,kde jsem uháněl konstruktéra svojí pušky.Tak Chambers asi posílá.Vím ale,že jsem s nimi taky vedl debatu o dílu,ale neměli ho.Vyhledal jsem mail.Ty plány maj ale fakt dobrý.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od greenie » 07 říj 2011 22:17

2 Warthog: S tou obmedzenou znalostou anglictiny sebakriticky suhlasim. Este mam "kusok" k dokonalosti ... :mrgreen:

K teme - daj si na OpticsWarehouse nejaky tovar do kosika a skus si tam vybrat Country (kam by to mali poslat) - CZ.
SK tam najdes, ale CZ nie (vid obr.)

Takze otazka "Cim to je ?" je myslim regularna.
Přílohy
Obrazovka_up.jpeg
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od RZ CZ » 07 říj 2011 22:21

Rozkresy součástek mají fakt dobré.Např. HW 100.http://www.gunspares.co.uk/showcatimage.asp?id=24752Klikej na ikonu Airgun Spares :arrow: http://translate.google.cz/translate?hl ... res.co.uk/
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Warthog » 07 říj 2011 22:36

greenie píše:K teme - daj si na OpticsWarehouse nejaky tovar do kosika a skus si tam vybrat Country (kam by to mali poslat) - CZ.
SK tam najdes, ale CZ nie (vid obr.)

Takze otazka "Cim to je ?" je myslim regularna.
Pravda, omlouvám se za rýpnutí. Ale udělal jsem takový pokus - objednal jsem si dálkoměr, jako stát jsem vybral Slovensko ale zadal jsem českou adresu. Jsem si na 99 % jistý tím, že to dorazí. Před časem jsem takhle blbě odkliknul stát u objednávky z britského Amazonu (skočilo tam defaultní NL) a zásilka adresovaná do Žatce v Holandsku ;-) skutečně dorazila do toho správného Žatce v ČR.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Re: Kupujeme novou hlaveň a doplňky na vzduchovku.

Příspěvek od Altaros » 08 říj 2011 14:35

Ty ST hlavně jsou zajímavé. Trochu škoda je že nejsou nabízeny i v průměru 10mm a délkou 600mm jako LW. Cena je celkem dobrá a zvlášť k tomu, že zatím nejsou běžně dostupné.

Ty ceny u těch LW jsou větší zvlášť pak ta 5.5 v oceli a je zde špatný popis, jelikož chybí u některých typů velikost vnějších průměrů. 4k Kč za klasickou 5.5, která se dá koupit za cca 3100 je celkem velký rozdíl.
Odpovědět