Kupili by ste toto?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od PEPAN » 08 led 2011 17:36

já bych v podstatě taky nedoporučoval ani nedoporučuju, jen se musím smát těm názorum. v 5,5 a nízké rychlosti se s tím střílí dobře.


Nejde!Prostě NNe
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 08 led 2011 17:41

to: martin1976: A koupil bys ji i přes to, že by's věděl co je to za krám, nebo by sis nechal poradit?

Musím se přiznat, že "flusbrok" jsem v životě neměl a i když jsem častokát žadonil aby mě ho taťka koupil, "...protože ho mají všichni okolo...", tak mě to taťka vymluvil tak, že je to krám do baráku, vyhozený peníze a nic bych s tím stejně netrefil - místo toho jsem se učil střílet ze Slávie 620, kterou mám dodnes. Nejhorší co může potkat začínajícího střelce je totiž nepřesná (a k tomu, nedej bože, uživateli nebezpečná) vzduchovka ze které nejde pořádně nic trefit - počáteční nadšení z nové zbraně potom vystřídá rozčarování z toho, že mi to nejde. Vzduchovka potom poletí pod postel, kde na ni bude sedat prach, začínající střelec se na střílení vykašle a přitom chyba vůbec nemusela být v něm, nýbrž ve špatné zbrani...

P.S.: Z těch lidí, které znám a kteří na rozdíl ode mě stříleli z "flusbroku" dnes nestřílí ani jeden :wink:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět