Kupili by ste toto?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od DrobasMirek » 07 led 2011 14:26

k lepším vzduchovkám to chce vývoj.. osobně jsem rád za každou, kterou jsem měl v ruce.. i za hatsana a gamo, aspoň vim jaký sou to mr**y :lol:


milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od milius » 07 led 2011 14:33

No Gamo a Hatsan jsou opravdu spermie.Ty bych postavil na začátek.Tohle je sice samej svár a groty,ale je to oproti těm dvoum funkční.
Jen by mě zajímalo,kdo z vás něco takovýho měl(kromě PEPANA) a kdo má jen vyčtený,že je to šunt.Bavíme se stále o začátečníkovi.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Toky » 07 led 2011 14:39

No držal som tieto vzduchovečky v ruke na tržnici v Poľsku. Fakt je cena lákavá, ale sú to šunty - zatriasol som s kvérom - vypadávali piliny, nahovno opracovanie dreva, hrkalo to.
Radšej si kúp nejaké dobré triko.
Aj keď si začiatočník, skús s niečim za aspoň 100E.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od milius » 07 led 2011 14:46

Toky ji držel v ruce :?.Bude to chtít něco neotřepaného.Třeba Slávii.
No je fakt,že pokrok se nezastaví
2nomuzelm Asi budeš muset koupit HW 100 :lol:
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Toky » 07 led 2011 15:04

Tým nahovno opracovaním dreva som myslel to, že zvonku je nalakované namorené ale napríklad drážka v predpažbí, kade sa sklápa zlamovacia hlaveň, tak tá bola len vyrezaná - keby ju aspoň výrobca ošmirgľoval ale ee, nie. Ani lak a moridlo tam nieje. No možno strieľa ako Cutlas, možno je železo suprové... Ale keď niekto takto od..ebe (sorry za výraz) pažbu, tak pochybujem, že črevá budú vymakané.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Joezbrna » 07 led 2011 15:14

milius píše:No já jsem rád za svoje vzduchovkové dětství.Nebo si můžeš koupit rovnou HW 97 nebo CZ 200 jako spousta chytráků tady.
Je to jako jet se podívat na Grand Canyon a cestu prospat.
Nevím, jak Ty, ale já spím rád, a jsou věci, které mi nevadí zaspat (např. Silvestrovskou estrádu, let přes Atlantik nebo čínskou pružinovou vzduchovku za 999 korun i se sto terčema) :lol:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od PEPAN » 08 led 2011 00:09

nejlepší je něco prospat a pak o tom mlejt :D jinak opravdu blbý zkušenosti mam jen s tou b3 ale tu jsem i s tou 2. truglovkou koupil asi po400-500kč (byly trochu zarezlý) takže nelituju koupě ani jedný-člověk občas přijde o víc.
taky je dobrý řešit povrchovku pažby u vzduchovky za litr :roll: stejně potřebuje vzít rašplí aby se dala dobře držet
Nejde!Prostě NNe
radec
Příspěvky: 14
Registrován: 16 pro 2010 13:12

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od radec » 08 led 2011 02:05

ked chces nieco lacne tak si radsej trocha prihod a kup nejaku slaviu,ja som ako maly dostal ocovu S630 ktoru on dostal ako chlapec,vystrielane urcite uz miliony diaboliek a stale fici bezproblemovo-nieje problem z nej trafit na 20m vicko od pet flase.okrem pruziny a tesnenia sa v nej nic nemenilo.par kamaratov si kupilo tie "super akciovky" ale po par mesiacoch sli do p :D :D i
Uživatelský avatar
von.raven
Příspěvky: 140
Registrován: 04 led 2011 03:17
Bydliště: Oderské vrchy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od von.raven » 08 led 2011 06:33

NEBER
pust aspon 150E at pak nenadavas, je fakt rozdil netrefit protoze se ti trepou ruce, nez netrefit protoze mas kram
Požuby ožbrojen, hrožně koušu a když dojdou žuby tak škrábu :)
eM
Příspěvky: 316
Registrován: 25 čer 2007 19:06

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od eM » 08 led 2011 09:22

Väčšinou sa to toči stále dokola - vždy ju chce niekto kúpiť, vždy mu 100 ľudí radí aby ju nebral lebo je to nepoužiteľné, jeden expert ju vychváli že je super, nakoniec keď ju kúpi tak ju po mesiaci predá. Sám som ju mal ako prvú a keď som zistil, čo je to zač rýchlo som sa jej zbavil. Zober rovno Sláviu, ušetríš čas aj peniaze. Moja druhá bola Slavia 634.
Smazaný uživatel 5179

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 08 led 2011 11:10

Už jen koukat na ten kus vodfláknutýho železa bych nechtěl..
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od hotofsom » 08 led 2011 11:11

nomuzelm píše:http://sport.bazos.sk/inzerat/6101046/vzduchovka.php
Bola by to moja prvá
...mne práve toto príde ako marketingový a konkurenčný ťah. :)
Pružinoviek v cenovej hladine do 120 Euro je požehnane, prečo takto sofistikovane jediným príspevkom v už tridsiatom vlákne neobmielať to isté... :)
Smazaný uživatel 5179

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 08 led 2011 11:34

Má první byla Slávinka 631 akurát na ní koukám a nedám na ní dopustit. Kdysi mi jí tatík koupil použitou z nějakého střeleckého klubu. Na dřevě je vidět že byla sakra používaná. I mnou. A železo v cajku..
Jó, měl jsem jí v ruce na burze (B2) tj. nestřílel jsem z ní, po pravdě bych ani nechtěl.
Jak již bylo řečeno, tato první zkušenost začátečníka pravděpodobně odradí, asi jako bicikl ze supermarketu.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 08 led 2011 13:19

1. I já se připojuji k většině a radím - radši kup Slávii - to je v podstatě sázka na jistotu. Po pravdě, nikdy jsem neměl tolik odvahy, abych si koupil čínskou vzduchovku a to jak z bezpečnostních důvodů, tak i z důvodu toho že těžce vydělané peníze nechci vyhazovat oknem. B2 jsem držel na trzích v ruce a není o co stát.
Kvalita Slávií sice už asi není to co bývala (když jsem předloni rozebral 42 let starou rodinnou Slávii 620 byla trochu odřená pružina a opotřebované kožené těsnění, ale ve válci byla stále originální vazelína :!: , to u dnešních Slávií nehrozí), ale pořád bude bez problémů případná reklamace, oprava a náhradní díly, stejně jako prodej...
2. Puškohled 4x20 s hliníkovou montáží je IMHO nanic, ať je na něm značka jakéhokoliv výrobce - napřed zkus střílet přes otevřený mířidla (to je základ) a až to zvládneš začni laborovat s optikou, viz. např. Delta 4x32 s ocelovou montáží...
3. To co hodně ovlivňuje přesnost střelby jsou diabolky - proto se vykašli na Kovošroty Příbram, Gamo "Cokoliv" a podobné značky a kup JSB Exact - sice si za 500ks připlatíš 2€, ale ušetříš si tím spoustu nervování z toho že honíš zásahy po celém terči :wink:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Smazaný uživatel 3736

Re: Kúpili by ste toto?

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 08 led 2011 13:24

Mňa by ani netrápilo že tá vzduchovka je nepresná, nekvalitne obrobená. Ako nažhavený začínajúci neskúsený strelec s 30€ vo vačku by som ju tiež kúpil. Skôr by som sa ale obával, že na nej niečo nečakane povolí a pekne si s ňou ublížim.
Priznajme sa, kolkáti z nás ťažko šetrili 68,-Kčs na LOV-2, aby si konečne mohli zastrieľať z vlastnej "vzduchovky"? A tiež sme vtedy nehovorili že je to šmejd a chceme radšej niečo poriadne.. :lol:
Takže trocha chápem tohto začínajúceho strelca.
Odpovědět