Kupa vzduchovky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Matescb
Příspěvky: 5
Registrován: 04 úno 2014 21:25

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Matescb » 08 úno 2014 21:40

Pixly :Dik moc za info o puškohledu mrknu na to.
Naposledy upravil(a) Matescb dne 08 úno 2014 21:46, celkem upraveno 1 x.


Matescb
Příspěvky: 5
Registrován: 04 úno 2014 21:25

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Matescb » 08 úno 2014 21:44

Pixly: jak jsi spokojen s tou Kometou vypada taky dobře a hlavně dobrá cena .
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Marcela » 09 úno 2014 01:56

DrobasMirek píše:QB78 základu nemá cenu vůbec provozovat a přestavba na vzduch je pracná a relativně drahá.. fascinuje mě jak se mu tu většina snaží strčit do ruky něco co ho bude akorát točit..

myslíte, že když se ptá na to proč se s CO2 nedá v zimě střílet nebo jaký je rozdíl mezi 5,5 a 4,5, že má tolik vědomostí aby si jí podomácku vytuní???? to asi ne..

Takže rada pro Miso92: místo otázek, který tu jsou X krát zodpovězený - PROČTI si tu forum, bez toho to prostě nejde, když o tom nic nevíš.. potom vyřadíš většinu vzduchovek, který sis vybral.. zjistíš, že pro začátečníka, kterej chce fakt dobou vzduchnu je v týhle cenový jen bezstarostná Slavia 634 nebo brak, se kterým se budeš nasírat a když budeš mít štěstí tak ho s velkoou ztrátou za pár týdnů prodáš a budeš mít i všechny prsty na ruce

stejně je to i s diabolkama.. Gamo a podobný sračky nemaji vůbec cenu. JSB - ověřeno
Tohle vlákno jsem přečetla prakticky jen po tenhle příspěvek na straně č. 2 (a dál snad ani nehodlám), ale klidně se pod něj podepíšu 8)
leoshavla
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2014 18:15

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od leoshavla » 12 úno 2014 15:12

Já jsem koupil starší Gamo CFX Royal. Dal jsem tam novou pružinu a těsnění , závaží 30gr v pístu už bylo, udělal jsem novou pružinku do spouště , dále PET Tuning a zatím spokojenost. Přesnost výborná. Předtím jsem měl Hatsan 125 ta dost kopala a přesnost nic moc.
schw
Příspěvky: 54
Registrován: 08 čer 2010 15:35
Bydliště: Slovensko

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od schw » 05 bře 2014 21:00

Ja som si kúpil BAM30. Je to krásne a presné delo.
Gamo CFX Royal
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od dykmore » 05 bře 2014 23:46

Kde jsi ji koupil a za kolik?
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
schw
Příspěvky: 54
Registrován: 08 čer 2010 15:35
Bydliště: Slovensko

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od schw » 07 bře 2014 06:30

http://arms.bg/en/category/68/air-rifles-bam.html
Poštovné cca 15€. Vtedy mali iba .22 . Ževraj v Bulharsku .177 nikto nekupuje.
Gamo CFX Royal
Harryk
Příspěvky: 399
Registrován: 24 úno 2012 21:21
Bydliště: Třebíč-Třebenice

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Harryk » 07 bře 2014 16:14

Jen se mi protáčí panenky, když vidim v parametrech tu rychlost 270 m/s u ráže 5,5. Dost se tím u mě snižuje solidnost prodejce. :roll:
HW 97K cal.177 + Sightron S1
Atak Arms - Zoraki HP-01Ultra cal.5,5 mm + Kolimator
Slavia 618
CZ 75B cal. 9mm Luger + adapter CZ Kadet cal.22 LR
schw
Příspěvky: 54
Registrován: 08 čer 2010 15:35
Bydliště: Slovensko

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od schw » 07 bře 2014 19:13

Vzduchovku tipujem na 25J. Ale to sú len moje pocity. Chrono som ešte naživo ani nevidel. Do 5 metrov prestrelí 20mm smrekovú dosku tak, že by som za tou doskou nechcel stáť. Na 45metrov prestrelí 10mm MDF dosku a brok sa ešte zarije do bočnice traktorovej vlečky. Ja viem, že toto sú údaje prd platné a bez výpovednej hodnoty, ale striela to hodne-hodne nad 200m/s. Svoje pocity viem porovnať iba s jednou QBčkou, ktorá strielala 200 m/s a občas som aj brok videl a trvalo to "večnosť" kým doletel do ciela. Ani ty ani ja nemôžeme tvrdiť či je údaj 270m/s pravdivý.
K solídnosti predajcu viem povedať jednu vec. Po prvom rozobratí pušky som zistil, že pružina je len zrezaná bez ukončenia. Ako správny idiot som ju zabrúsil na brúske a samozrejme abčas aj šokoval v studenej vode :-). Po 20 výstreloch sa mi rozpadla na 4 kusy. Vysvetlil som predajcovy akú sprostosť som urobil a chcel som si objednať novú pružinu. A on mi poslal novú pružinu zadarmo, dokonca ani poštovné po mne nechcel.
Táto informácia už má výpovednú hodnotu.
Gamo CFX Royal
Keso
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2014 14:14

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Keso » 11 dub 2014 14:41

Zdravím hoši,

už pár dní tu lúskam toto fórum pretože chcem si kúpiť flintu. Prečítal som si tu plno vecí a vďaka ním eliminoval môj širší výber na pár kúskov. Pri nich by som chcel aby ste mi poradili, ktorý by bol najlepší na kúpu.

1. Klasika Slavia 634 (tu neviem či v plaste alebo klasika v dreve):
http://www.merkuria.net/index.php?main_ ... cts_id=801

2. Hammerli Hunter Force 900 Combo
http://www.merkuria.net/index.php?main_ ... cts_id=122

Za pomoc vopred dík
Uživatelský avatar
Romčan
Příspěvky: 918
Registrován: 28 led 2014 15:00

Re: Kupa vzduchovky

Příspěvek od Romčan » 25 čer 2014 13:26

Zdravím pánové jsem hrdým majitelem Air Arms s410 4,5 a do budoucna pokukuji po nějaké PCP v 5,5 přečetl jsem toho už opravdu hodně o flintách tady na foru spoustu recenzí ale moudrý z toho nejsem jeden to druhý to no znáte to výběr prostě není jednoduchý tak že bych se raději zeptal nějakých vlastníků 5,5 co vlastní a jak jsou spokojeni tak teď má představa:Jsem levák tak že oboustranná pažba nebo možnost levoruké viz AA přehození kličky na levou stranu to je jasné dále manometr,určitě větší zásoba vzduchu,možnost regulátoru.hlavní je přesnost pušky.No a protože bych si taky rád něčím zakroutil směrem nahoru tak i tu možnost bych uvítal to je jasné.Za případné rady moc děkuji no a když tak třeba SZ. snad se nebudete zlobit. Děkuji Romčan.
Odpovědět