Kudly v Britanii - nova kampan

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Kudly v Británii - nová kampaň

Příspěvek od epetr2008 » 06 říj 2008 10:06

http://zpravy.idnes.cz/britanie-strasi- ... anicni_ipl

Takhle se těm zlejm ukazuje co nůž umí a ty slušný se odrazujou od nošení věci na obranu a od vlastní obrany.

Schéma které Britská policie doporučuje kriminálníkům:
Počíhat si v temné uličce na oběť, vysočit na ní - v jedné ruce nůž a druhé tento plakát s touhle fotkou!
Oběť se tak bude daleko méně cukat.

A navíc tím třeba odradí pár slušných nosit nůž na obranu :lol: :lol: :lol:
Vždyť je to přeci taková strašná věc!! :twisted: :twisted:


Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 06 říj 2008 10:08

a mají pravdu ..... jen nůž je prostě málo :twisted:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 06 říj 2008 10:23

Nojo, ale oni nechtěj aby se lidi bránili jakkoliv.
Brzo zakážou Karate i Judo a za JuJitsu bude rovnou kriminál :lol: :lol:

V první řadě jde o pořádek a jak by k tomu ten lup přišel, kdybys mu udělal bebí!!!
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 06 říj 2008 10:35

Jo: deviantovi co ho láká krev a vjem působené bolesti zaplatí exkurzi po nemocnici, aby si tam toho mohl užít dosyta. To už by jim policie rovnou mohla zaplatit kurvu, co tam ke vjemům bolesti a hrůzy poskytne orál - když už jim policie zdarme poskytuje vzácné tělesné slasti.


Věřím, že mnozí z deviantů posedlých velkými noži by si do té nemocnice chtěli koupit permanentku - chodili by se krví a hrůzou kochat několikrát týdně. Někteří by za to dali i velké peníze - a nemocnicím, co mají rozpočet na štíru se každá kačka hodí. Jasně že nebudou pozůstalé provokovat houfem čumilů - nemocnice by je oblékla nenápadně - jako paramediky třeba. Oběti a pozůstalí by opravdu upřímný zájem o své utrpení jistě taky uvítali.


Prostě: které necitlivé policejní hovado takový program vymyslelo zaslouží vyhodit za neschopnost a nelidskost nebo aspoň uklidit do oddělení pokut za parkování.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 06 říj 2008 10:43

to epetr:
ona i facka po vesnicku je nepřiměřené násilí.
Někdy mám pocit, že by se veřejnosti líbilo, abych po ulicích chodil v dobrovolně nasazeném medvědu - těch želízkách na ruce i na nohy, vzájemně rafinovaně propojených řetězy. A na tvář masku jako měl Hannibal Lecter. Pak bych byl opravdu bezpečný.


související:
Něco docela chytrého používalo v Praze gestapo:
zatčenému pod nohavici připoutali k noze (od kyčle po kotník) nosníky s kloubem souběžně s kolenem, které umožňovaly pomalou chůzi ale jak se chtěl rozeběhnout, kloub se moc ohnul, západkou se ohnutý kloub zablokoval a běžet tedy nebylo možné. to by bylo kdyby tohle musel nosit každý občan. Proč vlastně potřebuješ utíkat? Utíkáš s lupem? Utíkáš z místa činu? V centrach měst plazit se budeš! Jestli si chceš zaběhat, kup si domů běhací pás. Utíkat přeci smí jen ti z policistů, kteří na to mají licenci.
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 06 říj 2008 16:41

Ta Jacqui Smithová pěkně kecá když říká, že mi nůž nepomůže cítit se bezpečněji. Už dvakrát jsem se dostal do situace, kdy byla tma, já byl venku, v křoví něco šustilo, no a nůž mi trochu pocitu bezpečí dodal. Ne moc, ale pořát lepší, než nic.
fandajedoma
Příspěvky: 3
Registrován: 11 zář 2008 12:04

Příspěvek od fandajedoma » 06 říj 2008 17:14

No,potěš pánbu.Kdybys měl střelnou zbraň,mohl jsi tam preventivně vystřílet zásobník.Dám ti radu:Nikam po setmění nechoď,zalez pod peřinu,dej si nůž pod polštář a třeba tím zabráníš nějakému neštěstí!Doufám,že se nikdy nepotkáme.Chci umřít stářím,obklopen svými dětmi a dětmi jejich dětí!
"I když násilí v obraně vždy bude v očích lidí pevných zásad smutnou nezbytností, mnohem
horší by bylo, kdyby pachatelé zla vládli spravedlivým."
- sv. Augustin
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 06 říj 2008 17:24

V klidu. Jenom jsem ten nůž pevně chytil v kapse, a dal se na ústup opačným směrem. Stejně bych to udělal i s pistolí. Ale máš pravdu, v noci radši moc nevylejzám.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 06 říj 2008 17:37

2 fandajedoma

Slukař napsal: byla tma, já byl venku, v křoví něco šustilo
To by mě náramě zajímalo, proč ve tmě šustíš v křoví FANDO :twisted: :twisted:
Jednoho by napadlo jestli tam nečíháš na ženský :twisted: :twisted: :twisted:
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 06 říj 2008 18:19, celkem upraveno 1 x.
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 06 říj 2008 18:07

Já nešustil v křoví, já byl vedle křoví a něco šustilo v něm!
Jednou to bylo třeba v Pardubicích, tedy velkoměstě, přirozeném rejdišti kriminálních živlů. Šel jsem z kulturní akce končící až po půl desátý v noci. Podotýkám, že úplně sám, nikde nikdo, pusto prázdno. Nic příjemnýho.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 06 říj 2008 18:17

2 Slukař
ale já se ptal proč fandajedoma šustí v noci v křoví, že se bojí abys ho nepicnul.
:twisted: :twisted: :twisted:
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 06 říj 2008 19:28

Tak to promiň. Já to jen projel očima a všechno vztáh na sebe. :oops:
fandajedoma
Příspěvky: 3
Registrován: 11 zář 2008 12:04

Příspěvek od fandajedoma » 06 říj 2008 21:03

no jo,takhle se nechat odhalit :roll:

to Slukař:ten můj sarkasmus si tak neber,jak vyplívá z tvého dalšího příspěvku,mohls mít důvod k opatrnosti
"I když násilí v obraně vždy bude v očích lidí pevných zásad smutnou nezbytností, mnohem
horší by bylo, kdyby pachatelé zla vládli spravedlivým."
- sv. Augustin
Uživatelský avatar
iMartin
Příspěvky: 30
Registrován: 15 kvě 2007 20:07
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iMartin » 07 říj 2008 00:03

2 Slukař: Kde konkrétně v Pardubicích? Já si furt říkám že to je takový až nudně monotónně klidný město, protože co tu bydlim, nic se nikdy kolem mě nestalo. I půlnoční průchod ulicí kde je tma i za bílýho dne nic zvláštního nepřines.

Edit: Tim nechci nikoho z týhle lokality nabádat k lehkomyslnosti co se sebeobrany týče.
A zdůrazňuju to KOLEM MĚ. Taky můžu mít prostě jen kliku.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 07 říj 2008 00:39

Já Pardubice znám a taky myslím že jsou OK.
To o Hradci bych si to už říct neodvážil. Tam na nádraží dva homelesové chytli docela hezkou holku a vláčeli jí pryč - před desítkama okounějících lidí(prej včetně nádražáků) - holka řvala o pomoc - ale lidi se na ní vysrali - homelesové jí zatáhli do vagónu, zbili a oba postupně znásilnili.
Odpovědět