Koupe SIG-Mosquito

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 kvě 2008 20:19

pokud fungujou dobre suchy tak bych mohl doporucit federal champion. 1,2kc/ks a sou to hv


CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 30 kvě 2008 21:14

Federal Champion jsem v ruce nemel, zejtra zkusim provetrat SSáčka se 100 Remingtonek... Uvidím co mu bude chutnat faktem je že ted nevím nic.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 kvě 2008 21:23

S těmi Blasery je to zajímavé, protože to je jediné střelivo, co mi dělá odjakživa problém v Buckmarku. Teď vidím, že to dělá problém i v Rugeru. Prostě z krabičky to tak tři náboje neodpálí, přestože je na nábojnici normální otisk po zápalníku. Přitom SB Standard, levné Winchestery a dokonce i staré Rexy z toho lítají jedna báseň.
Podle mě jsou ty CCI Blaser pěkné šajzy, nemůžu si pomoct.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 30 kvě 2008 21:30

Když jsem Blasery proháněl měl jsem strach že zapomněly dát zápalku na dno, po té co jsem zdelaboroval jednu selhávku ( asi se to nemá ) tak jsem ji tam našel ale přišlo mně že je dno nábojnice jako silnější snad proto nedošlo k zlomení krystalu a odplaení prachové naplně. V pistoli Champion jsem to řešil druhým napnutím kohoutu, ale tam si myslím že bude slabší vzpruha úderníku.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 31 kvě 2008 09:31

zajímavé,ale s Blazery sice v pušce mam nej zkušenosti a umí i mooc pěknej soustřel .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 31 kvě 2008 20:10

V pušce jsem Blazery nezkoušel :-) zatím flintu nemám. Ale Ruger je nekousal, CCI subsoniky bezproblémů ....
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 02 čer 2008 11:10

Já jsem taky musel laborovat, než jsem vyladil pistoli a našel nejlepší střelivo. Některý náboje jdou pěkně, některý blbnou. Taky jsem si nechal udělat silnější bicí pružinu. V mým malorážkovým Waltrovi nejlíp šlapou Geca a ještě Standarty. Třeba CCI, to byla tragédie. Tvrdá zápalka, nerovnoměrně. Samozřejmě, z pušky chodí dobře, ale já potřebuju kvalitní náboje, ne káždě jinačí.
Jo a Blazery od CCi šly kupodivu dobře, ale nestřílím je, protože na můj "kapesní kanón" jsou zbytečně silný.
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od tombr.a » 15 čer 2008 12:16

Zdar panove,před dvěma měsici sem si koupil uplně novej sig mosquito už sem vam chtěl psat jak je to paradni střileni a ouha.Včera při střelbě mě po několika ranach přestal zachytavat zavěr,protože ve zbrani byla silnějši vratna pružina(střilel jsem HV od SB) tak sem dal do zbrane tu slabši a zkoušel obyčejne naboje,problem byl pořad stejnej.
Zbran sem rozebral vyčictil po cca 20 ranach to začalo znovu :roll:
Pohledem sem neshledal na zbrani žadnej porblem,a nechci do toho vrtat když je to v zaruce.
Poradte, nejaka rada by se hodila abych s tim neletel do kramu a nebyla to nejaka blbost.

Jinak musi řict že doted sig šlapal jako hodinky a jsem s nim velice spokojen.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 čer 2008 12:28

když do zbraně strčíš prázdnej zásobník a natáhneš rukou závěr - zůstane v zadní poloze?
Pokud ano tak máš unavený brko v zásobníku a při té rychlosti nemá sílu zdvihnout záchyt.
Pokud ne tak je krpa někde jinde.....
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 15 čer 2008 13:29

tombr.a píše:Zdar panove,před dvěma měsici sem si koupil uplně novej sig mosquito už sem vam chtěl psat jak je to paradni střileni a ouha.Včera při střelbě mě po několika ranach přestal zachytavat zavěr,protože ve zbrani byla silnějši vratna pružina(střilel jsem HV od SB) tak sem dal do zbrane tu slabši a zkoušel obyčejne naboje,problem byl pořad stejnej.
Zbran sem rozebral vyčictil po cca 20 ranach to začalo znovu :roll:
Pohledem sem neshledal na zbrani žadnej porblem,a nechci do toho vrtat když je to v zaruce.
Poradte, nejaka rada by se hodila abych s tim neletel do kramu a nebyla to nejaka blbost.

Jinak musi řict že doted sig šlapal jako hodinky a jsem s nim velice spokojen.
Jsou dvě možné příčiny:

Buď blokujete záchyt závěru prsty (nepravděpodobné, ale možné).
Nebo příliš drhne záchyt závěru.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 15 čer 2008 13:42

Vůbec se s tím nezabejvej a běž to reklamovat, ta pistole musí perfektně fungovat...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od tombr.a » 15 čer 2008 13:49

Jo jo pri prazdny zasobniku staženi zavěru dozadu vše funguje jak ma.
Asi to fakt pujdu reklamovat :cry:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 15 čer 2008 15:24

No nevím, nakolik budete při reklamaci úspěšný. Bohužel, podobné zbraně nejsou zrovna proslulé svou spolehlivostí a jsou mlsné, jak hrom.
Faktem je, že moje Mosquito (ještě, když jsem ho míval) docela zlobilo třeba se současnými SB a nejlíp střílelo s SB z ranných šedesátých let (v takové té červeno-bílé krabičce s papírovými kontejnery).
Prostě to chce zkoušet a testovat až se dotestujete k chodící kombinaci.
Hodně zdaru!
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 15 čer 2008 16:33

Mosquito je mlsne až běda, mně žere dobře "musáím to zaklepat" American Eagle za 85 halířů rána.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 13 črc 2009 10:20

ještě k těm děravejm hlavním:

tak posledních 5÷10 let je ve drobné strojařině trend: i u mechanicky namáhaných ocelových dílů nahrazovat zvěrsky drahé obrábění tvarovanými bábovičkami ze sintru. Dělají se tak i namáhaná ozubená soukolí, tak proč ne hlavně do malorážek.

Jestli je ta hlaveň vážně sintrovaná (spečená z ocelového prášku), poznáš to buď pod hodně dobrým mikroskopem, nebo nižší hustotou materiálu (sintr tak 7800tun/m3 oproti 8000 u nešizené oceli), jestli ji zvládněš změřit.

Dobře udělaný sintr sice většinou zvládne (i na životnost) zhruba to, co obráběná ocel, občas se ale vyskytne kus, který se nepovedl - a občas se bez varování vyskytne celá várka (tisíce kusů), kdy za howno stojí 90% kusů: a ta ulítává jak na tolerancích, tak na výskytu studených lomů. Je nutno hodně zostřit procesy hlídání vstupní kvality dílů, ale i pak je jisté, že nezachytíš všechno.

S tím jak tu byly trable popsány to na sintrovaný díl vypadá. Zvlášť když plasťák Mosquito je zjevě produkt řádění oddělení "hodnotové analýzy", kde šetřili (tj. ošidili kam až to jde) všude, kde se dá.
Odpovědět