Koupe pistole raze .22

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
boban

pro kubajze

Příspěvek od boban » 15 úno 2006 04:10

Při obraně cena nehraje roli, při tréninku rozhodně ,třeba 500ran měsíčně! 9ka má větší devastující účinnek ze jména na skelet, při zástřelu život.důl.orgánú je prakticky jedno, při hládkém průstřelu tkání bez invazí krevního řečiště je 22ka horší. Tkán je 75%kapalina,22ka se okamžitě deformuje,9ka je konzistetní,rychlá a stabilní= čistý průstřel bez hydro-traumashoku.


vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Koupě pistole ráže .22

Příspěvek od vito » 15 úno 2006 11:18

Nemohu si odpustit názor, který jsem zde již několikrát uvedl na W P22. Mám dlouho exemplář z prvních dodávek k nám. Nemám s ním sebemenší problémy, pokud k němu přistupuji jako k samonabíjecí dvaadvacítce. Bere jakékoliv střelivo od subsoniků až po Viper a Yelow Jacket od Remingtona a Stingery od CCI. V mém manuálu ke zbrani byl vložen lístek, že méně výkonné náboje mohou mít vliv na bezchybnou funkci. A je také pravda, že výkonnější náboje jsou pro spolehlivou funkci lepší. Já považuji W P22 ve své třídě za za stejně dobrou zbraň jako ostatní. Prosím neporovnávat se sportovními zbraněmi s velmi šikmou rukojetí, ze šikmého zásobníku je podávání nábojů s okrajem nepoměrně výhodnější.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 31 bře 2008 20:45

nemáte někdo Norinco TT olympia 22lr ? Za 3990,- po ní asi skočim .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět